Agencija Imig Dom


UNIVERZALNA 500m2 nova kuka na 4 nivoa

UNIVERZALNA sproti studio Leontic se iznajmuva nova prazna kuka gradb...

3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

D. Maalo kaj Vardar Mebel 48m2 opremen

D Malo kaj Vardar Mebel se iznajmuva nov stan 48m2, namesten na 2 spr...

270 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

CENTAR sproti sv.Dimitrija kancelarii na 3kat

CENTAR sproti crkvata sv.Dimitrija se iznajmuva stan-deloven prostor ...

250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

CENTAR kaj Crven krst 50m2 renoviran opremen

CENTAR kaj Crven Krst se iznajmuva dvosoben kompletno renoviran stan ...

300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Toopansko Pole stan 90m2 na 5/8

Toopansko Pole se prodava trosoben stan 90m2 na 5kat/8 so parno i lif...

60.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Станови

LISICE kaj Mirko nova kuka 600m2 plac 500m2

Lisice kaj kafana Mirko,nova kuka,suteren 2kata i potkrovje,130m2 vo ...

260.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

VODNJANSKA sproti vlezot na klinika 40m2 opremen

VODNJANSKA sproti vlezot na klinika se iznajmuva kompletno opremen st...

200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

КАРПОШ 3 НАМЕСТЕН 50м2 ВТОР КАТ

КАРПОШ 3 во близина на Тинекс се изнајмува двособен стан на втор кат ...

200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

D.Maalo kaj Broz Caffe 43m2 nov opremen

D.MAALO kaj Broz Caffe i Apce se iznajmuva nov stan so spalna 43m2 na...

200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

N.LISICE kaj Ramstor 53m2 nov 3-ti kat

N.LISICE kaj Ramstor se izdava dvosoben stan 53m2 na 3/5 so parno i l...

200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

K.VODA 45m2 nov nevseluvan opremen

K.VODA sproti zgrada-pegla se iznajmuva nov nevseluvan stan 45m2 na 6...

200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

K.VODA 45m2 nov prazen so elementi vo kujna

K.VODA se iznajmuva nov prazen stan 45m2. Ima elementi vo kujnata. St...

150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

MICURIN 83m2 so 3 spalni 2kat 2004g

MICURIN se prodava stan gradba 2004g so 2 detski spalni i edna rodite...

950 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

UNIVERZALNA 50m2 dvosoben opremen

Stan za iznajmuvanje kaj UNIVERZALNA, kaj Frizersko studio Jazz , ...

230 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

PEDAGOSKA 40m2 prazen prv kat so kujna

PEDAGOSKA se iznajmuva renoviran stan na prv kat 40m2. Ima kujna so b...

200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

PEDAGOSKA 40m2 1kat kom.renoviran

PEDAGOSKA se iznajmuva stan 40m2 pogoden za kancelarija na 1 kat. Sta...

200 €
или предлог цена

AVTOKOMANDA kaj pazarce 48m2 star

ABTOKOMANDA kaj pazarceto se prodava star stan 48m2 na 5kat/5 bez lif...

31.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

CENTAR sproti Kjubi 43m2 dvosoben opremen

CENTAR sproti Kjubi vo voenite kuli se iznajmuva dvosoben stan 43m2 n...

220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

AVTOKOMANDA imame potreba od nov stan 40m2

Agencijata ima potreba od nov (moze i 10-tina godini star) stan (nika...

850 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

K.VODA sproti opstina 60m2 opremen

K.VODA60m2,cetvrti kat,trgovskiot karsi opstina, kaj ekonomsko, ko...

220 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

BARDOVCI prv red na kuki 170m2 dbor 500m2

BARDOVCI pokraj prugata vo prviot red kuki se iznajmuva edinecna kuka...

1.100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

KARPOS 2 -MIDA 60m2 trosoben opremen

KARPOS 2 - MIDA kompleks se iznajmuva nov stan 60 m2 so dve spalni na...

320 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

BARDOVCI levo od crkvata 80m2 kuka 569m2 plac

BARDOVCI vo ubaviot del levo od crkvata se prodava edinecna kuka 80m2...

130.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

CENTAR-PARK kaj Źabarot 120m2 prizemje

CENTAR-PARK kaj ŹABAROT se iznajmuva prizemje od kuka 120m2.Ima 4 pro...

500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

VODNJANSKA sproti Kl.centar 50m2 opremen

VODNJANSKA(Majka Tereza) sproti Klinicki centar se iznajmuva dvosoben...

350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

KOZLE posle mostot kat dupleks 120m2 opremen

KOZLE posle mostot i benziskata se iznajmuva vtor kat od kuka dupleks...

350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

KOZLE nov trosoben stan 55m2

KOZLE nov trosoben(spalna i detska) stan prazen ili opremen po zelba...

400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

KOZLE pozadi KAM nova kuka 256m2 so 300m2 dvor

KOZLE pozadi KAM se prodava kuka. Kukjata e 256m2,dvorno mesto 300m2...

300.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

TRNODOL 220m2 luksuzna samostojna kuka

TRNODOL na odlicna lokacija se iznajmuva luksuzna samostojna kuka 220...

2.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

BARDOVCI vo eltniot del 320m2 kuka 500m2 dvor

Kukjata e locirana vo Bardovci vo elitniot del, desno od crkvata, kaj...

1.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

G.PETROV NA UL.RADUSKA 40 KUKA 300 PLAC

ЃОРЧЕ ПЕТРОВ Нашиот плац е 305 м квадратни и има градежна маркица за...

42.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Centar na O.Nikolov stan del. prostor 106m2

CENTAR na ul. O. Nikolov se izdava kopletno renoviran prazen stan na ...

1.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

G.PETROV pred Planet 35m2 ednosoben namesten

G.PETROV pred Planet se iznajmuva del od kuka so poseben vlez 35m2 n...

100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Станови

KOZLE kaj OU V.Tasevski NOV 63m2 1kat trosoben

KOZLE kaj OU Vlado Tasevski i gradinkata vo novata zgrada na Nastel s...

68.200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

VODNO vo ubaviot del edinecna baraka 80m2 na plac 295m2

VODNO vo unaviot del se prodava edinecna baraka 80m2 na plac 295m2. U...

195.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

K.VODA kaj opstinata 37m2 nov opremen

K.VODA kaj opstinata se prodava ednosoben stan 37m2 nova nadgradba so...

35.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

K.VODA kaj opstinata 70m2 nova nadgradba

K.VODA kaj opstinata se prodava trosoben stan 70m2 nova nagradba so p...

55.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

G.PETROV 2 kaj benziskata na izlez

GORCE PETROV SE PRODAVA TROSOBNA KUKA LEPENKA OD EDNA STRANA 100m2. ...

45.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

KARPOS 4 kaj Sarteks 75m2 opremen

KARPOS 4 kaj Sarteks se iznajmuva celosno opremen stan 75m2 na vtor k...

350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

KOZLE nad Stokomak 40m2 nov na prv kat

KOZLE nad Stokomak se prodava stan 40m2 na prv kat. Stanot e celosno ...

48.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

PRIPOR 140m2 kuka i dvor 1000m2

PRIPOR se prodava samostojna kuka 140m2 prizemje i kat so 1000m2 dvor...

150.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Страна 2 од 2

Agencija Imig Dom

Телефон: 070343593.070360642

Адреса: Kozle 88/3 meznin lok.8 Skopje

Град: Карпош

Agencija za promet so nedvizen imot

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
Agencija Imig Dom

Kozle 88/3 meznin lok.8 Skopje

Карпош

www.reklama5.mk/PremiumDetails?id=34971

070343593.070360642

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам