PAP-ТRAKS


VW CRAFTER 2.5 Tdi Kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen crafter ❗❗kran Hiab❗❗ ✅- Uvoz Hola...

По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

JEEP WRANGLER SAHARA

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ JEEP WRANGLER ✅- Godina 2013 ✅- 90 000 km ...

39.990 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

VW Transporter T6 2.0Tdi 2014God.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T6 2.0Tdi ✅- Uvoz Belgija ✅- Godina...

По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

MAN TGL 8.180 2012god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...

По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Mercedes Vito 113 cdi 2013god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 Mercedes Vito 113 cdi ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina 201...

По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

VW CRAFTER 2.0 Tdi 2017god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 VW CRAFTER 2.0 TDI ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina 2017 ...

По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

MAN TGL 12.240

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.240 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina...

По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

MAN TGS 18.360 200000KM

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGS 18.360 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...

По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

MAN TGL 8.180 2011god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...

По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

MAN TGX 26.480 ŠLEP SLEP

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGX 26.480 ✅- Uvoz Germanija ✅- Šlep za kam...

По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

MAN TGM 18.250 Ladilnik

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGM 18.250 ✅- Ladilnik ✅- Carrier Supra 85...

По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

VW Transporter T6 2.0Tdi

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T6 2.0Tdi ✅- Uvoz Belgija ✅- Godina...

По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

MAN TGS 26.440 Cisterna

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGS 26.440 ✅- Cisterna ✅- 19 920 litri ✅- Tri...

По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Renault Midlum Slep Šlep

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ RENAULT MIDLUM 220 ✅- Šlep ✅- Uvoz Germanija ✅- G...

По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

MAN TGL 8.180

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 2008 ✅...

По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Tovarni Vozila

PAP-TRAKS Prilep - Prodazba na polovni vozila - Vozila po p...

По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Man 12.180 Kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Kran Hiab...

По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Volkswagen T-5 Tdi 2009god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T-5 Tdi ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina...

По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Mercedes Atego 1218

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Mercedes Atego 12.18 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godi...

По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Citroen Jumper 2.2

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 CITROEN JUMPER 2.2 ✅- Patničko 8+1 ✅- Uvoz Avstrija ...

По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

MAN TGL 12.180

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...

По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Mercedes Atego 816 2010god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MERCEDES ATEGO 816 ✅- Uvoz Avstrija ...

По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Peugeot Boxer 2.2 HDI kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Peugeot Boxer 2.2 HDI ❗❗kran Hiab❗❗ ✅- Uvoz Ho...

По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

MAN TGL 8.180 2011god

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...

По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Mercedes Sprinter 316cdi Ladilnik 2011god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 Mercedes Sprinter 316 cdi ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina...

По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

MAN TGL 7.150 2009god.

MAN TGL 7.150 ✅- Godina 2009 ✅- 360 000km (realni) ✅- Manuelen men...

По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

MAN TGS 26.400 Ladilnik Termoking

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGS 26.400 ✅- Ladilnik Termo King MD-2 SR ...

По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

PAP-ТRAKS

Телефон: 070339200

Адреса: Републиканска 10

Град: Прилеп

Facebook страна: https://www.facebook.com/PAP-TRAKS-195609014725800/?modal=admin_todo_tour

ПАП-ТРАКС Прилеп - Продажба на половни возила - Најголем избор на товарни возила - Возила по нарачка - Најдобри цени во Македонија ☎️ 070 339 200 ☎️

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
PAP-ТRAKS

Републиканска 10

Прилеп

www.reklama5.mk/PAP-TRAKS

070339200

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам