Подкатегорија:
                   
134 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава ВУМ

Се продава ВУМ. инфо 043529597


350 €
или предлог цена
Вчера 22:43Prskalka

Se prodava prskalka za lozje, bez ventilator vo odlicna sostojba. 36...


400 €
или предлог цена
Вчера 22:43Prskalica atomizer ITNOO

Se prodava krainjska prskalica ekstra sostojba Poveke info 076 659 7...


700 €
или предлог цена
Вчера 20:19Prskalica kranj

Prskalica kranjska 350 litri smeneti novi lageri,kaisi ,gumi,i dr


800 €
или предлог цена
Вчера 17:36Se prodava

Se prodava vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
25 мар 08:18Muljaci/Muljac za Grozje EnoItalia

VIDEO OD MULJACITE ZA GROZJE MOZE DA GO POGLEDNETE POD TEKSTOT Муљ...


6.500 €
или предлог цена
20 мар 09:48Motokultivator FREZA AKCIJA

Секакви Модели различна јачина Мотокултиваторот е со економичен бенз...


25.500 МКД
или предлог цена
20 мар 09:47IMT 558

Se prodava IMT 558 vo odlicna sostojba poveke info na brojot 07584791...


1 €
или предлог цена
19 мар 14:27JOHN DEERE

Repariranje hladnjaci i zavaruvanje sve od plastika.I vo saketo(alumi...


1 €
или предлог цена
18 мар 07:48Motokultivator KUBOTA TMA21 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор KUBOTA TMA21 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Бензин Цен...


390 €
или предлог цена
16 мар 19:44Motokultivator YANMAR YTA401 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор YANMAR YTA401 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Дизел Цен...


1.190 €
или предлог цена
16 мар 19:44Motokultivator YANMAR YC850 HS8 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор YANMAR YC850 HS8 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Дизел ...


1.590 €
или предлог цена
16 мар 19:44Motokultivator MITSUBISHI MT300 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор MITSUBISHI MT300 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Бензин ...


390 €
или предлог цена
16 мар 19:44Traktor/Трактор Kubota A15 4x4 - увоз од Јапонија

KUBOTA Aste 15” 4x4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.490 ...


4.490 €
или предлог цена
16 мар 19:43Traktor/Трактор Kubota A195 - увоз од Јапонија

KUBOTA A-195” 4x4, Увоз од Јапонија. Цена:трактор со фреза 4.690 еур....


4.690 €
или предлог цена
16 мар 19:43Traktor/Трактор Yanmar Ke-3 4x4 - увоз од Јапонија

Yanmar Ke-3” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 3.690 еур. Г...


3.690 €
или предлог цена
16 мар 19:43Дизел мотори "YANMAR" - увоз од Јапонија

- Цена 190 EUR со ДДВ - Можност за плаќање на рати со кредитна карти...


190 €
или предлог цена
16 мар 19:43FREZI - uvoz od JAPONIJA - od 390 do 790 eur

ФРЕЗИ - ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН: 075 457 9...


390 €
или предлог цена
16 мар 19:42Motokultivatori KUBOTA , YANMAR - uvoz od JAPONIJA- so freza

РАЧНИ ТРАКТОРИ YANMAR YH80 SS80, KUBOTA K1-85, KUBOTA K7 E7 - . ДИРЕК...


1.190 €
или предлог цена
16 мар 19:42YANMAR FX22D 4x4- uvoz od JAPONIJA-so freza

ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА НА МАЛОГАБАРИТНИ ТРАКТОРИ - ИДЕАЛНИ ЗА ОБРА...


4.690 €
или предлог цена
16 мар 19:42Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел

Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел 075 457 ...


790 €
или предлог цена
16 мар 19:42Traktor/Трактор Hinomoto N279 4x4 - увоз од Јапонија

HINOMOTO N279 4х4.Увоз од Јапонија. Трактор со фреза 6.490 еур. Гуми...


6.490 €
или предлог цена
16 мар 19:42Виљушкар Утоварач / Viljuskar Utovarac TOYOTA

“TOYOTA” Утоварувач-вилушкар Увоз од Јапонија Тел. 075 457 991. ...


5.490 €
или предлог цена
16 мар 19:41Traktor/Трактор Yanmar F13 4x4 - увоз од Јапонија

“YANMAR F13” 4Х4 само 541 работни часови. Увоз од Јапонија. Цена: ...


3.990 €
или предлог цена
16 мар 19:41Traktor/Трактор “KUBOTA B14 4x4 - увоз од Јапонија

“KUBOTA” B14, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 4.390...


4.390 €
или предлог цена
16 мар 19:41Traktor/Трактор Shibaura P155F 4x4 - made in Japan

“SHIBAURA” P155F, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.3...


4.390 €
или предлог цена
16 мар 19:41Traktor/Трактор Yanmar 2000B - увоз од Јапонија

“YANMAR 2000B” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 2.890 еур. Г...


2.890 €
или предлог цена
16 мар 19:40Трактор/Traktor Yanmar YM1610 - uvoz od Japonija

“YANMAR ym 1610” Цена: трактор со фреза 2.900 еур. Тел 075 457 991 Гу...


2.900 €
или предлог цена
16 мар 19:40Motokultivator KUBOTA K8 dizel - uvoz Japonija

“K U B O T A” K8, мотокултиватор-дизел, супер состојба. Цена 1.590 е...


1.590 €
или предлог цена
16 мар 19:40FIAT 450 DT

Fiat 450 dt Ekstra sostojba


6.500 €
или предлог цена
14 мар 08:04Imt so fiat motor

Imt so fabricki fiat motor Super sostojba


3.800 €
или предлог цена
14 мар 08:04Motokultivator KUBOTA K72 dizel - made in Japan

“KUBOTA” K72 мотокултиватор - дизел, Увоз од Јапонија. Супер состо...


1.490 €
или предлог цена
13 мар 19:53Plug dvobrazden vinicki

Se prodava vinicki dvobrazen plug ispraven. INFO SAMO NA OVOJ BROJ -...


По Договор
или предлог цена
08 мар 06:43Leskovacki plazevi

Se prodavat novi leskovacki plazevi. Info samo na ovoj broj: 077-802...


По Договор
или предлог цена
08 мар 06:43Motokultivator MITSUBISHI MM501 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор MITSUBISHI MM501 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Бензин ...


390 €
или предлог цена
27 фев 20:11Pumpa (prskalica) skoro nova

Traktorska prskalica prodavam skoro nova 340l.So kardan. 076/507-740...


1.000 €
или предлог цена
18 фев 15:38Fiat buher

Traktorot e vo odlicna sostojba


2.800 €
или предлог цена
16 фев 19:43Agromehanika Agtomizer/Prskalka Ovlasten Distributer i Servi

Фирмата е специјализирана за продажба на Атомизери прскалки И целата ...


По Договор
или предлог цена
01 фев 08:52Agromehanika Agtomizer/Prskalka Ovlasten Distributer i Servi

Фирмата е специјализирана за продажба на Атомизери прскалки И целата ...


1 €
или предлог цена
24 јан 09:51Imt 533 dve lameli kompresor

Se prodava imt 533 dve lameli kompresor ispravna sostojba povece info...


2.200 €
или предлог цена
22 јан 13:00Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам