AutoGeneva


JAGUAR XF 2.7D 207PS 2008 -AUTOGENEVA-

Jaguar xf 2.7d 2017ps 2008godina registriran vo odlicna sostobajba

9.000 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

CITROEN C5 2.0HDI 133PS 2003 - AUTOGENEVA-

CITROEN C5 DIZEL 2.0, 133KS 213000KM VO BESPREKORNA SOSTOJBA MALA...

1.999 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

VW GOLF 5 1.9TDI 105PS 2008 KARAVAN -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.999 €
Бутел / Скопје

Автомобили

MERCEDES A180CDI 109PS 2008 -AUTOGENEVA-

Mercedes a180 109ps 2008 godina plateno sve do registracia ima uste 4...

4.400 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

OPEL ASTRA 1.7CDTI 101PS 2008 -AUTOGENEVA-

Opel astra 1.7cdti 2008 godina plateno sve do registracia KLIMATRO...

4.200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

KIA PICANTO 1.1CRDI 75PS 2009 -AUTOGENEVA-

KIA PICANTO 1.1 CRDI Dizel 75 KS POTROSUVACKA 3L 3.5L / 100 KM *Pla...

3.400 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

RENAULT MEGANE 1.5DCI 85PS 2008 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

DODGE CALIBER 2.0CRD 140PS 2011 - AUTOGENEVA -

DODGE 2.0CRD 140PS 2011 GODINA Uvezena ot 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 REGISTRIRAN C...

5.600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

CITROEN C4 1.6BlueHDI 110PS 2013 EXCLUZIVE -AUTOGENEVA-

Citroen C4 1.6 HDI blueHDI 2013godina Excluziv 84kw/115ks EUR 5 mo...

6.400 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

CITROEN C5 2.0HDI 140PS 2010 -AUTOGENEVA-

Citroen c5 2.0 hdi 140ps 20010 sega uvezena ot germania - hidraulika...

5.999 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

OPEL ASTRA CABRIO 1.6i 2008 -AUTOGENEVA-

Opel Astra TwinTop *OPC Line* *Vollleder*Keyless* Uvoz 🇨🇭🇨🇭🇨🇭...

5.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

VW PASSAT 1.9TDI 105PS 2008 BLUEMOTION - AUTOGENEVA

Vw passat 1.9tdi 105ps 2008godiana BLIEMOTION GOLEMA NAVIGACIJA ...

5.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

VW JETTA 1.9TDI 105PS 2008 BLUEMOTION -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

VW POLO 1.4TDI 80PS 2009 BLUEMOTION -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

VW GOLF 4 1.9TDI 90PS 2002 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

FIAT PANDA 1.1i 55PS 2008 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

TOYOTA AVENSIS 2.0D-4D 116PS 2005 KARAVAN -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

CITROEN C3 1.6HDI 92PS 2012 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

OPEL CORSA 1.2i 80PS 2008 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

FIAT 500 1.3MULTIJET 75PS 2008 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

VW JETTA 1.9TDI 105PS 2006 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

OPEL CORSA 1.2i 80PS 2007 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

OPEL ASTRA 1.7CDTI 80PS 2007 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

KIA SOUL 1.6CRD 116PS 2010 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

CITROEN C4 1.6HDI 109PS 2006 EXCLUSIVE -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

VW GOLF 5 1.9TDI 105PS 2008 BLUEMOTION -AUTOGENEVA

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

CITROEN C2 1.4i 74PS VTR 2006 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

OPEL CORSA 1.0i 60PS 2006 -AUTOGENEVA-

PRODQDENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

RENAULT WIND 1.6i 133PS 2011 CABRIO -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

PEUGEOT 307 1.6HDI 109PS -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

VW GOLF 5 1.9TDI 105PS 2008 KARAVAN -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

RENAULT CLIO 1.6i 108PS 2002 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

HONDA CIVIC 2.2CDTI 140PS 2007 PANORAMA -AUTOGENEVA

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

BMW X1 118D 143PS X DRIVE 2010 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

VW TRANSPORTER MAX 1.9TDI 105PS 2006 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

OPEL CORSA 1.0i 60PS -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

VW TOURAN 1.9TDI 105PS 2006 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

VW GOLF 5 1.9TDI 105PS 2006 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

VW POLO 1.4i 60PS 1995 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

BMW 118D 122PS 2006 -AUTOGENEVA-

PRODADENO

1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Страна 1 од 3

AutoGeneva

Телефон: 071866866

Адреса: Bulevar Slovenia

Град: Бутел

Facebook страна: https://www.facebook.com/AutoGeneva

Kupo-Prodazba-Zamena na Avtomobili

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
AutoGeneva

Bulevar Slovenia

Бутел

www.reklama5.mk/AutoGeneva

071866866

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам