1 / 1
SE PRODAVA KUKA SO DUJCAN
37 €
25.06.2022 13:40

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

6

Квадратура:

87 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

290 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Krume volnaroski

se prodava kuka na dva sprata sekoj sprat po 87 kvadrati zaedno so dukan 25 kvadrati i dvorna povrsina od 290 kvadrati na ul. Krume volnaroski 61 . informacii na 078-642-637

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Blaze
Потврден огласувач
078642637
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам