17 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Huawei SmartWatch GT3 PRO TITANIUM

Се продава нов Huawei SmartWatch GT3 PRO 46mm TITANIUM во целосно пак...


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:31Samsung galaxy watch 5

Se prodavaat novi ne koristeni samsung galaxy watch 5. Saatite sleduv...


11.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:15Galaxy Watch4 40mm

Samsung Galaxy Watch 4 Користен 2 месеца, се продава со кутија и полн...


8.000 МКД
или предлог цена
22 мар 14:58Huawei Watch GT 3 Pro (NOVI)

Se prodavaat huawei watch gt 3 pro novi ne aktivirani so edna godina ...


250 €
или предлог цена
21 мар 19:29Apple watch SE

Se prodava Apple Watch SE 40mm so minimalni tragi na koristenje. So s...


14.000 МКД
или предлог цена
17 мар 21:54Apple Watch series 6

Se prodava poloven Apple Watch series 6 44mm. Saatot e so minimalni z...


17.000 МКД
или предлог цена
17 мар 21:52Samsung Galaxy Watch Active 2

Se prodava Samsung Galaxy Watch active 2 malce koristen. Casovnikot e...


7.000 МКД
или предлог цена
17 мар 21:51Samsung Galaxy Watch Active 2

Se prodava Samsung galaxy watch active 2 40mm. Casovnikot e vo odlicn...


6.000 МКД
или предлог цена
17 мар 21:51Apple Watch Series 4 44mm GPS + FRD

Se prodava Apple Watch Series 4 44mm odlicno socuvan bez grepka so or...


9.000 МКД
или предлог цена
07 мар 13:00Apple Watch series 7

Se prodavaat novi ne koristeni apple watch series 7 41mm stainless st...


22.500 МКД
или предлог цена
21 фев 19:53Galaxy watch active 2

Galaxy watch active 44mm malku koristen https://m.gsmarena.com/samsu...


6.500 МКД
или предлог цена
18 фев 10:01Xiaomi Amazfit GTS 2 Mini

Se prodava smartwatch Xiaomi Amazfit GTS 2 mini, koristen samo nekolk...


4.000 МКД
или предлог цена
11 фев 15:42Huawei Watch Fit

Se prodava koristen smartwatch, Huawei Watch Fit. So originalno pakuv...


3.000 МКД
или предлог цена
10 фев 13:16Samsung Galaxy Watch5 44mm

Саатот е донесен од Германија и е буквално како нов. Користен 10 дена...


250 €
или предлог цена
01 фев 10:27**Продавам Apple watch 5 44mm**

Продавам Apple watch 5 44mm. Часовникот е во одлична состојба без нит...


350 €
или предлог цена
04 ное 17:48Smart watch

Nov so vgradeni funkcii:merenje na krven pritisok,merenje na puls,fit...


2.200 МКД
или предлог цена
28 дек 15:06Apple Watch

Apple Watch - 1st generation, 8GB, 38mm, BLACK -odlicno socuvan kako...


150 €
или предлог цена
14 ное 23:43Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам