Logo

PREDNI DISK PLOCKI ZA PEUGEOT 309 ORGINAL ITALI

Број на оглас: 967744 | Објавен на: 06.12.2019, 09:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM PREDNI DISK PLOCKI ZA PEUGEOT 309 ORGINAL ITALIJANSKI MARKA SIFFERT VO ORGINANO PAKOVANJE ODGOVARAM SAMO NA TEL.077 963 063

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 gorgi

Потврден огласувач