1 / 3
clio 2000 god na delovi
1 МКД
29.11.2022 09:22

Прилеп / Прилеп

clio 2000 god dizel 1.9 dti na delovi,so mk dokumenti,moze i samo dokumentite.motor i menuvac nema
kontakt na 078 612 706
ZADEN TRAP
SPIRALI
PARNO ZA SO KLIMA
SAL TABLA
VRATI KOMPLET
BRAVA ZA PALEJNE
PREDNI GLAVINI
STOPOVI
PETA VRATA [ GEPEK]
MOTORCE ZA BRISACI

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

prodavam
Потврден огласувач
078 612 706
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам