Auto Genova


☆FORD FOCUS 1.6 TDCI 109KS 2010 GODINA FULL OPREMA☆

☆FORD FOCUS 1.6 TDCI 109KS 2010 GODINA FULL OPREMA☆ PLAT...

4.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

☆ NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106KS 6BRZINI 2007G ☆

☆ NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106KS 6BRZINI 2007G ☆ PLATENI S...

6.199 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.250 €
Кочани

Автомобили

☆ CITROEN C2 1.1 BENZIN 60KS 2007 GODINA NOVA KOLA ☆

☆ CITROEN C2 1.1 BENZIN 60KS 2007 GODINA NOVA KOLA ☆ PLA...

2.899 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

☆FORD KA 1.2 BENZIN 69KS 2009G☆

☆FORD KA 1.2 BENZIN 69KS 2009G☆ PLATENI SITE DAVACKI DO ...

3.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

☆VW PASSAT 1.8 BENZIN 125KS 1998☆

☆VW PASSAT 1.8 BENZIN 92KW-125KS 1998 GODINA☆ VOZILOTO E SERVISIRANO...

1.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 €
Кочани

Автомобили

☆BMW 118D AVTOMATIK 2.0 MOTOR 143KS 2013G☆

☆BMW 118D AVTOMATIK 2.0 MOTOR 143KS 2013G☆ SERVISIRANO KOMPLET + REG...

13.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
13.500 €
Кочани

Автомобили

☆VW POLO 1.2 BENZIN 64KS 2006G☆

☆VW POLO 1.2 BENZIN 64KS 2006G☆ REGISTRIRANO DO 30.09....

3.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

☆FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET 90KS 2007G ☆

☆FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET 90KS 2007 GODINA FULL OPREMA 6 BRZINI...

3.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

VW PASSAT CC 2.0 TDI 140KS DSG-AVTOMATIK 2015G

☆VW PASSAT CC 2.0 TDI 140KS DSG-AVTOMATIK 2015G☆ PLATENI SITE DAVACK...

15.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
15.800 €
Кочани

Автомобили

☆AUDI A6 3.0 TDI 204KS 2011 GODINA☆

☆AUDI A6 3.0 TDI 204KS 2011 GODINA☆ REGISTRIRANA CELA GODINA !!! ...

16.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
16.500 €
Кочани

Автомобили

☆PEUGEOT 207CC 1.6 BENZIN 120KS 2007G☆

PRODAVAM PEUGEOT 207CC 1.6 BENZIN 120KS 2007 GODINA , VOZILOTO E DOBR...

3.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

☆OPEL CORSA 1.2 BENZIN 80KS 2006G☆

☆OPEL CORSA 1.2 BENZIN 80KS 2006G☆ PLATENI SITE DAVACKI ...

2.899 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

SUZUKI GSXR K5 600CC MK TABLICI

SUZUKI GSXR K5 600CC MK TABLICI REGISTRITAN DO 05/2023✔️ SMENETO ...

3.799 €
или предлог цена

Auto Genova

Телефон: 074224222

Адреса: Ул.Крижевска бр.34

Град: Кочани

Auto Genova Кочани ви ги нуди најдобрите половни автомобили во Македонија , увезени од ЕУ🇪🇺 со загарантиран квалитет. 074-224-222

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
Auto Genova

Ул.Крижевска бр.34

Кочани

www.reklama5.mk/Autogenova

074224222

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам