1 / 1
Boljer 80 l koristen 1 mesec, bojler 10l za kujna i cesma
1 €
08.01.2023 17:09

Аеродром / Скопје

Poradi renoviranje se prodava: skoro nov Boljer 80 litri koristen edna godina, malo boljerce za vo kujna so cesma za topla i ladna voda; dve cesmi samo za ladna voda i edna tus baterija skoro nova

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Останато

Се продава од:

,,,
Потврден огласувач
078310484
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам