1 / 1
Podesiva univerzalna futrola za 7" tableti
300 МКД
Цената е фиксна
16.09.2019 01:54

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

ФУТРОЛА ЗА 7“ ТАБЛЕТ, заштитете го вашиот таблет од удари, последици од паѓање, прашина и гребење со подесива универзална футрола од вештачка кожа во црна боја и мека внатрешност.
Дизајнот овозможува лесен пристап до сите копчиња и портови на таблетот без потреба да истиот се вади од футролата.
Подесив агол на таблетот за гледање филмови и полесна употреба.
Цена 300,00 денари.

Можност за испорака низ Македонија со курирските/карго служби по договор

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

Купи онлајн
Потврден огласувач
078806380
Испрати Е-маил до огласувачот

Samoleplivi podesivi trepki za farovite na vaseto vozilo

450 МКД

Uniseks posrebrena pletena narakvica

490 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам