AvtoPlac Laki


Ford Galaxy - 1.9 TDI

Се провава и во делови. Контакт: 070-211-138 (Лаки)

1.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

DELOVI ZA OPEL KORSA ASTRA VEKTRA ZAFIRA

Delovi za opel sve sto vi treba

10 €
или предлог цена

DELOVI ZA GOLF 4

Delovi za golf 4 se sto vi treba od motor benzin dizel i limarija

10 €
или предлог цена

DELOVI ZA GOLF 3

Delovi za dizel td tdi benzin sve sto vi treba golf 3

10 €
или предлог цена

DELOVI ZA OPEL VW AUDI SEAT PEZO I DR EFTINO

Eftino polovni delovi

По Договор
или предлог цена

SARAN TDI EFTINO

Rasprodazba

По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

AUDI A4 TDI EFTINO

Audi a4 eftino rasprodazba

По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

GOLF 3TDI EFTINO

Golf 3 tdi eftino

По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

GOLF 3 EFTINO

Golf 3 atest plin eftino

По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

MAZDA 3 2.0 DIZEL nov uvoz svajcarija

Mazda 3 donesena od svajcarija 2.0 dizel 105 kw 143 ks so 6 brzini go...

4.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Golf 3

Vo odlicna sostojba

30 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Opel Astra G - 1.4 16V

Се провава и во делови. Контакт: 070-211-138 (Лаки)

1.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Golf 4

Vo odlicna sostojba

30 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Seat Toledo - 1.9 TDI

Се провава и во делови. Контакт: 070-211-138 (Лаки)

800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Opel Zafira B - 1.9

Се провава и во делови. Контакт: 070-211-138 (Лаки)

3.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Astra

Vo odlicna sostojba

30 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Saran

Delovi za saran

30 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Korsa

Vo odlicna sostojba

30 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Seat ibiza

Seat benzin plin klima odlicna

30 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Fiat punto 2001

Celo ili vi delovi

30 €
или предлог цена

Fiat punto 1.7 dizel

Za delovi

30 €
или предлог цена

MATIZ

vo odlicna sostojba

30 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Opel Vectra B - 2.0

Се провава и во делови. Контакт: 070-211-138 (Лаки)

1.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Volkswagen Polo Klasik - 1.9 SDI

Се провава и во делови. Контакт: 070-211-138 (Лаки)

1.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Volkswagen Polo Fox - 1.9

Се провава и во делови. Контакт: 070-211-138 (Лаки)

1.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Volkswagen Golf 3 - 1.9 TD CL

Се провава и во делови. Контакт: 070-211-138 (Лаки)

1.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

AvtoPlac Laki

Телефон: 070211138

Град: Куманово

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
AvtoPlac Laki


Куманово

www.reklama5.mk/Avtoplac-Laki

070211138

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам