1 / 9
HIT BATERISKA LAMPA ZA NA GLAVA CREE XML-T6 HIGH POWER
1.250 МКД
15.11.2022 10:41

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Достава на рака или по карго.Многу моќна батериска лампа со јачина од 1800лумена,за на глава која располага со три режими на работа
-силна светлина
-нормална светлина
-трепкач
Користи 2 батерии(може да работи и само со една)батерија на полнење модел 18650
Најчеста примена на моделот има како одржување на домот, потрага по предмети и активности на отворено како кампување, планинарење, читање на карти, ноќен риболов, пловење, спелеолошки, лов, при надворешни катастрофи,итн..
Материјал на изработка - алуминиум АМД и пластика АБС
Извор на светлина – CREE XML – T6 HIGH POWER
Батерија – 2 x 18650
Напојување за батеријата 220в ЛЕД индикација за вкључување/полнење/комплетно полнење

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
077608447
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам