A - UST.mk


Set 125 Gumici

Сет 125 парчиња гумици различни по големина и облик. Парчињата се изр...

450 МКД
или предлог цена
Охрид

Суровини

Set 9 Magnetni Adapteri

Комплет 9 магнетни приклучоци за шестоаголни алатки. Совршен за бушил...

399 МКД
или предлог цена

Ultrasonicen ured za dresiranje i odbrana od kucinja

🐶 Ултрасоничен уред кој се користи за обука и дресирање во случај на...

799 МКД
или предлог цена

Elektricna prilagodliva stolna lamba

💡 Електрична прилагодлива столна ламба. Исклучително практичен и фун...

950 МКД
или предлог цена

Teleskopska cetka

Телескопска четка со млазница за лесно чистење. Четката со меки влак...

599 МКД
или предлог цена

Set dupcalki za drvo

Комплет 6 дупчалки изработени од челик. Исто така содржат 5% кобалт, ...

350 МКД
или предлог цена

Set Sestoagolni alatki za odstranuvanje na zavrtki

🔩 Сет шестоаголни алатки за одстранување на завртки ⤵️ Карактерис...

299 МКД
или предлог цена

TV Nadvoresna Antena

ТВ надворешна антена. ◾️ Брз и лесен начин на монтажа. ◾️ Опсег на ...

750 МКД
или предлог цена

Bezicen Alarmen Sistem

🆕 Ново - Алармен систем со сензор за движење 🖲 Алармен систем со...

Set Gumici

Парчињата се изработени од флексибилна гума која обезбедува безбедни ...

900 МКД
или предлог цена

Osiguraci - Spojki za plastika,kalnici,drzaci za motor i sl

🚘 Осигурачи - Спојки за пластика, калници, држачи за мотор, решетка,...

650 МКД
или предлог цена

650 - Pin Konektori

🔌 Комплет 650 парчиња терминали за конектор со висок квалитет. Елект...

599 МКД
или предлог цена

Navlaki za prozorci za avtomobil

Универзални навлаки за стилизирање на автомобилот. Мрежеста навлака з...

299 МКД
или предлог цена

Cerada za skuteri

🛵 Универзална Церада за вашиот Скутер 🛵 ✔️ Брза и лесна монтажа ...

Impulsen zapecatuvac na plasticni kesi

Импулсен запечатувач на топлина за пластични кеси. Импулсно запечатув...

1.799 МКД
или предлог цена

Set mrezni Alatki + Tester

📎 Комплет професионални алатки за различни намени. Сетот вклучува 9 ...

1.799 МКД
или предлог цена

Osiguraci - Nitni za plastika, kalnici, blatobrani

🚗 🛵Осигурачи - Нитни за пластика. калници за сите видови на автомоб...

1.200 МКД
или предлог цена

Detektor 3 vo 1

Професионален детектор на метал, дрво, метална и жица за наизменична ...

1.399 МКД
или предлог цена

Stegac za Zglobovi

🤜 YC Стегач за зглобови изработен е од неопрен кој помага во задржув...

199 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Detektor na Cad so Alarm za sprecuvanje pozar

🔥 Детектор на чад со Аларм за спречување на пожар. Детекторот служи ...

Digitalen Kantar so LCD displej - do 200Kg

⚖️ Дигитален Кантар со LCD дисплеј за мерење - вагање на производи. Н...

999 МКД
или предлог цена

Komplet za struganje

Комплет за стругање, отстранување, рафинирање, преобликување и струже...

350 МКД
или предлог цена

Visokokvalitetna Cerada za Motor

🛵 Висококвалитетна универзална Церада за вашиот Мотор 🛵 ✔️ Брза...

Elektromagneten Detektor za elektromagnetno zracenje

LCD дигитален детектор за електромагнетно зрачење. Одличен дизајн за ...

1.199 МКД
или предлог цена

Vrekja za spienje - kamp - sator

⛺️ Нови удобни вреќи за спиење изработени од полиестер. ✅ Погодни...

1.100 МКД
или предлог цена

Vodootporna folija za retrovizor

🚘 Водоотпорна фолија за ретровизор. Заштитете ги страничните ретров...

250 МКД
или предлог цена

Ured protiv rcenje

📎 2 во 1 Уред против рчење како и прочистувач на воздух. Направен од...

250 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Hurricane Spin Scrubber - Cetka za cistenje

🆕 Ново Hurricane Spin Scrubber е новата четка за чистење без напо...

999 МКД
или предлог цена

Polnac za Akumulator 6/12V

Дигитален полнач за Акумулатор. Полначот за батерии е совршен за полн...

1.250 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

HTC - 2 Digitalen Termometar

HTC - 2 Дигитален термометар за мерење на надворешна и внатрешна темп...

499 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Digitalen tester na voda

Дигитален електричен TDS метар за мерење на Температура и Квалитет на...

399 МКД
или предлог цена

Univerzalen Kluc za Filtri

🔧 Универзален клуч за Филтер за Масло за сите видови на автомобили. ...

350 МКД
или предлог цена

Megafon - Razglas za Avtomobil, Kamion, Camec

🎙 Мегафон за Автомобил, Камион, Чамец. Се користи доколку има сообра...

999 МКД
или предлог цена

Pojas za polovina

🆕 НОВО- Појас за половина Производот е изработен од високо квалите...

550 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Mercedes LED Amblem

🚘 Mercedes LED амблем за решетка. Зголемете ја видливоста на вашиот ...

3.150 МКД
или предлог цена

Detektor na napon

Инструментот се користи за детектирање - присуство на напон во вашиот...

299 МКД
или предлог цена

Set 120 Osiguraci

Сет 120 парчиња осигурачи. Комплетот ви обезбедува се што ви треба да...

599 МКД
или предлог цена

Valjak za Moleraj - Krecenje

🌈 Валјак за бојадисување на sидови со 8 додатоци. Се користи за боја...

450 МКД
или предлог цена

Organizer - Kutija za cevli

Пластична кутија за складирање чевли за Дами. Изработен од висококвал...

280 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Flex Seal - Gumena tecnost vo konzerva

Flex Seal е дебела гумена течност која запечатува воздух, вода и влаг...

699 МКД
или предлог цена

Magneten stegac

🔩 🧲 Специјален магнетен стегач, држач за магнетни ленти, навртки, з...

250 МКД
или предлог цена

Digitalen Subler

Дигитален Шублер ⤵️ Шублер за прецизно мерење на метали при обрабо...

800 МКД
или предлог цена

Mehanicki merac na pritisok

🚘 Механички мерач на притисок за мотоцикли, автомобили, камиони и сл...

299 МКД
или предлог цена

Komplet Priklucoci 36

📎 Приклучоци за поврзување на кабел 36 парчиња. Изработено од квалит...

399 МКД
или предлог цена

Фитнес Справа

Домашната фитнес опрема за асистенција на стомачни, склекови која заф...

Torbicka za Elektricen Trotinet

Водоотпорна преносна торба / ранец погодна за пренос на лични предме...

1.199 МКД
или предлог цена

Avtomobilski Osiguraci

🚗 Kомплет Осигурачи за автомобили, работат за европски класични авто...

650 МКД
или предлог цена

30L/min - Elektricna Pumpa za izvlekuvanje

Електрична Пумпа за извлекување на гориво, масло и различни други теч...

999 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Ortopedska pernica

Иновативната ортопедска перница за нозе со анатомски облик. Перницат...

499 МКД
или предлог цена

Set 4 Magnetni drzaci

🧲 Комплет 4 магнетни држачи со сјајна метална конструкција со со маг...

399 МКД
или предлог цена

Sunger za poliranje

✨ Ново 🧽 Сунѓер за полирање. Изработен од квалитетен сунѓерен мат...

250 МКД
или предлог цена
Страна 2 од 5

A - UST.mk

Телефон: 070331936

Град: Охрид

Facebook страна: https://www.facebook.com/ust.mk

🔴 Различен асортиман на производи со врвен и проверен квалитет кои ќе најдат примена во вашиот автомобил, дом, работилница, канцеларија и сл. Секој ден нудиме нови ексклузивни производи со неверојатна цена.

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
A - UST.mk

6000

Охрид

www.reklama5.mk/UST.mk

070331936

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам