AUTOWELT


BMW 2 ACTIVE TOURER 216D 116HP SPORT

ОПИС Година: 2016 Марка: BMW Модел: 2 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор: ...

14.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

BMW 3 328i 234HP LPG COUPE AUTOMATIC

ОПИС Година: 2008 Марка: BMW Модел: 3 Гориво: БЕНЗИН + LPG М...

8.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

BMW 3 318D 143HP

ОПИС Година: 2009 Марка: BMW Модел: 3 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор: ...

9.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

VW PHAETON 3.0TDI 240HP 4-MOTION 100448

VW PHAETON 3.0TDI 240HP 4-MOTION 100448

8.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

AUDI A6 50TDI 286HP QUATTRO S-TRONIC AUTOMATIC

ОПИС Година: 2019 Марка: AUDI Модел: A6 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор:...

55.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

AUDI A4 AVANT 2.0TDI 122HP S-TRONIC AUTOMATIC

ОПИС Година: 2017 Марка: AUDI Модел: A4 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор:...

18.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

AUDI A8 50TDI 286HP QUATTRO S-TRONIC AUTOMATIC

ОПИС Година: 2019 Марка: AUDI Модел: A8 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор:...

69.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

PEUGEOT 3008 II ALLURE 2.0BLUEHDI 150HP PREMIUM PACK

ОПИС Година: 2017 Марка: PEUGEOT Модел: 3008 Гориво: ДИЗЕЛ М...

22.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

AUDI A3 SPORTBACK 1.6TDI 110HP BUSINESS LINE

ОПИС Година: 2017 Марка: AUDI Модел: A3 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор:...

15.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

VW TIGUAN COMFORLINE 2.0TDI 150HP BLUEMOTION

ОПИС Година: 2017 Марка: VW Модел: TIGUAN Гориво: ДИЗЕЛ Мото...

23.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

MERCEDES-BENZ GLE-KLASSE COUPE 350D 258HP 4-MATIC 9G-TRONIC

ОПИС Година: 2018 Марка: MERCEDES-BENZ Модел: GLE-KLASSE Горив...

59.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

OPEL INSIGNIA SPORTS TOURER 1.6CDTI 120HP

ОПИС Година: 2016 Марка: OPEL Модел: INSIGNIA Гориво: ДИЗЕЛ ...

10.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

ALFA-ROMEO GIULIA 2.2D TURBO 150HP

ОПИС Година: 2018 Марка: ALFA-ROMEO Модел: GIULIA Гориво: ДИЗ...

19.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

BMW X5 xDrive M50D 3.0d 381HP AUTOMATIC

ОПИС Година: 2018 Марка: BMW Модел: X5 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор: ...

68.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

BMW 5 520D 520D 190HP EXECUTIVE AUTOMATIC

ОПИС Година: 2016 Марка: BMW Модел: 5 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор: ...

25.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

OPEL INSIGNIA GRAND SPORT 2.0CDTI 170HP BUSINESS

ОПИС Година: 2018 Марка: OPEL Модел: INSIGNIA Гориво: ДИЗЕЛ ...

15.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

AUDI A6 2.0TDI 170HP

ОПИС Година: 2009 Марка: AUDI Модел: A6 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор:...

9.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

VW TOURAN [7 СЕДИШТА] 1.6HDI 116HP BLUEMOTION DSG Автоматски

ОПИС Година: 2017 Марка: VW Модел: TOURAN Гориво: ДИЗЕЛ Мото...

17.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

AUDI Q7 3.0TDI 272HP QUATTRO AUTOMATIC 7 СЕДИШТА

ОПИС Година: 2017 Марка: AUDI Модел: Q7 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор:...

53.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

MERCEDES-BENZ GLC-KLASSE AMG LINE 220D 195HP 4-MATIC 9G-TRON

ОПИС Година: 2020 Марка: MERCEDES-BENZ Модел: GLC-KLASSE Горив...

64.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

AUDI A1 1.0 TFSI 95HP S-LINE

ОПИС Година: 2015 Марка: AUDI Модел: A1 Гориво: БЕНЗИН Мотор...

12.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

BMW X6 xDRIVE 40D M-SPORT 3.0d 340HP AUTOMATIC

ОПИС Година: 2021 Марка: BMW Модел: X6 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор: ...

119.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

PEUGEOT 3008 1.6 BLUEHDI 120HP ACTIVE

ОПИС Година: 2017 Марка: PEUGEOT Модел: 3008 Гориво: ДИЗЕЛ М...

18.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

VOLVO XC60 2.0 D4 190HP EXECUTIVE BUSINESS LINE

ОПИС Година: 2020 Марка: VOLVO Модел: XC60 Гориво: ДИЗЕЛ Мот...

37.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

MERCEDES-BENZ GLC-KLASSE 220D 170HP 4-MATIC 9G-TRONIC AUTOMA

ОПИС Година: 2017 Марка: MERCEDES-BENZ Модел: GLC-KLASSE Горив...

35.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

MERCEDES-BENZ GLE-KLASSE AMG LINE 300D 245HP 4-MATIC 9G-TRON

ОПИС Година: 2020 Марка: MERCEDES-BENZ Модел: GLE-KLASSE Горив...

99.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

VW TOUAREG 3.0TDI 231HP 4-MOTION EXCLUSIVE AUTOMATIC

ОПИС Година: 2019 Марка: VW Модел: TOUAREG Гориво: ДИЗЕЛ Мот...

63.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

BMW 4 418 GRAN COUPÉ 18D 136HP Автоматски

ABS AirBag ESP Multimedia System Припрема за Телефон Централна Б...

22.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

BMW 2 218D 150HP Автоматски

ABS AirBag ESP Multimedia System Припрема за Телефон Централна Б...

16.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

BMW 4 GRAN COUPE 420D 190HP

ОПИС Година: 2017 Марка: BMW Модел: 4 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор: ...

24.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

OPEL INSIGNIA GRAND SPORT 1.6CDTI 136HP

ABS AirBag ESP Multimedia System Припрема за Телефон Централна Б...

16.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

PORSCHE PANAMERA 4 E-HYBRID 430HP SPORT-CHRONO EXCLUSIVE Авт

ABS AirBag ESP Multimedia System Припрема за Телефон Централна Б...

102.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

VW ARTEON 3x R-LINE 2.0TDI 150HP VIRTUAL COCPIT ALCANTARA KE

ABS AirBag ESP Multimedia System Припрема за Телефон Централна Б...

32.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

NISSAN QASHQAI 1.6DCI 130HP BUSINESS

ОПИС Година: 2018 Марка: NISSAN Модел: QASHQAI Гориво: ДИЗЕЛ ...

17.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

BMW 5 520D 163HP AMBI LIGHT | VIRTUAL DASH | HARMAN CARDON

ABS AirBag ESP Multimedia System Припрема за Телефон Централна Б...

32.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

NISSAN X-TRAIL 1.6DCI 130HP X-TRONIC N-CONNECTA Автоматски

ABS AirBag ESP Multimedia System Припрема за Телефон Централна Б...

19.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

PEUGEOT 508 STATION-WAGON 1.6 BLUEHDI 120HP

ABS AirBag ESP Multimedia System Припрема за Телефон Централна Б...

11.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

AUDI Q5 2.0TDI 150HP EXECUTIVE

ОПИС Година: 2018 Марка: AUDI Модел: Q5 Гориво: ДИЗЕЛ Мотор:...

32.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

VW POLO 1.2TDI 75HP

ОПИС Година: 2013 Марка: VW Модел: POLO Гориво: ДИЗЕЛ Мотор:...

7.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

CITROËN C4 PICASSO 1.6 BLUEHDI 100HP

ОПИС Година: 2015 Марка: CITROËN Модел: C4 Гориво: ДИЗЕЛ Мот...

10.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Страна 1 од 4

AUTOWELT

Телефон: 078/203-200 076/699-999

Адреса: Todosie Paunov 36

Град: Кочани

Веб страна: https://www.autowelt.mk

Facebook страна: https://www.facebook.com/autowelt.mk

Instagram страна: https://instagram.com/autowelt.mk

AutoWelt е компанија која е основана во 2010 година како подружница на ОФИС ЕКСПРЕС и е еден од најзначајните брендови на Офис Експрес ДООЕЛ – Кочани. AutoWelt се занимава со увоз и продажба на комерцијални, патнички и товарни половни возила. Постоењето на AutoWelt започнува со склучување ексклузивен договор за соработка помеѓу Volkswagen Financial Service - Германија и Офис Експрес ДООЕЛ. Заедничката визија, искуство и љубов спрема автомобилизмот како и желбата на еден начин да се обнови автомобилскиот пазар во Република Македонија, се едни од главните столбови на долгогодишната успешна соработка. По деталните истражувања кои тимот на AutoWelt ги направи, како на територијата на нашата земја но така и пошироко во регионот, заклучивме дека е потребно пред се да понудиме поголем избор на проверени возила со врвен квалитет, гаранција, сигурност и транспарентност кон клиентите. Сето тоа искомбинирано со поволните цени соодветни за нашиот пазар, како и комплетната посветеност и грижа кон клиентите го издигнаа AutoWelt на врвот на автомобилскиот пазар. На почетокот AutoWelt започна со увоз и продажба на едни од најпродаваните брендови на автомобили низ целиот свет, AUDI и VOLKSWAGEN. Овозможивме разновиден избор на возила од мали градски автомобили до луксузни лимузини. Отворени за соработка како и желбата да ги задоволиме потребите и барањата на нашите клиенти и нивната заинтересираност за други брендови возила, одлучивме да го прошириме нашиот избор и во 2017 година склучивме нов договор за соработка со добро познатата лизинг компанија. Со ова на нашите клиенти им овозможивме огромен избор од најпознатите и најуспешните брендови на автомобили како што се PORSCHE, MERCEDES-BENZ, BMW, LAND ROVER, OPEL, CITROEN, RENAULT, ALFA-ROMEO, VOLVO, NISAN, SEAT, SKODA, PEUGEOT... Клучот на успехот на AutoWelt се должи секако и на посветеноста и пожртвуваноста од страна на нашиот стручно образовен кадар, кои се максимално посветени да допринесат за успешноста и профитабилноста на AutoWelt. Уште од самите почетоци AutoWelt стекнува потполна довербата од своите клиенти. Со комплетната посветеност, поддршка и лојалност кон купувачите, го направивме купувањето автомобил вистинско позитивно искуство како и што треба да биде. Без малтретирање, двоумење, скептичност и страв од можност да бидат измамени, со комплетна поддршка и помош да го изберат возилото кое најмногу им одговара... Задоволни и среќни клиенти е првата цел за која се залагаме и секојдневно се трудиме и надоградуваме.

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
AUTOWELT

СВЕТОТ НА НАЈДОБРИТЕ АВТОМОБИЛИ
Todosie Paunov 36
2300

Кочани
https://www.autowelt.mk

www.reklama5.mk/AutoWelt

078/203-200 076/699-999

https://www.autowelt.mk

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам