Logo

bmw e 36 tds na delovi

Број на оглас: 923391 | Објавен на: 01.06.2019, 10:43
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: BMW

Модел: Друг модел

Година: 1997

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


na delovi
kontakt na 078 612 706
LETVA
MENUVAC
ALNASER
AMORTIZERI
PARNO SO KLIMA
RATKAPNI ORGINALNI
VRATI KOMPLET
ABS
AERBECI SO SALTABLA
VOLAN SO AERBEK
PETA VRATA KARAVAN

  Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

  prodavam

Потврден огласувач