Прилеп
                   
2016 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA BMW X3 2.0D 150ks 2007 X DRIVE

KOZA TEMPOMAT KOMANDI NA VOLAN 4x4 NOVI GUMI MS AUX PARKING...


7.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

26 јан 08:45Промовирано

KIA PICANTO 1.0 2012 GOD

KOLATA E REGISTRIRANA CELA GOD SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM VO K...


4.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.990 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Seat Ibiza 1.9 TDI

Se prodava SEAT IBIZA 1.9 TDI FR Volkswagen motor 1.9 2008 god vo s...


4.799 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Прилеп

Автомобили

25 јан 08:39Промовирано

Passat CC 2.0 TDI 140 KS

PASSAT CC 2013 GOD 206.000 KM KOMPLETNO SERVISIRAN SO DOKUMENT ...


14.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:10Se prodava BMW 118

Vo odlicna sostojba gumi novi servisirano


4.500 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 22:27BMW 316d во перфектна состојба!

Колата е во перфекта состоја! Servisirana na sekoj 10.000km, kако нов...


17.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:41Rover 75 2.0 cdt 2000 85kw

Roverot e tehnicki vo perfektna sostojba motor menuvac,napraven kompl...


2.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:15Se Prodava Peugeot 406 2.0 HDI

Kolata e vo dobra sostojba, redovno servisirana i odrzuvana. Ima ekon...


1.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.100 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:52Delovi za Pezo Peugeot 106 XND 1.5 dizel 2000godina

Gi ima site delovi. Motor I menjac odlicen


111.111 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:39Dodge Nitro 2.8 CRD 4x4

Dodge nitro 2.8 crd 4x4 vo odlicna sostojba mozna zamena


10.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:26Matiz bandasi aluminski 4x114.3 13ki

Kupuvam aluminski bandasi za matiz 4x114, 13 ki. Ponudete na viber so...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:13Bmw X5 3.0. 7 sedista

Bmw x5 3.0. Original kilometri ,mozi proverka kaj sakate.Full oprema ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:13Honda Civic 2.2 I-CTDI Mozi zamena za pomalo.

Honda Civic 2.2i-ctdi 5 vrati. so zelen karton - Centralno zaklucu...


4.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:10FIAT BRAVO 1.9 MULTI JET

Se prodava fiat bravo 1.9m jet 120 kojnski sili vo dobra kondicija pr...


4.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:08LADA NIVA 1.7i 2011GOD OD PRV GAZDA

- SE PRODAVA LADA NIVA 1.7i - PROIZVEDENA 2011 GODINA - POMINATI ...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:06SE PRODAVA ILI ZAMENUVA ZA POGOLEMA

Seat ibiza 1.9 tdi 131 ks 2002 god 6 brzini registrationa do mart 202...


2.750 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:00mercedes E 212

VOZILOTO E VO SUPER SOSTOJBA SERVISIRANO VODNA POMPA,KAIS PLOCKI,AKUM...


8.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.900 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:07Renault Megane 1.5 DCI 2010/2011

Renault Megane 1.5 dci proizveden 2010 prva registracija 2011 ekstra ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:52Renault Kadjar Рено Каџар

Се продава renault Kadjar,2017 год. 1.5 дци ,110 кс. Возилото е серв...


16.100 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
16.300 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:40Audi A3

📞075 560 344 📞 AUDI A3 2.0 TDI 2009 UVEZENO OD GERMANIJA SO R...


8.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:40Passat 2.0 170ps

Passatot e vo odlicna sostojba Full oprema Parking senzori Greja...


6.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:29VW GOLF 5 1.9 TDI

VW GOLF 1.9 TDI 2005g Ful oprema: Klima (klimatronik) Elektrika na si...


4.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:01SE PRODA A TOP E KOLATA MOZE ZAMENA ZA AUTOMATIK

Kolata e zacuvana max top sostojba ne i fali apsolutno nisto moze zam...


4.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:00Se prodava passat 1.6 tdi 2011 godina

Se prodava passat 1.6 tdi 2011 godina odlicno socuvan


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:10  НОВ ОГЛАС

BMW F20 116i TURBO

MOZNA E ZAMENA 📲077791753📱


11.111 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:07AUDI A5 3.0 TDI quattro 3x S-line

Audi A5 Coupe 3.0 TDI Quattro, so 200.000km,Donesena od Svajcarija 🇨...


14.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:07BMW E39 530d Automatic

MOZNA E ZAMENA 📲077791753📱


3.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:07AUDI A6 3.0TDI QUATTRO S-Line

📲077791753📱


8.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:07Fiat 500 1.2 benzin

Poseduva full oprema


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:04SUZUKI MARUTI... ODLICNO... 0000

ODLICNO PRV GAZDA NOVI ZIMSKI GUMI. MNOGU ZDRAVO KOLICE CENA 600 ...


620 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:33Fiat Punto 1.2

ZA poveke info 077558167


3 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:19  НОВ ОГЛАС

Seat leon 1.9tdi 2010god.

Kolata e domakinski zacuvana, na slikite e celosno prikazana. 078275...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:14VOLKSWAGEN GOLF 4..1.9TDI 85KW..HIGH LINE. EKSTRA..

KLIMATRONIC BOARD KOMPJUTER SHARZER SO 6 CEDINA FABRICKO OZVUCUVAN...


3.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.150 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:56BMW 118D.. 2.0CC..105KW..SPORT.. EKSTRA..

FULL OPREMA SO SERVISNI DUKUMENTI SPORT PAKET DVA KLUCA REGISTRAR...


11.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:56PEUGEOT 208 ..1.4 HDI 51KW ..2013GOD..NEUVEZUVQNO..EKSTRA.

KLIMA EL. NA STAKLA EL. NA FAROFI ESP AIRBAG 8 BOARD KMPJUTER T...


5.950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:55AUDI A5..2.0TDI..170KS.. S-LINE. TOP SOSTOJBA..2009GOD.

2.0 tdi. QUATRO 170 KS MALA POTROSNA PROSECNA 5/5L KLIMATRONIC TEM...


9.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.700 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:55Mini One 1.4 - 2007 - 78000km

Se prodava mini one 2007 god benzin-plin so pominati 78000 kilometri.


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:45Se prodava LADA za delovi

Lada


350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:39Hyundai santa fe 2.2 CRDI 4WD

Hyundai santa fe 2.2 CRDI 4WD Godina na proizvodstvo (2006) Nee od ...


6.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:18Golf 3 tdi

Golf 3 tdi 1997 god 90 66 kw reg klimatiziran centralno alarm abs 07...


1.600 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.700 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:32Продавам Fiat Punto 1.2 2002 година бензин / плин

Продавам Фиат Пунто 1.2 2002 година бензин / плин City волан Четири...


2.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:14VW Scirocco 2.0TDI - kupeno od Porsche Makedonija

Kolata e kupena od Porsche-Skopje,vo odlicna sostojba i e so site nav...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:07OPEL CORSA 1.2 benz/plin 2009

MOZNA E ZAMENA 📲077791753📱


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:05  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 51

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам