Кривогаштани
                   
342 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Seat alhambra 2.0tdi Nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭SEAT Alhambra 2.0tdi 100kw eur5🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Oprema --KLI...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 јан 18:44



Промовирано

Honda jazz 1.4i Nov uvoz svajcarija

Honda Jazz 1.4i 2006/07 61kw Nov uvoz svajcarija🇨🇭🇨🇭🇨🇭 OD OP...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

22 јан 10:58



Промовирано

Skoda Octavia 1.9tdi Nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭SKODA OCTAVIA 1.9TDI 77kw 🇨🇭🇨🇭 Uvezena od svajcarija so...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 јан 19:46



Промовирано

Se prodava toyota corolla verso

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana e cela godini napraven e se...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 13:00



MERCEDES C 220 CDI 110 KW 150 KS 2004 GODINA

Prodavam mercedes c 220 cdi 110 kw 150 ks proizvedena 2004 godina. Ko...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 10:02



MERCEDES C 220 CDI 125 KW 170 KS 2007 GODINA

Prodavam mercedes c 220 cdi 125 kw 170 ks proizvedena 2007 godina. Ko...


9.000 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 10:02



Opel Corsa C 1.0 12v , Klima Ured , Top Sostojba(polo,punto)

🔵Opel Corsa C 1.0 12v Benzin 2001 Godina ➖️Kolata e od Prv Sopstven...


2.100 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 09:08



Kia Sorento 2.5 crdi 4x4

Prodavam kia sorento 2.5 crdi 4x4, so kozen enterier, skoro novi zims...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 08:22



MERCEDES S320 BENZN/PLIN S320

MERCEDES S320 BENZIN/PLIN 2000 CENA 3500€ MOZNA ZAMENA 📲07633789...


3.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 03:39



NISSAN 350Z

REGISTRIRAN SMENETO CELO PODVOZJE SERVISIRAN NOVI GUMI


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 03:39



CHRYSLER NEON 2.0 BENZIN/PLIN

CHRYSLER NEON 2.0 BENZIN/PLIN SO ATEST CENATA E ZA KESS MOZNA ZAMEN...


950 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 03:38



PEUGEOT PEZO 207 1.6 BENZIN 2008 207cc

PEUGEOT 207 1.6 BENZIN 2008 CENA 4500€ MOZNA ZAMENA 📲076337899📱 RE...


4.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 03:38



MITSUBISHI GRANDIS 2.0TDI 2007 7 SEDISTA 140KS 2.0 TDI

REGISTRIRANO CELA GODINA BEZ MANA CENATA E ZA KESS ZA ZAMENA 450...


3.800 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 03:37



Prodavam bandasi 5x120 19 ki mozi i razmena

Prodavam bandasi 19 ki 5x120 Et15 Gumi- GOOD YAER Bez grepka n...


5 €
или предлог цена
Денес 03:30



  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA FIAT SKUDO 1.9 DIZEL ILI MOZI ZAMENA ZA LADA NIVA

SE PRODAVA FIAT SKUDO 1.9 DIZEL PEZOSKI MOTOR ORGINAL COMBINATO REGI...


2.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 00:03



  НОВ ОГЛАС

Led Henon

Led henon


1.000 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Авто делови и Авто Опрема / Останато

Вчера 15:39



BMW 530i 2006 258KS BENZIN PLIN UVOZ CH 530 BENZIN/PLIN

UVEZENO OD CH 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 BMW 530i 258KS 2006 BENZIN SO PLIN RE...


7.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.700 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 04:02



RENO RENAULT FLUENCE 1.5DCI 2013 1.5 DCI 63KW

RENAULT FLUENCE 2013 1.5DCI MOZNA ZAMENA 📲076337899📱


5.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 04:02



Mercedes -Benz Tourismo O 350

Avtobus Mercedes -Benz Tourismo O 350 1999 god 50 sed Klima Web...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автобуси

30 јан 16:42



Avtobus Iveco Wing 2008g

Minibus Iveco Wing 3..0 -2008god-euro 4 -28 turisticki sedista - o...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автобуси

30 јан 16:42



Minibus Iveco Thesi

Minibus Iveco Thesi 59-12 1998god 31 sed. Vo odlicna sostojba Regi...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автобуси

30 јан 16:42



Mercedes -Benz Tourismo O 350

Avtobus Mercedes-Benz Tourismo O350 1996 god Klima Webasto Boj...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автобуси

30 јан 16:42



Mercedes -Benz Tourismo O 350

Avtobus Mercedes-Benz Tourismo O 350 SHD 1998god Klima Webasto ...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автобуси

30 јан 16:42



Minibus Iveco

Minibus Iveco 1999god -30+1 sed -poseduva klima i vebasto -vo odli...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автобуси

30 јан 16:42



Minibus Iveco bolero

Avtobus/minibus Iveco bolero 97 god 30 sed ispravna sostojba Eks...


3.000 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автобуси

30 јан 16:42



MERCEDES S320CDI 2003 FEJSLIFT REDIZAJN S320 CDI

MERCEDES S320CDI 2003 FEJSLIFT MOZNA ZAMENA 📲076337899📱 REG.CELA...


6.000 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

30 јан 03:25



HYUNDAI GALLOPER 2.5TD INTERCOOLER 2002 4x4 OFF ROAD

HYUNDAI GALLOPER 2.5TD 2002 4x4 OFF ROAD MOZNA ZAMENA 📲076337899�...


7.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

30 јан 03:25



Алуминиумски Бандажи 13ки

Бандажи 13ки


5.500 МКД
или предлог цена
30 јан 00:43



Mercedes Benz ML 280

Во одлична состојба прва регистрација 2010 година направен е мал и го...


9.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 јан 23:59



Landini 8550

Тракторот е во одлична состојба се продава сосе корпа и не се дели по...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

29 јан 23:59



ZETOR MAJOR 80

Novv


2 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Трактори

29 јан 21:49



Skoda Octavia 1.9tdi Nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭SKODA OCTAVIA 1.9TDI 77kw 🇨🇭🇨🇭 Uvezena od svajcarija so...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 јан 19:46



Honda Nsc50 Nov uvoz svajcarija

Honda nsc50 uvezena od svajcarija 2014 godina carinare komplet plate...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Мопеди (под 50 cc)

29 јан 19:46



Audi A7 3.0TDI Quattro nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭🇨🇭AUDI A7 3.0 TDI 245HP QUATTRO S-TRONIK🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2011g...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 јан 19:46



Seat alhambra 2.0tdi Nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭SEAT Alhambra 2.0tdi 100kw eur5🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Oprema --KLI...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 јан 18:44



se prodava LUCERKA ,LIVADSKO SENO I SLAMA

LUCERKA 500 BALI 200DEN. SENO400 BALI 150 DEN. SLAMA 600 BALI 100DEN.


100 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Останато

29 јан 12:29



Golf 5 1.9 tdi

Se prodava golf 5 1.9 tdi 105ks 2005god Smenato.. -amortizeri zadni...


4.200 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 јан 12:09



Pcenica uvrejkena

Pcenica uvrejkena okolu 90 vreki 4500kg


21 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Останато

29 јан 04:37



Kadett Coupe

Se prodava Kadett Coupe 1.1 1972 godina


4.000 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

28 јан 16:44



Newholand 80-50

Newholand 80-50 од последна серија со Хедер 3,65m чист откос и 4m цел...


20 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Земјоделски возила / Комбајни

28 јан 14:37



Vw Touran 2.0 TDI 170ks HIGHLINE

Vw TOURAN 2.0 TDI HIGHLINE Full oprema Panorama Elektricen sonce...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

28 јан 10:06



Renault Clio Grandtour 1.5 dci

Renault Clio Grandtour 1.5 Dci. 2009 godina KLIMA - LADI ODLICNO SE...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

28 јан 10:06



BANDAZI ZA BMW 17KI 17 5x120 MADE IN ITALY BANDASI

Zdravi pravi MADE IN ITALY


350 €
или предлог цена
28 јан 04:05



Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам