Подкатегорија:
                   
153 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

JOHN DEERE

Repariranje hladnjaci i zavaruvanje sve od plastika.I vo saketo(alumi...


1 €
или предлог цена
Денес 08:49VUM _GJUBRERASFRLAC

Vumot e slovenski so dva rama moze i za seenje i za gjubre frlanje


16.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:38Се продава ВУМ

Се продава ВУМ. инфо 043529597 079222938


350 €
или предлог цена
Вчера 19:05Traktor/Трактор Kubota A195 - увоз од Јапонија

KUBOTA A-195” 4x4, Увоз од Јапонија. Цена:трактор со фреза 4.690 еур....


4.690 €
или предлог цена
31 мај 21:26Traktor/Трактор Kubota A15 4x4 - увоз од Јапонија

KUBOTA Aste 15” 4x4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.490 ...


4.490 €
или предлог цена
31 мај 21:26Traktor/Трактор Yanmar Ke-3 4x4 - увоз од Јапонија

Yanmar Ke-3” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 3.690 еур. Г...


3.690 €
или предлог цена
31 мај 21:26Дизел мотори "YANMAR" - увоз од Јапонија

- Цена 190 EUR со ДДВ - Можност за плаќање на рати со кредитна карти...


190 €
или предлог цена
31 мај 21:26Motokultivatori KUBOTA , YANMAR - uvoz od JAPONIJA- so freza

РАЧНИ ТРАКТОРИ YANMAR YH80 SS80, KUBOTA K1-85, KUBOTA K7 E7 - . ДИРЕК...


1.190 €
или предлог цена
31 мај 21:26YANMAR FX22D 4x4- uvoz od JAPONIJA-so freza

ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА НА МАЛОГАБАРИТНИ ТРАКТОРИ - ИДЕАЛНИ ЗА ОБРА...


4.690 €
или предлог цена
31 мај 21:25FREZI - uvoz od JAPONIJA - od 390 do 790 eur

ФРЕЗИ - ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН: 075 457 9...


390 €
или предлог цена
31 мај 21:25Traktor/Трактор Hinomoto N279 4x4 - увоз од Јапонија

HINOMOTO N279 4х4.Увоз од Јапонија. Трактор со фреза 6.490 еур. Гуми...


6.490 €
или предлог цена
31 мај 21:25Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел

Дизел мотор”YANMAR” SS90, увоз од Јапонија. Цена 790 еур Тел 075 457 ...


790 €
или предлог цена
31 мај 21:25Виљушкар Утоварач / Viljuskar Utovarac TOYOTA

“TOYOTA” Утоварувач-вилушкар Увоз од Јапонија Тел. 075 457 991. ...


5.490 €
или предлог цена
31 мај 21:24Se prodava vo odlicna sostojba Novi gumi

Se prodavaat vo odlicna sostojba Novi gumi tel070425107


1 €
или предлог цена
28 мај 08:04Se prodava Se prodava IMT539

Se prodava IMT539 1989 god.vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
28 мај 08:03FIAT 450 DT

Fiat 450 dt Ekstra sostojba


6.500 €
или предлог цена
27 мај 09:10Motokultivator MITSUBISHI MT300 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор MITSUBISHI MT300 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Бензин ...


390 €
или предлог цена
26 мај 20:21Motokultivator YANMAR YC850 HS8 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор YANMAR YC850 HS8 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Дизел ...


1.590 €
или предлог цена
26 мај 20:21Motokultivator KUBOTA TMA21 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор KUBOTA TMA21 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Бензин Цен...


390 €
или предлог цена
26 мај 20:21Motokultivator YANMAR YTA401 - uvoz od JAPONIJA- so freza

Мотокултиватор YANMAR YTA401 Увоз од ЈАПОНИЈА Гориво - Дизел Цен...


1.190 €
или предлог цена
26 мај 20:21Traktor/Трактор Yanmar 2000B - увоз од Јапонија

“YANMAR 2000B” Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 2.890 еур. Г...


2.890 €
или предлог цена
26 мај 20:14Трактор/Traktor Yanmar YM1610 - uvoz od Japonija

“YANMAR ym 1610” Цена: трактор со фреза 2.900 еур. Тел 075 457 991 Гу...


2.900 €
или предлог цена
26 мај 20:14Motokultivator KUBOTA K72 dizel - made in Japan

“KUBOTA” K72 мотокултиватор - дизел, Увоз од Јапонија. Супер состо...


1.490 €
или предлог цена
26 мај 20:14Motokultivator KUBOTA K8 dizel - uvoz Japonija

“K U B O T A” K8, мотокултиватор-дизел, супер состојба. Цена 1.590 е...


1.590 €
или предлог цена
26 мај 20:14Prskalica kranj

Prskalica kranjska 350 litri smeneti novi lageri,kaisi ,gumi,i dr


750 €
или предлог цена
18 мај 13:29Plyg ogrtac germanski

Ispravna sostojba plygot e vo germanija moze da se donese


По Договор
или предлог цена
17 мај 17:37Motokultivator FREZA AKCIJA

Секакви Модели различна јачина Мотокултиваторот е со економичен бенз...


25.500 МКД
или предлог цена
17 мај 08:41Agromehanika Agtomizer/Prskalka Ovlasten Distributer i Servi

Фирмата е специјализирана за продажба на Атомизери прскалки И целата ...


По Договор
или предлог цена
17 мај 08:38Prskalica atomizer ITNOO

Se prodava krainjska prskalica ekstra sostojba Poveke info 076 659 7...


700 €
или предлог цена
16 мај 10:30Traktor/Трактор Shibaura P155F 4x4 - made in Japan

“SHIBAURA” P155F, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: Трактор со фреза 4.3...


4.390 €
или предлог цена
02 мај 19:10Traktor/Трактор “KUBOTA B14 4x4 - увоз од Јапонија

“KUBOTA” B14, 4X4 Увоз од Јапонија. Цена: трактор со фреза 4.390...


4.390 €
или предлог цена
02 мај 19:10Traktor/Трактор Yanmar F13 4x4 - увоз од Јапонија

“YANMAR F13” 4Х4 само 541 работни часови. Увоз од Јапонија. Цена: ...


3.990 €
или предлог цена
02 мај 19:10Cisterna celicna

Se prodava Cistena celicna 30 Tonska


5.500 €
или предлог цена
28 апр 16:00Molzen sistem DELEVAL

Se prodava Molzen sistem DELEVAL za 100 mozlni kravi, avtomatska pera...


7.000 €
или предлог цена
28 апр 15:56Agregat za struja KAMIS

Se prodava agregat za struja 200KW KAMIS


12.000 €
или предлог цена
28 апр 15:51Agregat za voda

Agregat za navodnuvanje so 6 klipa


3.500 €
или предлог цена
28 апр 15:45Agregat za voda

Se prodava agregat za navodnuvanje so 4 klipa


3.000 €
или предлог цена
28 апр 15:44Pumpa za voda

Se prodava pumpa za voda na struja


3.000 €
или предлог цена
28 апр 15:43Sealka

Se prodava sealka zitna 2m prozvedena 2015 godina


3.500 €
или предлог цена
28 апр 15:42Djubrerasturac

Se prodava Djubrerasturac 1300kg


1.300 €
или предлог цена
28 апр 15:41Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам