1 / 10
полирање на фарови(пожолтени,изгребени.матирани)
1.000 МКД
Цената не е фиксна
21.01.2023 17:40

Прилеп / Прилеп

вршиме професионално полирање на пожолтени и матирани фарови,целосно им го враќаме фабричкиот сјај и функционалност на фаровите по цена од 1000 ден со керамичка заштита за двата фара без вадење на фаровите,бесконечна гаранција од повторно пожолтување со керамика.Полирање на автомобили со средства и машини од врвни производители,возилото го превземате од кај нас со перфектен сјај и заштита ,цените за полирање се во зависност од класата,бојата и оштетеноста.карнауба восок како завршна фаза и тефлонската заштита која овозможува со правилно одржување на лакот и до 12 месечна заштита или со керамичка заштита до 5 години со доплата,закажете термин.НАЈНОВО и единствено во нашиот град,хемиско чистење на ентериерот со најновиот модел и број 1 во светот производ, машина за чистење со екстракција(не со пареа),длабински навлегува во нечистотијата на седиштата и ја извлекува сета нечистотија,чистиме единствено само ние кожени,еко кожени ентериери и алкантара (превртена кожа),при што средствата кои се користат се антиалергенски и антибактериски,вашето возило ќе го добие фабричкиот изглед и свежина во ентериерот,единствени сме што користиме озон генератор за дезинфекција од секакви бактерии во возилото,за тоа поседуваме и сертификат за уредот,цените се од 3000/3500/4000денари,во зависност од големината на возилото, следете ја нашата работа на следниот линк и уверете се во нашиот квалитет Auto Detailing studio-Prilep
тел.071 278 959

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Нега на автомобили

Се продава од:

Дарко
Потврден огласувач
076700222 071278959
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам