.


Се продава кружна скала

Се продава кружна скала. Информации и цена на моб.

1 МКД
или предлог цена

Се продава лежај

Се продава лежај со димензии: 1.40 (м)- 2.00 (м) цена по договор.

1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Спална соба / Кревети

Се продаваат лежалки

Се продаваат 2 лежалки за убав двор. Цена по договор.

1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

Се продава ладилник (витрина)

Се продава половен ладилник.

1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

Се продаваат умивалници

Се продаваат 4 половни умивалници. Димензии: 145x60 120x60 110x5...

1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Кујна / Останато

Се продаваат сотлици

Се продаваат столици. 6 Ковано железо. 6 Плетен бамбус.

1 €
или предлог цена

Се продава Alfa Romeo 33

Се продава Аlfa Romeo 33 хаварисана. Година на производство 1989. М...

1 €
или предлог цена

.

Телефон: 075880988

Град: Демир Хисар

Контактирајте го огласувачот преку е-маил
Внесете го точниот резултат:
Spam protection & IP save
Испраќање на рекламни понуди е строго забрането!
Испрати порака
.


Демир Хисар

www.reklama5.mk/PremiumDetails?id=866600

075880988

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам