Logo

Ford Mondeo Stopovi Shtopovi

Број на оглас: 792743 | Објавен на: 17.05.2020, 08:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Tип на делови: Осветлување

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Lev i Desen Stop za Ford Mondeo MK1 od 1993 do 1996 god limuzina so 4 vrati kako na slikite !
Desen stop za Mondeo karavan model od 1993 do 2000
Tel: 078 408 846

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 -

Потврден огласувач