1 / 10
Se izdava vikendica na Ravna Reka- Pehcevo
По Договор
21.03.2023 21:22

Пехчево / Берово

Се издава викендица на 10км од Пехчево и 20 км од Берово, во близина на изворот на река Брегалница. Опколена е со прекрасна борова и букова шума, во близина се наоѓаат спортски терени, пешачки патеки и познатите Пехчевски водопади, прекрасно место за спорт, одмор и рекреација.


Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Jovanco Medarski
Потврден огласувач
075235159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам