A - UST.mk


Prenosna Pila za busilica

Преносна алатка за сечење дрво. Овој производ е корисна алатка во ваш...

750 МКД
или предлог цена

Set Alatki za otstranuvanje na osteteni strafovi

🔩 Сет Алатки за отстранување на оштетени завртки. ✅ Издржлива и з...

350 МКД
или предлог цена

Privezok so kapacinja za ventili - BMW, Audi, Fiat, Mazda...

Метални Капачиња за вентили со привезок за клуч за автомобилските мар...

199 МКД
или предлог цена

Metalen Disk za rezba i secenje na drvo

⚙️ Метален Диск за резба и сечење на дрво, пластика, мраз и тврда гум...

450 МКД
или предлог цена

Novcanik - Set Alatki za elektronika, smart uredi

📱 Новчаник - Сет Алатки за смарт уреди Оригиналното пакување од кож...

600 МКД
или предлог цена

8 Alatki za za mienje Avtomobil

🚘 Комплет 8 парчиња за миење на вашиот автомобил. Алатките за чистењ...

699 МКД
или предлог цена

Celicni prsteni - Pricvrstuvaci za mehanicka industrija

Челични прстени - прицврстувачи за механичка индустрија. Изработено о...

599 МКД
или предлог цена

Merna Lenta - Metro

Мерна лента - Метро, 50 метарски фиберглас за мерење на различни повр...

399 МКД
или предлог цена

Elektricna Pumpa za izvlekuvanje

Електрична Пумпа за извлекување на гориво, масло и различни други теч...

799 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Sfericen Alat za rezba na drvo

Алат за резба на дрво со сферична форма која може брзо да длаби мали ...

999 МКД
или предлог цена

Svetilka za Avtomobil

💡 Пренослива електрична рачна светилка. Оваа пренослива рачна ламба ...

299 МКД
или предлог цена

Set Alatki za plastika

Комплет 19 Алатки за отстранување на внатрешни делови во вашиот автом...

1.499 МКД
или предлог цена

Digitalna kujnska vaga

🆕 Ново Дигитална вага за кујна со висока прецизност. Додадете еле...

799 МКД
или предлог цена

Set gumeni futroli za zastita na zici

Сет гумени футроли за обложување на различни видови на жици. ⤵️ Ко...

299 МКД
или предлог цена

Digitalen Anemometar

Дигитален анемометар дизајниран за мерење на температура, брзина и пр...

999 МКД
или предлог цена

Komplet 200 pruzini

🆕 Ново Комплет 200 парчиња различни видови на пружини и федери. П...

599 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Mini multifunkcionalen telefon - BM200

📱 Мини мобилен телефон BM200 со голема функционалност и покрај малат...

1.299 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Handy Heater mini grealka - 400W

🏠 Дали греењето во вашиот дом не ве затоплува доволно? Ослободете се...

799 МКД
или предлог цена

Digitalen LED casovnik

Дигитален ЛЕД часовник изработен од квалитетен ABS пластичен материја...

950 МКД
или предлог цена

Osiguraci - Nitni za plastika, kalnici, blatobrani

🛵 🚘 Осигурачи - Нитни за пластика. калници за сите видови на автомо...

499 МКД
или предлог цена

Memori vloski za koleno

Мемори влошки како заштитна опрема за колена за мажи, жени, растегли...

599 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Osiguraci 730 - Nitni za plastika, kalnici, blatobrani

🛵 🚘 Осигурачи - Нитни за пластика. калници за сите видови на автомо...

1.500 МКД
или предлог цена

Elektricna motorna pila

🏡 Додаток пила за средување на вашата градина, сечење на дрвја и др....

1.399 МКД
или предлог цена

Set za saniranje na staklo vetrobransko, sofersajbna

🚗 Сет за поправка на оштетено ветробранско стакло - шофершајбна од у...

599 МКД
или предлог цена

Libela & Metro & Laser

Мерна лента, со ласер и либела. Може широко да се користи за обработк...

600 МКД
или предлог цена

Celicni prsteni - Pricvrstuvaci za mehanicka industrija

Челични прстени - прицврстувачи за механичка индустрија. Изработено о...

650 МКД
или предлог цена

Set za izvlekuvanje

Комплет алатки за извлекување на оштетени завртки ☑ Издржлива и за...

399 МКД
или предлог цена

Profesionalni spojki - iglicki

Професионални спојки - иглички. Идеално за сите ваши потреби за заклу...

750 МКД
или предлог цена

Komplet 7 pinceti za precizna mehanika

Комплет 7 пинцети за прецизна механика. Совршени за работа со електро...

499 МКД
или предлог цена

Digitalen Tajmer za elektricni aparati

Дигитален тајмер - Приклучок за напојување до 3500w -10A. Идеален за...

599 МКД
или предлог цена

Osiguraci - Spojki za plastika za Mercedes Benz

🚘 Осигурачи - Спојки за пластика, калници, прагови, врати за Мерцеде...

999 МКД
или предлог цена

Alatka za Sabloni

Мултифункционална алатка за шаблони. Изработена од квалитетен нерѓосу...

699 МКД
или предлог цена

Inovativna Tus racka

🚿 Иновативна туш рачка со јонизирани и минерални биоактивни топчиња ...

299 МКД
или предлог цена

Gradinarsko Crevo - 15 m, 30 m

🆕 Ново 💦 Поедноставете го вашето градинарство со висококвалитетн...

999 МКД
или предлог цена

Krimp klesti za kabelski kontakti

Професионална кримп клешта zа кабелски контакти е совршена за стегање...

999 МКД
или предлог цена

Stegac za koleno

🆕 Ново - YC Стегач за колено YC стегачот за колено е направен од ...

299 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Bakarni Prsteni 150 - Motori, Masini, Postrojki

⚙️🔩 Бакарни Прстени - Бакарни парчиња со добра електрична и топлотна...

1.450 МКД
или предлог цена

Dijamantski disk za obrabotka

⚙️ Дијамантски диск за обработка и полирање на камен, мермер, керамик...

650 МКД
или предлог цена

Stegac za Gluzd

🦶 Стегачот направен од неопрена со највисок степен на затворена ќели...

299 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Flex Tape - Vodootporna super silna lenta

Супер силна, гумирана, водоотпорна лента која може да се залепи, повр...

200 МКД
или предлог цена

Komplet 10 parovi Cetkici

Комплет 10 парови јаглеродни четкици. Четкиците се користат за разли...

350 МКД
или предлог цена

Bateriski Pistol

Мини батериска дупчалка изработена од квалитетни материјали за долгот...

950 МКД
или предлог цена

Pumpa za izvlekuvanje

Пумпа за извлекување на Гориво и различни други течности • Должина...

499 МКД
или предлог цена

Lasersko metro so libela

Ласерско метро за мерење на простории. Се користи ултразвучен бран за...

1.299 МКД
или предлог цена

Digitalen Tester na Baterii

Едноставен, но ефикасен мал дигитален тестер на батерии , компактна г...

350 МКД
или предлог цена

Profesionalen alat za izvlekuvanje karoseriski vdlabnatini

🆕 Ново 🚗 Професионален Алат за извлекување на каросериски вдлабн...

1.499 МКД
или предлог цена

Set - Alatki za ostranuvanje na vnatresnost na avtomobil

🚘 Сет алатки за остранување на внатрешните делови на вашиот автомоби...

499 МКД
или предлог цена

Tester za pocva 3 vo 1

🏡 Тестер на почва 3 во 1. Мерење на влажност, светлина и pH вредност...

550 МКД
или предлог цена

Set 3 sisinja za patuvanje

Комплет 3 шишенца за течност за складирање уредно спаковани. Изработе...

150 МКД
или предлог цена

Univerzalen drzac za telefon vo Avtomobil

Универзален држач за телефон прикачен на ретровизор во вашиот Автомоб...

Mini Retrovizor 360 °

🚙 Мини ретровизор - помошно огледало изработено од висококвалитетен ...

399 МКД
или предлог цена
Страна 1 од 5

A - UST.mk

Телефон: 070331936

Град: Охрид

Facebook страна: https://www.facebook.com/ust.mk

🔴 Различен асортиман на производи со врвен и проверен квалитет кои ќе најдат примена во вашиот автомобил, дом, работилница, канцеларија и сл. Секој ден нудиме нови ексклузивни производи со неверојатна цена.

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
A - UST.mk

6000

Охрид

www.reklama5.mk/UST.mk

070331936

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам