4295 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW Arteon 2.0 TDI 2018 godina 3xRline novi gumi full

Arteon 2.0 TDI 2018 godina registriran so zelen karton so novi gumi k...


33.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
33.500 €
Бутел / Скопје

Автомобили

29 јан 23:52Промовирано

GOLF 6 1.6TDI "GTD MODEL LOOK" Extra

Golf 6 1.6TDI (105ks) 2010 God Registriran do 10 Mesec 2023 God. 175....


7.999 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

26 јан 00:17Промовирано

Delovi za Kultivator IMT 506

Prakjam po kargo ..


По Договор
или предлог цена
30 јан 13:58Промовирано

Audi A8 3.0 TDI Quattro God:2005 MOZE ZAMENA SO MOJ DOPLAT

AUDI A8 3.0 QUATTRO 155KW Godina: 2005 Reg do 1m.2024 Kolate e kup...


8 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 06:56▪️MERCEDES C 200 CDI ▪️Godina: 2002-1 ▪️Registrirano do 14

▪️MERCEDES C 200 CDI ▪️Godina: 2002-1 ▪️Registrirano do 14.01.202...


2.800 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 06:56▫️BMW 320 D 110Kw Facelift CommonRail Redizajn ▫️GODINA: 200

▫️BMW 320 D 110Kw Facelift CommonRail Redizajn ▫️GODINA: 2003-2 ▫️R...


2.800 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 06:55▪️CITROEN C4 1.6 HDI ▪️Godina: 2009-8 ▪️Najdobriot dizel mot

▪️CITROEN C4 1.6 HDI ▪️Godina: 2009-8 ▪️Najdobriot dizel motor ▪️M...


45 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 06:54Vw Golf 5 1.9Tdi 2004/2005 god. ( UNITED ). So ful oprema ,

Vw Golf 5 1.9Tdi 2004/2005 god. ( UNITED ). So ful oprema , Abs , Air...


4.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 06:54Golf VI 1.4 TSI 2010 Godina

Kolata e so Standard Oprema. Pominati 120 000 realni kilometri.Regist...


6.300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 05:56TOURAN 1.6 TDI DSG AUTOMATIK 7 BRZINI

Se prodava Touran 1.6 TDI God 2010/2011 DSG Automatik, 7 brzini dones...


9.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 23:18Zimski gumi SAVA ESKIMO S3 205/55/16

Se prodavaat zimski gumi sava eskimo s3 205/55/16.gumite se vozeni sa...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:54Golf6 1.6 77 kw

Se prodava golf6 Registriran. Dva klica 4 gumu mn. dobri socuvam mnogu


7.600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 22:53Golf6 1.6 77 kw

Se prodava golf6 mnogu dobro socuvam Registriran cela godina,4 mnogu ...


7.600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 22:52Gumi 255/55 R18

Zimska šara 255/55 R18 so 6-7 mm. Samo komplet site 4, ne gi dvojam.


100 €
или предлог цена
Вчера 22:06Man delovi

MAN D20 430 na delovi


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 22:06Osovina BPW

Prodavam osovina BPW kako što e na slikata .Za poveke info javete se


300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Приколки

Вчера 22:06Reduktor za kiper pumpa ili kompresor

Prodavam (PTO) reduktor za kiper pumpa ,a može i kardan da se namonti...


300 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 22:06SKALA ZA MAN TGA/TGS

Prodavam skala za MAN TGA/TGS . Ista kako na slikata , išpricana so f...


130 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 22:06GUMI 315/70

Gumi 315/70 R22,5 predna šara.


220 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Камиони

Вчера 22:06Piaggio beverly 250ie ODLICNO

Prodavam odlicno piaggio beverly 250ie 2008god Motorot e staklo bez...


2.600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 21:165x112 bandazi so zimski gumi 215/60-16

Prodavam 4 odlicni bandazi 5x112-16ki ni krivi ni vareni taze farban...


222 €
или предлог цена
Вчера 21:16klimatronik klima kontrola za Mercedes C

klimatronik klima kontrola za Mercedes C


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:02Kamp Prikolka AK Livadiste

Kamp prikolka vo Avto kamp Livadiste. Kompletno opremena


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Кампинг возила

Вчера 20:02Kompjuter za Pezo 206

Kompjuter za Pezo 206


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:01Citroen C1 1.0

Citroen C1,registriran do avgust 2023 so zelen karton,klima,servo,ele...


3.600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 19:58Bmw 320d 163Ps 2008/07 God FULL OPREMA "TOP SOSTOJBAA"

Prodavam Bmw 320d 163Ps 2008/07 God vo Makedonska Sobracajna, Kolata ...


6.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 19:51  НОВ ОГЛАС

Kupuvam Tico,Matiz,Spark,Kalos,Aveo,Cruze i sl.Havarisani

Kupuvam Tico,Matiz,Spark,Kalos,Aveo,Cruze,Laceti,Captiva i sl.vo bilo...


111.111 €
или предлог цена
Вчера 19:36BMW 318d 2008

Bmw 318d 2008 god vo sobrakjajna Star stop / A stop Parking ...


7.600 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 19:29Delovi za shevrolet aveo spark kruz kaptiva

Polovni delovi za : Shevrolet AVEO KALOS - SPARK KRUZ-KAPTIVA LAC...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 19:24DUCCATI SCRAMBLER - 2020god

PRODAVAM DUCCATI SCRAMBLER 800cc 2020god Registriran do maj 2023 so...


8.990 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 19:22EDEN ALUMINSKI BANDAS BMW X5 E70 275/40 R20

Se prodava eden aluninski bandas koj sluz kako rezerva Bmw x5 -2007...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:22Gumi Letni 2->195/65 R15~BRIDGESTONE TURANZA HP

Gumi Letni 2->195/65 R15~BRIDGESTONE TURANZA HP~Kako NOVI ->(Made in ...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:12  НОВ ОГЛАС

Baram motor za mercedes cls 350 c e cls

Kupuvam delovi za motor tip 272.964 Go vozat c klasa, e klasa, cls i ...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 19:0415" 15ki 15 BANDAZI VW VOLKSWAGEN 5x112

Vo odlicna sostojba. Izvadeni od golf 5, dizel.


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:03ZIMSKI GUMI KAKO NOVI (2020 godina) 215 / 45 / R16

Се продаваат како нови зимски гуми. Имаат многу убава шара речиси се ...


8.200 МКД
или предлог цена
Вчера 19:03Hyundai Tucson 2.0crdi 4x4.

Vo odlicna sostojba so full oprema Reg so 09.2023 6 brzini menuvac ...


6.500 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:52Golf 1.9 Tdi.

Golf 5 1.9 tdi reg do 09.2023 6 brzini.


4.800 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:52  НОВ ОГЛАС

Gumi 4->225/60 R18~UNIROYAL RainSport->(Made in FRANCE)

Gumi 4->225/60 R18~UNIROYAL RainSport->(Made in FRANCE) - Гумите не...


80 €
или предлог цена
Вчера 18:33  НОВ ОГЛАС

Golf 1.9 Tdi.

Vo solidna sostojba reg so 12.2023.


2.800 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:19  НОВ ОГЛАС

Toyota Yaris Verso Klima 1.4 Dizel -02

Prodavam Toyota Yaris Verso 1.4 D-4D Sol, Model 07.2002.god., komplet...


3.200 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 18:13OPEL AGILA 1.3 CDTI 2009 GOD.

-- OPEL AGILA 1.3 CDTI - 2009 GOD.-- Voziloto e doneseno od Svajca...


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 17:36Se prodava menjac od Seat Altea FR

Se prodava menjac od Seat Altea FR-170ks za poivse info na mob


100 €
или предлог цена
Вчера 17:20VW PASSAT B6 1.9 TDI 2008 GODINA

Prodavam Passat B6 1.9 Tdi 2008 Godina 77kw 105ks, Registriran Servis...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 17:17Страна 1 од 108

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам