1 / 1
ОТКУПУВАМ ХАВАРИСАНИ, БЕЗ ДОКУМЕНТИ ИЛИ НЕИСПРАВНИ
1 €
Цената не е фиксна
30.12.2022 10:30

Прилеп / Прилеп

ОТКУПУВАМ ХАВАРИСАНИ, БЕЗ ДОКУМЕНТИ ИЛИ НЕИСПРАВНИ ВОЗИЛА ПЛАЈЌАЊЕ ВО КЕШ

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава / Можна е замена од:

zlatko
Потврден огласувач
070701041
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам