Logo

Челични кровни носачи + Кровна кутија (делфин) 320 л.

Број на оглас: 833066 | Објавен на: 20.05.2020, 07:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Багажник

Вид на оглас: Се продава


ГОЛЕМА ЛЕТНА АКЦИЈА ВО ЕУРОСТИЛ!!!!

ЧЕЛИЧНИ КРОВНИ НОСАЧИ + КРОВНА КУТИЈА (ДЕЛФИН) 320л. ЗА САМО 10.500,00 ДЕНАРИ!

КОЛИЧИНИТЕ СЕ ОГРАНИЧЕНИ!
Повеќе информации на: http://euro-stil.com.mk/

 Скопје    Општина:Автокоманда

Прати Е-Маил

 Eurostil - Car Accessories

Потврден огласувач