alfa


Iphone 11PRO

Telefonot e odlicen se e fabricko ne e otvaran.baterijata e za zamena...

420 €
или предлог цена

Android TV BOX 4/64

Aparatceto e novo ima i instalirano programi

2.700 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.800 МКД

Samsung 226bw

Monitorot e domasen i e vo super sostojba.Za info zvoni na 075688888

3.500 МКД
или предлог цена

Kompjuter so 6gb ram

Kompjuterot e vo dobra sostojba vo prilog sliki

2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД

Fiat Bravo 16ki radkapni

Radkapnite se originalni za fiat bravo nov model cenata za kompletot ...

750 МКД
или предлог цена

Adidas Originals

Patikite se noseni ama se vo dobra sostojba

1.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Женски обувки

Adidas BOOST novi

Patikite se samo dva pati obleceni. brojot e 37 1/3 ili 4ipol.ova e B...

2.500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Женски обувки

SIEMENS Pere Susi

Za delovi

2.000 МКД
или предлог цена

ELEKTROLUX 45ka

Masinata nesto se poremeti se prodava kako neispravna

2.000 МКД
или предлог цена

Moderen Klik Klak

Trosedot e vo super sostojba i dobar materijal boja siva.Dimenzii te ...

8.500 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дневна соба / Троседи

alfa

Телефон: 071390204

Град: Кавадарци

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
alfa

1430

Кавадарци

www.reklama5.mk/PremiumDetails?id=119429

071390204

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам