A - UST.mk


Baterii za napojuvanje

🔋 Различни батерии по големина за употреба во мали електронски уреди...

299 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Magneten drzac za vasiot avtomobil

▶️ Дизајниран со висококвалитетна алуминиумска легура без стеги. Пост...

250 МКД
или предлог цена

Kuler za Laptop - CoolerPad

💻 Кулер за лаптоп со 1 масивен осветлен кулер. ✅ Должина 370 x 26...

Set Igli za precizno sienje

Сет игли за прецизно шиење. Оваа игла за шиење на рака е погодна за в...

150 МКД
или предлог цена

Tyrolit Disk za secenje na metal

⚙️ Tyrolit Диск за сечење на метал. Дискот за отсекување 2 во 1 обезб...

300 МКД
или предлог цена

Racka - Univerzalni menuvaci za avtomobili

🚗 Универзални менувачи за сите марки на возила. 🚛 Достава низ це...

500 МКД
или предлог цена

Kombinacija na spojki za zaklucuvanje

Комбинација на спојки за заклучување. Дизајнот и цврстината на спојки...

599 МКД
или предлог цена

Univerzalen drzac za vasiot avtomobil

📱 Универзален држач за во вашиот автомобил Составен од силни мате...

250 МКД
или предлог цена

Set 14 pricvrstuvaci

Сет 14 прицврстувачи изработени од нерѓосувачки челик. Идеално за пов...

150 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Set za saniranje na bandazi

🚕 Сет за санирање на бандажи. Наменет за поправка на штетите, гребна...

599 МКД
или предлог цена

Svetlosen LED prekinuvac

💡🔋 Светлосен лед прекинувач на батерии со два моќни магнети и самол...

150 МКД
или предлог цена

Zamenska folija za osteten retrovizor

Заменска фолија за оштетен ретровизор ⚠️ Доколку стаклото на ретро...

300 МКД
или предлог цена

Stegac za noze

🆕 Ново - Стегач за нозе YC стегачот за нозe е направен од неопрен...

400 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Magneten stegac za nos protiv rcenje - grcenje

🛌 Магнетниот стегач функционира така што подобро ги отвара носните д...

299 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

Multifunkcionalen Masazer za Vrat,Grb,Nose

🆕 Ново - Мултифункционален масажер 💆‍♀️💆‍♂️ Мултифункционален м...

1.500 МКД
или предлог цена

Masinka - Trimer za Nos i Brada

Машинка за шишање - Тример за нос и брада. ✅ Тример за нос 2 во 1....

500 МКД
или предлог цена

Dekorativni ukrasni lampioni - sjalicki

🌟 Декоративни украсни лампиони во форма на топка со sвезди. Карак...

499 МКД
или предлог цена

Dekorativni ukrasni Sjalicki

✨ Декоративни украсни сјалички за во вашиот дом, канцеларија, кафана,...

599 МКД
или предлог цена

Masazersko sediste za vrat, grb i noze

🆕 НОВО 🆕 Масажерско седиште со 4 опции за употреба за вашиот вра...

1.799 МКД
или предлог цена

Bluetooth Zvucnik Waterproof

Bluetooth звучници Waterproof. ⤵️ Екстра чист и квалитетен звук бе...

650 МКД
или предлог цена

Dekorativni Avtomobilski lajsni

🚘 Декоративни Автомобилски лајсни 🚘 🚕 Украсни лајсни за декорац...

150 МКД
или предлог цена

Velosiped - Set za saniranje pri dupnata guma

🚲 Сет за интервенција при дупната гума ⤵️ Сетот се состои од след...

200 МКД
или предлог цена

Celicna sajla za vlecenje

🚘 Челична гумирана сајла за влечење 🚘 ✅ Должина: 4 метри ✅ Дебе...

599 МКД
или предлог цена

Android - Type C Magneten kabel

📱 Магнетениот кабел е направен од најлон и текстил што го заштитува ...

499 МКД
или предлог цена

Mercedes Volkswagen Audi Peugeot Citroen Fiat Honda Mazda

Novi Bukvi i Broevi za site vidovi na avtomobili. Dostava niz cela...

50 МКД
или предлог цена

Procistuvac na voda so filter

💧 Филтрирајте и прочистете ја водата, дајте му на вашето семејство с...

750 МКД
или предлог цена

Masinka - Trimer za sisanje

ProGemei машинка за шишање ✔️ Безжична Машинка за шишање коса ✔️ ...

800 МКД
или предлог цена

Aiebao - Bebeska nosilka

👨‍👧‍👦 Кога детето е мало сака да биде колку што може поблиску...

999 МКД
или предлог цена

Navlaka - koza za racna

🚘 Навлака - Кожа за Рачна 🚘 ✅ Навлаката е од кожа ✅ Димензија 3...

400 МКД
или предлог цена

Sediste za milenicinja vo Avtomobil

🐶 Седиште за миленичиња во Автомобил 🐾 Совршено преносно седиште...

600 МКД
или предлог цена

Cesma so protocen bojler 3KW

💦 Sapir чешма со вграден проточен бољер. ✅ Лед дисплеј за темпер...

1.750 МКД
или предлог цена

TREQA - Adaptiven Fast Charger Polnac

📱 Treqa CH-617 3.0 Adaptive Fast Charger(Брз Полнач) USB Адаптер. ...

300 МКД
или предлог цена

Polnac - Qualcomm Quick 3 USB Charger

📱 Qualcomm 3.0 Fast Charger(Брз Полнач) USB Адаптер. ⤵️ Карактери...

499 МКД
или предлог цена

Lastik za zateganje bagaz

🚗 Ластик за затегање багаж ⤵️ Ластик со 2 клипа ◾️ Должина: 150 ...

150 МКД
или предлог цена

Edinecni osiguraci - Nitni za plastika, kalnici

🛵 🚘 Осигурачи - Нитни за пластика. калници за сите видови на автомо...

150 МКД
или предлог цена

MP3 / MP4 Music player

📱 MP3 / MP4 Music player 📱 Мултифункционален MP3 / MP4 плеер со ...

750 МКД
или предлог цена

Samsung, Iphone, Huawei Kabli, Polnaci - Fast Charger

📱 Samsung, Iphone, Huawei Кабли, Полначи - Fast Charger, Универзален...

150 МКД
или предлог цена

Univerzalni Navlaki za Menuvac

🚕 Универзални навлаки за Менувач 🚕 ✔️ Навлаките се направени од ...

250 МКД
или предлог цена

Lepenki - stikeri za Avtomobili - Mercedes, Audi, BMW...

🚕 Самолепливи спортски лепенки за средување и разубавување на вашиот...

Tus sluslka za vo banja

💦 Туш слушалки со регулација на вода за во бања. 🚛 Достава низ...

60 МКД
или предлог цена
Страна 5 од 5

A - UST.mk

Телефон: 070331936

Град: Охрид

Facebook страна: https://www.facebook.com/ust.mk

🔴 Различен асортиман на производи со врвен и проверен квалитет кои ќе најдат примена во вашиот автомобил, дом, работилница, канцеларија и сл. Секој ден нудиме нови ексклузивни производи со неверојатна цена.

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
A - UST.mk

6000

Охрид

www.reklama5.mk/UST.mk

070331936

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам