A - UST.mk


BMW - Amblem

BMW преден или заден амблем. • Број на дел: 5114-813237. • Дијаме...

Dodaten retrovizor

Заден ретровизор - помошно самолепливо огледало изработено од високок...

550 МКД
или предлог цена

Memori Pernica

Мемори перница за заштита на вашиот врат, раце од притисок. ✅ Со с...

750 МКД
или предлог цена

Set zastitni podlogi

Сет 4 гумирани подлоги. Подлогата e направена од пластика од смолести...

199 МКД
или предлог цена

Skener - Detektor na metal

Супер Скенер детектор на метал, најпрепознатливиот рачен детектор за ...

1.499 МКД
или предлог цена

Set 4 celicni alatki za odstranuvanje na podovi

🔧 Сет 4 челични алатки за одстранување на подови (паркет, ламинат, г...

850 МКД
или предлог цена

Disk za obrabotka na drvo

Диск за темелна обработка на дрво, пластика и останати меки материја...

699 МКД
или предлог цена

Set, pasta za poliranje na farovi

🚕 Сет паста за полирање на фарови ✔️ Сет паста за полирање на ошт...

600 МКД
или предлог цена

Alarmen Sistem

Алармен систем со сензор за движење и далечинско управување со привез...

Bakarni Terminali

Комплет бакарни терминали изработени од висококвалитетен бакарен мате...

599 МКД
или предлог цена

Prenosliva svetilka

💡 Пренослива електрична рачна светилка. Идеален за употреба во вашио...

399 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Komplet 3 Turpii

Комплет 3 метални турпии со гумена рачка. Алатките се изработени од ј...

499 МКД
или предлог цена

Fen za Hoteli - Apartmani - Sobi

Фен за коса со фиксна база ☑ Моќност: 1300w. ☑ Автоматско исклуч...

1.299 МКД
или предлог цена
Охрид

Хотели

Konektori za Zici

🔌 Висококвалитетни водоотпорни конектори кои лесно се завртуваат со ...

550 МКД
или предлог цена

Digitalen Kantar so LCD displej

⚖️ Дигитален Кантар со LCD дисплеј за мерење - вагање на производи. И...

399 МКД
или предлог цена

Multifunkcionalna alatka

Мултифункционална алатка за пила со компактна големина и практично ра...

450 МКД
или предлог цена

Set za izvlekuvanje na avtomobilska karoserija

🚗 Сет за поправка и извлекување на оштетен автомобилски лим. ⤵️ С...

Digitalna lazica - vaga

🆕 Ново Дигитална лажица за мерење со голема прецизност. Ви овозмо...

799 МКД
или предлог цена

Anatomski Vloski

Анатомски влошки за обувки со должина од 28 см, кои се вклопуваат на ...

299 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Pumpa za izvlekuvanje na Gorivo

Пумпа за извлекување на гориво и различни други течности • Идеално з...

350 МКД
или предлог цена

Fluoroscentni Traki

Декоративни Флуоросцентни Траки за предупредување за безбедност во со...

250 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Komplet pinovi

Комплет пинови за приклучување произведени од високо квалитетен метал...

399 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Digitalen Multimetar

Дигитален Мултиметар е електронски инструмент кој се користи за елект...

799 МКД
или предлог цена

Kapacinja za bandazi - Mercedes, Volkswagen, Skoda, Peugeot.

🚕 Капачки за бандажи за автомобилските марки: • Volkswagen - Шири...

600 МКД
или предлог цена

Komplet 5 secila

Комплет 5 сечила изработени од челик со голема издржливост, цврстина,...

350 МКД
или предлог цена

Stativ za Telefon

Статив за телефон изработен од лесен издржлив пластичен материјал. Ра...

399 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Set Alatki za folija

Комплет алатки за професионално лепење на заштитни фолии на вашиот Ав...

450 МКД
или предлог цена

Big Flex Тraka

Супер силна, гумирана, водоотпорна лента која може да се залепи, пов...

399 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Dijagnosticki tester

Дијагностички тестер на акумулатор. Оваа алатка за тестирање батерии ...

399 МКД
или предлог цена

Organizer za vasiot avtomobil

🚘 Организер за вашиот автомобил Одржувајте го задоволството на па...

399 МКД
или предлог цена

Aparatce za Sluh

Високо квалитетни апаратчиња за лица со оштетен слух. ☑ Врска за ...

599 МКД
или предлог цена

Drzac za Telefon i Kuka

📱 Две во едно држач за мобилен телефон и кука за задни седишта во Ав...

299 МКД
или предлог цена

Profesionalen cenoven obelezuvac

⚠️ Смачено ви е од пишување и лепење на цени ? ⚠️ Новиот професионал...

550 МКД
или предлог цена

Brusilica za nokti za vasiot Milenik

🆕 Ново - Брусилица за нокти за вашиот Миленик 🐶 Специјална нокта...

799 МКД
или предлог цена

Komplet celicni okrugli pili

Комплет челични округли пили ▶️ Изработени од премиум јаглероден ч...

499 МКД
или предлог цена

Povekjenamenski starter - power bank

🔋 Мултифункционален стартер. Уредот е надворешна пренослива батерија...

3.150 МКД
или предлог цена

Fluoroscentni Traki

Флуоросцентни Траки ✅ Индустриска цврстина - Леплива лента: Рефлек...

399 МКД
или предлог цена

Set za sienje

Сет за шиење, идеален за во безброј прилики. Корисен за сите видови н...

199 МКД
или предлог цена

Set 14 Bitovi za zavrtki

🔩 Сет 14 Битови за одстранување на завртки. ⤵️ Карактеристики: ...

299 МКД
или предлог цена

Aparat za vakumiranje sveza hrana

🥩🌽🧀 Апарат за вакумирање свежа храна - Зачувајте го квалитетот и ж...

850 МКД
или предлог цена

Set 12 alatki za brusenje

Сет 12 алатки за брусење, чистење и сл. Идеалени за сите видови на по...

250 МКД
или предлог цена

Dispenzer za Voda

Автоматска електрична пумпа за вода. Погоден за чиста вода за пиење в...

399 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Sestoagolni Klucevi

Шестоаголни клулеви со xексагонален пресек што се користи за придвижу...

399 МКД
или предлог цена

Stegac za raka - lakt

🦾 YC - Стегач за рака - лакт. Изработен од обвивка од неопрен што об...

299 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Cetka i Sad za mienje sadovi

Четка за миење садови со сад за течен сапун и подлога за поддршка. Ун...

350 МКД
или предлог цена

100 - Komplet Osiguraci

📎 Сет 100 парчиња осигурачи. Комплетот ви обезбедува се што ви треба...

399 МКД
или предлог цена

Specijalen magneten stegac

Специјален магнетен стегач, држач за магнетни ленти, навртки, завртки...

499 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

DINGLI - Pojas za polovina

🆕 ДИНГЛИ - Појасот за половина е производ кој е наменет за мажи и за...

499 МКД
или предлог цена

Tubeless - Set za saniranje na avtomobilska guma

🚗 Сет за санирање на оштетена, дупната автомобилска гума. Начинот на...

150 МКД
или предлог цена

Dekorativni drzaci za draperi i zavesi so magnet

🏠 Декоративни држачи за драпери и завеси со магнет. Совршени за во в...

600 МКД
или предлог цена

Ukrasni LED Svekji

Декоративни украсни ЛЕД Свеќи за свадби, роденденски забави, божиќни ...

100 МКД
или предлог цена
Страна 3 од 5

A - UST.mk

Телефон: 070331936

Град: Охрид

Facebook страна: https://www.facebook.com/ust.mk

🔴 Различен асортиман на производи со врвен и проверен квалитет кои ќе најдат примена во вашиот автомобил, дом, работилница, канцеларија и сл. Секој ден нудиме нови ексклузивни производи со неверојатна цена.

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
A - UST.mk

6000

Охрид

www.reklama5.mk/UST.mk

070331936

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам