A - UST.mk


Ukrasni LED Svekji

Декоративни украсни ЛЕД Свеќи за свадби, роденденски забави, божиќни ...

100 МКД
или предлог цена

Povekjenamenski polnac za Avtomobil

Повеќенаменски полнач за автомобил. Се користи како станица за истовр...

850 МКД
или предлог цена

Steker so 4 dodatni stekeri

Штекер со 4 додатни штекери. Посебен дизајн, стабилен и безбеден во ѕ...

150 МКД
или предлог цена

Elektricni upaljaci - zapalki so USB - kabel

🔥 Електрични упаљачи - запалки со USB кабел 🔥 ✔️ Упаљачот кога ќ...

499 МКД
или предлог цена

Valjak za Moleraj - Krecenje

🌈 Валјак за бојадисување на sидови со 8 додатоци. Се користи за боја...

750 МКД
или предлог цена

Adapter + Iphone Kabel

USB Адаптер за брзо полнење + USB - Iphone кабел. ☑️ 2 влеза: 100-...

399 МКД
или предлог цена

Dispenzer za sapun

Диспензер за сапун со автоматска индукција на пена. Сензорот е дизајн...

599 МКД
или предлог цена

Multifunkcionalen Greac za Avtomobil

🚘 Повеќенаменски греач за автомобил. Греачот е изработен од тврд пла...

699 МКД
или предлог цена

Digitalen Termometar za merenje na temperatura i vlaznost

📟 HTC - 1 Дигитален Термометар за мерење на температура и влажност ...

399 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Alatka za Lanci

🚴‍♂️ Висококвалитетен алат за поправка на ланец изработен од тврд ле...

450 МКД
или предлог цена

Digitalen Termometar za merenje na temperatura i vlaznost

Дигитален термометар за мерење на надворешна и внатрешна температура ...

499 МКД
или предлог цена

Flame Heater 900W - Aparat za zatopluvanje

🏠 Ослободете се од големите греалки кои зафаќаат многу простор. Ви г...

1.100 МКД
или предлог цена

Pistol - Dispenzer za lepenje

Диспензер за лепење наменет да држи ролни од 40мм или 50мм. Диспензер...

599 МКД
или предлог цена

Magneten Brisac

✨ Maгнетен бришач за прозорци изработен со висококвалитетна магнетна ...

399 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Constant - Digitalen kantar za vaganje bagaz

⚖️ Преносен дигитален компактен кантар за вагање на багаж. Идеален до...

499 МКД
или предлог цена

Jaze za vlecenje

Јаже за влечење. Флуоросцентна боја за безбедност при ноќна влеча. ...

250 МКД
или предлог цена

Rakavica za cistenje na vasiot Milenik

🆕 Ново - Ракавица за чистење на вашиот миленик 🐶 Совршена ракави...

250 МКД
или предлог цена

Bezicen Alarm System so 6 zoni

🔈 Бежичен Аларм Систем со 6 зони ✔️ Алармот може да се користи во...

2.500 МКД
или предлог цена

Povekjenamensko Metro

Мулти-функционална мерна лента - метро со либела, леплива белешка и п...

150 МКД
или предлог цена

Set Alatki za izvlekuvanje na sitni delovi

🧲🔩Сет не рѓосувачки алатки за извлекување на ситни делови во неприс...

799 МКД
или предлог цена

Solaren LED reflektor so senzor

Надворешен соларен LED рефлектор со сензор. ✅ LED моќност - 0,55W/...

350 МКД
или предлог цена

Constant - Kantar ~ Vaga za Merenje

⚖️ Constant - Кантар за мерење - вагање на производи. Наоѓа голема пр...

350 МКД
или предлог цена

Racen Dispenzer za Voda

Рачна пумпа за вода. Погоден за чиста вода за пиење во шишиња, компат...

199 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Elegantni elektricni zapalki

Елегантни електрични запалки со ЛЕД осветлување. Масивен, цврст приве...

1.499 МКД
или предлог цена

Mini multifunkcionalen telefon - BM50

📱 Мини мобилен телефон BM50 со бежична слушалка ефикасна кога тренир...

1.699 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Vosok za poliranje na avtomobili

🚘 Восок за полирање на автомобили Ефикасно отстранување на дамкит...

499 МКД
или предлог цена

Vozdusen dusek za relaksacija

Нови воздушни душеци наменети за надворешни и внатрешни услови, соврш...

599 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Kabanica - Mantil za dozd

🆕 Ново - Кабаница наменета за заштита од дожд изработена од 100% ПВЦ...

600 МКД
или предлог цена

Osiguraci 350 - Nitni za plastika, kalnici, blatobrani

🛵 🚘 Осигурачи - Нитни за пластика, калници за сите видови на автомо...

1.200 МКД
или предлог цена

Ured za zastita na milenici od insekti

🆕 Ново - Уред за заштита на вашиот миленик од комарци, муви, лебарк...

800 МКД
или предлог цена

Dvostran samolepliv gumiran drzac

Двостран самолеплив гумиран држач. Се користи за употреба во вашата к...

350 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Lepenki za detoksifikacija

🦶 Лепенките за детоксификација допринесуваат за целосно елиминирање ...

300 МКД
или предлог цена

Clever Cuter - Multifunkcionalen Noz i daska za seckanje

⭐️ НОВО - Clever Cuter Нож и даска за сецкање 🔪 Сечкањето е единс...

550 МКД
или предлог цена

Magnetna zavesa - Magic Mesh

⤵️ Нови Магнетни завеси за вашиот дом: ◾️ Се отвара лесно, потоа с...

399 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Kemei Fen za kosa

Kemei Фен за коса ✔️ Моќност: 1800W ✔️ Рачка на преклопување ✔️ ...

600 МКД
или предлог цена

Komplet Tus za vo banja

💧 Комплет Туш и единечни црева за во бања ✔️ Тушот има слушалка, ...

250 МКД
или предлог цена

Kais - Gradnik za kuce

🆕 Ново - Каиш - Удобен градник за вашиот миленик. 🐶 Карактеристи...

499 МКД
или предлог цена

Set Strafciger so dodatoci

Професионален сет штрафцигер, додаток и 43 различни битови. Рачката е...

599 МКД
или предлог цена

Povodnik so drzac za Kuce

⭐️ Ново ⭐️ 🐶 Поводник за безбедна прошетка на вашиот миленик. Повод...

499 МКД
или предлог цена

Cerada za Avtomobil

🚕 Нови Церади за вашиот автомобил. 🚕 🚘 Mercedes, Citroen, Peugeot...

999 МКД
или предлог цена

Set 4 noktarcinja

Сет 4 ноктрачиња изработени од нерѓосувачки челик. 🚛 Достава низ ...

150 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Prodolzen kabel za TV - Antena

🔌🔌 Електрични продолжни кабли наменети за поврзување на ТВ - Антена...

Komplet mini klesti

Сет 5 мини клешти за различни активности во вашиот дом или работилниц...

699 МКД
или предлог цена

Komplet pila + dodatok plasticna kutija

🆕 Ново Комплет пила + додаток пластична кутија дизајнирано за пилањ...

250 МКД
или предлог цена

Коmplet 2 Stegaci za koleno

Комплет 2 стегачи за колено. Уникатен материјал нема алергиски ефект ...

150 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
199 МКД
Охрид

Останато

Set 5 magnetni sestoagolni alatki

🔩 Сет 5 магнетни шестоаголни алатки за одвртување на завртки. Идеалн...

250 МКД
или предлог цена

Masinka - Trimer za sisanje

Kemei машинка за шишање ✔️ Безжична Машинка за шишање коса ✔️ 4 п...

950 МКД
или предлог цена

MP3 - LED Kristalen laser

🎆 MP3 - LED кристален ласер за новагодишни, роденденски и други заба...

999 МКД
или предлог цена

Mercedes, Volkswagen, Peugeot, Citroen komplet menuvaci

🚘 Menuvaci za markite Mercedes, Volkswagen, Peugeot, Citroen i ostan...

По Договор
или предлог цена

Elektricen prodolzen kabel

🔌🔌 Електрични продолжни кабли наменети за секаков вид на потреби: ...

699 МКД
или предлог цена

Visokokvalitetno izdrzlivo crevo

💦 Висококвалитетно издржливо црево. Специјално дизајнирано за наводн...

750 МКД
или предлог цена
Страна 4 од 5

A - UST.mk

Телефон: 070331936

Град: Охрид

Facebook страна: https://www.facebook.com/ust.mk

🔴 Различен асортиман на производи со врвен и проверен квалитет кои ќе најдат примена во вашиот автомобил, дом, работилница, канцеларија и сл. Секој ден нудиме нови ексклузивни производи со неверојатна цена.

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
A - UST.mk

6000

Охрид

www.reklama5.mk/UST.mk

070331936

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам