Карпош
                   
1102 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Секаков тип на ...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Сметководствен програм (ИНФОС КОНСАЛТИНГ)

1. Основни податоци за апликациите - Клиент – сервер архитектура. -...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Бизнис

Вчера 22:35Se prodava Dell Inspiron N7110 i5

Core i5 2.40 GHz Ram 6gb Hard disk 500gb 64-bit Nvidia geforce 52...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 22:30Antin static pad

Prodavam esd anti static pad za na masa namenet za serviseri na elekt...


2.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 22:22HGST 1TB 2.5" 5400RPM

HGST 1TB 2.5" 5400RPM izvaden od PS4 Pro, odlicna sostojba


2.200 МКД
или предлог цена
Вчера 20:39Micron 8GB DDR4 2400Mhz 1.2V SODIMM

Micron MTA8ATF1G64HZ-2G3H1R Non ECC PC4-19200 2400Mhz 8GB 1.2V DDR4 S...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 20:36FORMAT NA WINDOWS 7, 8, 10 KOMPLET SO OFFICE I ANTIVIRUS

Vrsime profesionalna instalacija i formatiranje na Windows 7, 8, 10 k...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 20:26ACER LAPTOP 4 GB RAM 320 HDD ODLICEN ZA SEKAKAKVA NAMENA

ACER LAPTOP 4 GB RAM 320 HDD ODLICEN ZA SEKAKAKVA NAMENA socuvan so ...


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 19:36Lenovo I5 Procesor, 1000Gb Hard GeForce Graficka extra

Lenovo I5 Procesor, 1000Gb Hard GeForce Graficka extra socuvan i brz ...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 19:36IBM Polnac 16V (adapter адаптер полнач)

Продавам користен и целосно исправен полнач за лаптоп IBM/Lenovo. Цен...


650 МКД
или предлог цена
Вчера 19:26Dell Latitude E6500 za delovi

Продавам делови за Dell Latitude E6500.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 19:261GB DDR3 RAM SODiMM

Продавам користена Рам меморија за лаптоп, ДДР3. Цена 200мкд. hyn...


200 МКД
или предлог цена
Вчера 19:26NOVA DESKTOP KONFIGURACIJA

CPU: AMD Ryzen™ 3 4300GE Up to 4.0GHz TSMC 7nm FinFET CPU Cores4 / ...


25.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 17:36VASIOT PROBLEM E NAS PROBLEM SERVIS ZA KOMPJUTERI,NA POVIK

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:33HP PRODESK 600 G2 I5- 6400 500 GB/8 GB DDR4

HP PRODESK 600 G2 I5- 6400 500 GB/8 GB DDR4


14.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 17:23SAMSUNG MONITOR

SAMSUNG MONITOR


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:22High-end Gaming PC/ Гејмерски компјутер RTX 3060, 11600k

Куќиште:Sharkoon RGB LIT 200 Кулер за процесор:CoolerMaster Masterl...


1.850 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 15:51  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA ASUS ROG STRIX G15 STAKLO SOCUVAN GARANCIJA

Se prodava Asus ROG Strix G15 staklo socuvan nov so garancija do kraj...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 15:26Lenovo Office PC

Odlicno socuvano lenovo PC.koristeno za kancelariska rabota. Pogoden...


5.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 14:26PRODAVAM DVE MATICNI I TRI NAPOJUVANJA

MATICNI(1000+1500)NAPOJUVANJA(3x200)RAMOVI PO 100 DEN.LAN KARTICA 300...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:03PHILIPS 15.6" I SAMSUNG 18.5"

ISPRAVNI MALKU KORISTENI MONITORI (PHILIPS 1500 den.SAMSUNG 2000 den)


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:03DESKTOP KOMPJUTER KUKISTE

32 bit DESKTOP KOMPJUTER vo TOP sostojba Procesor Intel celeron 2,2 ...


4.200 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.500 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 14:01Laptop Emashines E625

Potpolno Ispraven laptop 15,6" So Win 7 So Dvd/Rw So polnac komple...


5.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.200 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 14:01Купувам Графички од 4GB

Одкупувам Графички од 4GB Потребни ми се за копање. Да имаат околу 29...


8.999 МКД
или предлог цена
Вчера 13:54Pravam Custom Gaming PC's

Pravam Gejmerski kompjuteri po vas izbor. Kazete mi cena i kolicina i...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:53Gaming PC i5/8GB/1050TI

Компјутеров е нов работи безпрекорно, сите игри и апликации може да г...


26.499 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
32.499 МКД
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:53КУПУВАМ Samsung RAM меморија за лаптоп DDR3 4GB 1333MHz

КУПУВАМ Samsung RAM меморија за лаптоп DDR3 4GB 1333MHz. Дајте понуда...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 13:06ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Секаков тип на ...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Ryzen 3 2200G i Assus Prime B450M-A

Prodavam Procesor Amd Ryzen 3 2200G so integrirana graficka ...4000...


2.800 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 13:00Lap top - Gateway NV53

NEISPREAVEN !!! Prodavam lap top Gateway nv53 bez hard disk. Laptopot...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 12:24Lenovo AC Adapter 20V 65W (polnac адаптер полнач)

Продавам користен Lenovo AC. Цена 800мкд Спецификации: Output: 20V ...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 11:44Dell Latitude E6420 za delovi

Продавам исправни делови за Dell Latitude E6420. - Матича плоча без ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 11:42NA POVIK IT-MIKI-SERVIS:7,8,10 WORD,EXCEL,FOTOSHOP,AUTOCAD

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:56Rabotna masa pult

Prodavam rabotna masa pult za serviseri a i za poshiroka upotreba so ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 09:53  НОВ ОГЛАС

NVME 1Tb + 2x 8Tb HDD + 146 Plota ( CHIA )

Се продава: NVME 1Tb Corsair MP400 1Tb 150 evra. ( iskoristenot ok...


150 €
или предлог цена
Вчера 08:52ASUS TUF FX506LH-HN111 NOV

ASUS TUF FX506LH-HN111 NABAVEN VO SETEK MKD 720 DENA PISMENA GAR...


700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 08:50ETH 180 Mhs 8GB риг

3 x Sapphire Radeon Vega 56 8GB + 1 XFX RX580 8GB Corsair 850W напој...


4.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 08:14Radeon R9 Nano 4GB HBM VRAM

Продавам картичка Radeon R9 Nano (Fury X во мало пакување) со 4GB HBM...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:14Toshiba 2,5 " 500 GB proizveden 07.2017 god

Toshiba 2,5 " 500 GB proizveden 07.2017 7200 RPM Ispraven , prover...


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 08:14LENOVO YOGA 2 11 MODEL 20332 / NOV VO KUTIJA

Nov, Neupotreben Lenovo Yoga 2 11.6" TouchScreen 2-in-1 Laptop PC - I...


18 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
21 МКД
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

20 јун 18:57Cistenje culeri i promena na termalna pasta na lap top

Profesionalno Cistenje culeri i promena na termalna pasta na lap topi...


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

20 јун 17:36Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам