Logo

kazani

Број на оглас: 906883 | Објавен на: 21.02.2019, 07:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Вид на оглас: Се продава


izrabotuvam kazani za rakija i drugi predmeti od bakar i mesing

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Санде Мојчески

Потврден огласувач