1 / 1
Prodavam plac vo Brazda
35 €
Цената е фиксна
02.09.2022 18:52

Чучер Сандево / Скопје

Квадратура:

1595 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam plac vo Brazda pod crkvata na samiot pat. celiot plac e 1595 m2. kp 1885 imoten list 1746

https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/faces/public/customMaps/parcelSearch.xhtml?fbclid=IwAR3-vDL-3OxfF0290wC12oeCsVdytywaDeKOyWfhSudIiq06l-nPaz6dKrA

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
070360349
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам