Неготино
                   
1292 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW PASSAT 1.6tdi 120 ks 2015 godina

Se prodava Vw passat 2015 godina Registriran do 07.2023 Napraven kom...


15.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 јан 22:00Промовирано

VW GOLF 7.5 1.6tdi 116ks 2018godina

Se prodava Golf 7 2018 godina 165.000 km so servisna kniska So full ...


15.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 јан 22:17Промовирано

Porsche Panamera 4 E-Hybrid

Porsche Panamera 4 E-Hybrid 2.9 462 HP (Benzin + Struja) Proizvedena ...


99.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

22 јан 11:47Промовирано

Xsara 1.9d mozna zamena

Xsarata e 1.9 d, pali vozi. proiz. 1999 god.vo vozna sostojba. Motor,...


620 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
650 €
Неготино

Автомобили

Денес 08:21Lada Niva 4x4

Lada Niva 4x4 1.7 -Vo perfekna sostojba, so fabricki 64000 km kupena...


3.000 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Денес 07:37Се продава MS Energy e21

Се продава електричен скутер MS Energy e21 возен 2 месеца. Батерија ...


32.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:18Bulduzer LIEBHERR 722

Neispraven moze cel ili na delovi


Вчера 21:57Se prodava Mercedes Actros 2640 6x4

Mercedes Actros 2640 6x4 Kiper. 2000god. Vo odlica sastojba, registri...


19.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
19.500 €
Неготино

Камиони

Вчера 21:57Se Prodava Seat Leon FR

Seat Leon fr 2.0 170ks 2006 Увезен од Швајцарија 2018 Од oпрема п...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 18:56Se Prodava Seat Leon FR

Seat Leon 2.0 170ks Registriran do 31.05.2023 so zelen karton Servi...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 18:56OPEL VEKTRA ZA DELOVI

Se prodava cela na bg brojki vo vozna sostojba info na 070 536 834


800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 18:08SE PRODAVA OPEL VECTRA

Za poveće info na brojot 075 360 251


9 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 18:08Опел Мерива Б - Се Бара

Купувам Опел Мерива Б-Исклучиво Бензин или Бензин/Плин


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 16:21  НОВ ОГЛАС

VW POLO 1.4 TDI 80 KS 2005

KOLATA E MAKSIMALNO ZACUVANA KLIMA CENTRALNO EL.RETROVIZORI GREAC...


3.490 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:56  НОВ ОГЛАС

VW PASSAT B8 2.0 TDI 150KS HIGHLINE

Модел:VW PASSAT B8 2.0 TDI 150KS M/T Произведено:2015 Год Гориво:Д...


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:55Vibratori za beton

- Profesionalen trofazen vibrator so dva priklucoci CENA PO DOGOVO...


Вчера 13:05Продавам Passat

Цена по договор


По Договор
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:00Polo GOAL 1.4 tdi

Se prodava Polo 1.4 tdi 2006-ta godina GOAL oprema Trokrak volan ...


3.300 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 13:00Fiat ducato furgon

Fiat ducato 2013 g. Furgon so termoizuliran tovaren prostor i vgrade...


9.999 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.000 €
Неготино

Комбиња

Вчера 11:22RENAULT CLIO 1.5 DCI

Se prodava RENAULT CLIO 1.5 DCI. Nov akumulator novi gumi reg do ...


1.999 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
2.300 €
Неготино

Автомобили

Вчера 09:28Opel Zafira 2.0 Dti

Kolata e vo odlicna vozna sostojba,odlicni motor,menuvac i enterier.....


55.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
60.000 МКД
Неготино

Автомобили

Вчера 08:24Голф 5 1.9TDI......Golf 5

Голфот е увезен во 2019 година од мене од Германија од прв сопственик...


5.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 08:23DAEWO LANOS

Lanos 1.5 Neregistriran Smeneti amortizeri Lamela potisna drug lag...


1 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 08:15Alfa ROMEO Juliet's multi jet PERFEKTNA

Kolkata e OD francija Kako nova e zacuvana so najvisoko NIVO NA OPRE...


6.500 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

Вчера 00:18Renault Scenic Grand 7 sedishta

Domakjinska kola za familija...Dojdete zirnete ja


2.800 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 фев 20:53Се продава Renault Megane 1.9 DCI

Се продава Renault Megane 1.9 DCI во одлична состојба. Возилото м...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.200 €
Неготино

Автомобили

01 фев 14:48BMW 525d za delovi BMW 525 LCI delovi

Bmw 525d 197ks na delovi. Ima prodadeno mpaketot, mvolanot i zadnite...


По Договор
или предлог цена
01 фев 13:47Bmw 520d za delovi / Bmw 520d na delovi kobra menjac 177ks

Bmw 520d 177ks kobra automatik 2008 godina. Broj kontakt: 076/948-32...


По Договор
или предлог цена
01 фев 13:47Bmw x3 na delovi / Bmw x3 za delovi 150ks racen

Bmw x3 na delovi 150ks racen Broj kontakt 076/948-327 ili 075/978-717


По Договор
или предлог цена
01 фев 13:47BMW X3 ZA DELOVI NOVO

Bme x3 e83 za delovi 177ks 150ks gi imam dvete na delovi Broj za ko...


По Договор
или предлог цена
01 фев 13:47BMW 118d na delovi / BMW 118d za delovi / 163ks racen

BMW 118d na delovi / BMW 118d za delovi. Bmw 118d 122ks racen menjac...


По Договор
или предлог цена
01 фев 13:47BMW 120d delovi BMW 120d 177hp

Bmw 120d 2006 177hp Kontakt Kristijan 076-948-327 Andrej 075-978...


По Договор
или предлог цена
01 фев 13:47Bandazi 17 za pezo 4x108 so zimski gumi

Bandazi 17ki 4x108 so zimski gumi top sostojba 300evra moze zamena sa...


01 фев 13:47Bandazi 18ki 5x112 za VW AUDI MERCEDES

Bandazi 18ki 5x112 8j et35 so dobri gumi nema vareno nema krivo banda...


01 фев 13:47Bandazi 19ki 5x120 za BMW X3 X5 X6

Bandazi 19ki komplet so dobri gumi nema vareno nema krivo bandazite s...


01 фев 13:47Bandazi 17 Bandasi 17 Felni 17 Felgi 17 5x120 bmw

Bandazi 17ki 5x120 za BMW original nema krivo nema vareno i gumite se...


01 фев 13:47Брава за Nissan Qashqai

Задна, десна, комплет.


1.111 €
или предлог цена
01 фев 13:00Audi 2x S-line Qvatro a4 b7 2.0tdi 140ks Proizvedeno --2008

REGISTRIRANO DO 1.11.2023...✔ Audi a4 b7 2.0 tdi S-line Qvattro  140...


6.700 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 фев 11:21Se prodava Golf 5 1.6benzin 75kw 2006godina 4 mesec napraven

Se prodava Golf 5 1.6benzin 75kw 2006godina 4 mesec napraven mal serv...


2.100 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 фев 11:21Slep prikolla bez dok 1300eu

Slep prikolka bez dokumenti 2t nosivos 3.80 dolga 1.90 siroka germans...


1.300 €
или предлог цена
Неготино

Приколки

01 фев 11:21BMW 118

Се продава БМВ 118д Колата е во одлична состојба, доста зачувана,ред...


4.600 €
или предлог цена
Неготино

Автомобили

01 фев 10:57Gen.Zastapnik na TPV prikolka Slovenia

Prikolica TPV slovenija TPV slovenija e br1 Na kvalitet so proizvod...


690 €
или предлог цена
Неготино

Приколки

01 фев 08:52Prikolka TPV Slovenija zastapnik i vo MK

>>>VIDEOTO OD FABRIKATA VO GERMANIJA MOZE DA GO POGLEDNETE POD TEKSTO...


690 €
или предлог цена
Неготино

Приколки

01 фев 08:52Страна 1 од 33

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам