Auto plac swiss


Mercedes b180 2012 benzin

Mercedes-Benz B180 Benzin 123Ps God: 2012 191xxx KM ✅Automatic tra...

14.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
15.000 €
Гостивар

Автомобили

Fiat doblo invalidska kola 1.6 benzin/plin

Fiat doblo 1.6 16v benzin/plin so atest God 2005 Mozhe i zamena Pov...

5.200 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.500 €
Гостивар

Автомобили

Felgi i gumi za bmw org

205 55 r16 So zimski gumi 📞072-224-003📞

Felgi za golf 5 6 7

Felgi so letni gumi 5x112 205 40 r17 📞...

Felgi 15 so letni gumi golf 5 6

Felgi 15 so letni gumi 5x112 195 65 r15 ...

Mercedes benz b170 benzin

🇨🇭 Mercedez B 170 🇨🇭 benzin 🇨🇭 2009 🇨🇭 Km 163.000 ...

8.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Ford C max 2.0 2008

🇨🇭Ford C-max 🇨🇭2.0 dizel 🇨🇭136 🐎🐎 🇨🇭God 2008 🇨🇭Km 268.00...

5.400 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.600 €
Гостивар

Автомобили

Ford C-max 1.6 2015

🇨🇭Ford C-max 🇨🇭1.6 dizel 🇨🇭God 2015 🇨🇭116🐎🐎 🇨🇭Km 205.000...

9.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Bmw 320 d facelift 2009

Bmw 320 Dizell Km 270.000 org God 2009 Facelift 1 god registraci...

9.750 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Ford c-max 1.6 dizel 2004

Ford C-max 1.6 tdci God 2004 Km 220.000 Graci na sediste 1 god reg...

2.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 €
Гостивар

Автомобили

Mercedes a 180 cdi 2008

🇨🇭Mercedes A-180 cdi 🇨🇭Viti 2008 🇨🇭Km 280.000 🇨🇭Dizel 🇨🇭...

3.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Daihatsu cuore 1.0 benzin automatik

🇨🇭Daihatsu cuore 🇨🇭1.0 benzin 🇨🇭Automatik 🇨🇭Viti 2005 🇨🇭K...

3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Auto plac swiss

Телефон: 071636455

Адреса: Gostivar,debrese

Град: Гостивар

Веб страна: https://www.facebook.com/AUTO-PLAC-SWISS-1691462757736205/

Facebook страна: https://www.facebook.com/AUTO-PLAC-SWISS-1691462757736205/

🇦🇱Makina te cilesise se larte dhe te importuara direkt nga Zvicra🇨🇭 🇲🇰Автомобили со висок квалитет и директно увезени од Швајцарија🇨🇭

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам