1 / 9
ОСТВАРУВАЊЕ НА ВАШИТЕ ИДЕИ
1 МКД
14.07.2021 20:38

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Просторот во вашите кујни, дневни, спални,детски соби и било кој дел во вашиот дом искористете го до последен милиметар.
Одлика на нашиот финален производ е издржливоста, практичноста, беспрекорен дизајн и професионална монтажа.
Учествуваме во процесот при припрема на просторот пред монтажата, со задоволство го споделуваме нашето искуство и знеање,
за да со сигурност добиеме комплетен и перфектно изведен проект.

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

DELFINA
Потврден огласувач
071341945
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам