1 / 12
Sobi Kuzmanoski
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Денес 12:08

Охрид / Охрид

Специјална понуда за фирми!
Издавам соби со сопствени купатила.
Секоја соба има тераса, парно греење, TV и WI-FI.
Има и мини кујна копмплено опремена и е заедничка за две соби.
Куќата се наоѓа на ул. Никола Карев 13 и до центарот на градот се стигнува за 10 минути пешачење.

Цена по договор.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Kuzmanoski
Потврден огласувач
071231554
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам