302 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g nov kupen od ekupi.mk,komplet so kutija,65...


14.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:49iPhone 8 plus / 8 vo fabricka sostojba

Telefonot e vo odlicna sostojba bez maani. Batery health e 90%. Moze ...


12.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.000 МКД
Вчера 19:21Samsung Galaxy a53 5G NOV SO GARANCIJA

Samo vklucen i so garancija Samsung Galaxy A53 5G. Prekrasen telefon ...


17.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
18.000 МКД
Вчера 19:21Nov Honor magic 4 lite od A1 moze zamena

Prodavam Honor magic 4 lite nov so dva celofana ,od A1 kupen na 29.11...


250 €
или предлог цена
Вчера 16:39Xiaomi 11T

✅Celosno pakuvanje ✅Garancija 15 meseci TMobile ✅Ram memorija 8+3g...


17.200 МКД
или предлог цена
Вчера 16:39Samsung Galaxy Y

Se prodava Samsung Galaxy Y S5360. Maksimalno zacuvan, raboti na site...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:54  НОВ ОГЛАС

Xiaomi mi 10t pro

🔹Se prodava Mi 10t pro 5G odlično sačuvan 🔹Bez tragi na koristenje ...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:14Samsung Galaxy A03 Core

Se prodava Samsung Galaxy A03 Core Zacuvan kako novv Malku koristen...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:51Xiaomi 2/32GB-Snapdragon

𝕏𝕀𝔸𝕆𝕄𝕀 ℝ𝔼𝔻𝕄𝕀 8𝔸 dual sim FULL PAKET - VO FABRICKA SO...


4.999 МКД
или предлог цена
Вчера 12:30Iphone 11 purple

Se prodava iphone 11 purple .. telefonot e so full pakuvanje doaga za...


350 €
или предлог цена
Вчера 11:23Odlicen Samsung Galaxy Grand Neo +

Malku upotrebuvan. Zacuvan. Bez ostetuvanja i grebnatinki


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 00:11Mobilen telefon TCL A30 USA nov

Donesen od America Raboti na site mrezi Cisto Nov nekoristen Prave...


5.000 МКД
или предлог цена
01 фев 22:57SAMSUNG GALAXY A03 CORE | ODLICEN

Se prodava Samsung Galaxy A03 Core Zacuvan kako novv Malku koristen...


По Договор
или предлог цена
01 фев 16:19Samsung Galaxy Watch 5 Classic

Se prodava Samsung Galaxy Watch 4 classic 46mm koristen mesec dena za...


11.000 МКД
или предлог цена
01 фев 15:29Samsung Galaxy Watch Active 2

Se prodava Samsung galaxy watch active 2. Casovnikot e vo odlicna sos...


6.000 МКД
или предлог цена
01 фев 15:22Iphone 12 Pro Max

Se prodava Iphone 12 Pro max . Telefonot e vo odlicna sostojba so min...


780 €
или предлог цена
01 фев 13:31Apple Watch series 6

Se prodava poloven Apple Watch series 6 44mm. Saatot e so minimalni z...


17.000 МКД
или предлог цена
01 фев 13:25Samsung galaxy watch 5

Se prodavaat novi ne koristeni samsung galaxy watch 5. Saatite sleduv...


12.000 МКД
или предлог цена
01 фев 13:25Iphone 14 Pro Black/White ( Ne Aktivirani )

Se prodavaat Iphone 14 pro black i white so 128gb, 256gb i 512gb . Te...


1.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.250 €
01 фев 13:25Samsung Galaxy S22 Ultra ( Kako Nov )

Se prodava Samsung Galaxy S22 Ultra kako nov bez tragi na koristenje,...


830 €
или предлог цена
01 фев 13:25Samsung Galaxy Z Fold 3 5G

Se prodava samsung galaxy z fold 3 5g minimalno koristen i e vo odlic...


700 €
или предлог цена
01 фев 13:24Apple Watch series 7

Se prodavaat novi ne koristeni apple watch series 7 41mm stainless st...


22.500 МКД
или предлог цена
01 фев 13:24Iphone 14 256gb ( Novi )

Se prodavaat iphone 14 256gb novi ne otpakovani. Cena : 900 evra Z...


900 €
или предлог цена
01 фев 13:24Samsung Galaxy Buds 2 Pro

Se prodavaat novi samsung galaxy buds 2 pro. Slusalkite ne se korist...


10.000 МКД
или предлог цена
01 фев 13:24Iphone 13 Pro 512GB,1TB ( Ne Aktivirani )

Se prodavaat novi ne aktivirani iphone 13 pro gold i black so 1tb i 5...


1.000 €
или предлог цена
01 фев 13:23Iphone 13 (Nov)

Se prodavaat novi ne koristeni Iphone 13 128gb i 256gb memorija. Tele...


770 €
или предлог цена
01 фев 13:23Apple watch SE

Se prodava Apple Watch SE 40mm so minimalni tragi na koristenje. So s...


15.000 МКД
или предлог цена
01 фев 13:23Samaung galaxy A71

Se prodava Samaung Galaxy A71 vo odlicna sostojba so minimalni tragi ...


13.000 МКД
или предлог цена
01 фев 13:23Honor 9X (Nov)

Se prodava nov ne koristen Honor 9X. Telefonot sleduva so fabrickata ...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
01 фев 13:23CAT S40

Se prodava telefon CAT S40. Telefonot e namenet za koristenje vo ekst...


8.000 МКД
или предлог цена
01 фев 13:23Samsung Galaxy Buds 2 ( Novi )

Se prodavaat novi neotpakovani Samsung Galaxy Buds 2. Cena: 5000 de...


5.000 МКД
или предлог цена
01 фев 13:23iPhone 14 pro 256gb Deep Purple ( Novi )

Se prodavaat iphone 14 pro 256gb deep purple novi ne otpakovani. Imaa...


1.300 €
или предлог цена
01 фев 13:23IPhone 14 Plus ( NOVI NE AKTIVIRANI )

Se peodavaat iphone 14 plus novi ne aktivirani. Telefonite se novi n...


870 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
920 €
01 фев 13:23Samsung Galaxy Watch Active 2

Se prodava Samsung Galaxy Watch active 2 malce koristen. Casovnikot e...


7.000 МКД
или предлог цена
01 фев 13:23Samsung Galaxy Watch5 44mm

Саатот е донесен од Германија и е буквално како нов. Користен 10 дена...


250 €
или предлог цена
01 фев 10:27Samsung S22 128GB Phantom Black

Телефонот е донесен од Германија и е буквално како нов. Користен 10 д...


550 €
или предлог цена
01 фев 10:24Samsung Galaxy S8

Се продава Samsung Galaxy S8!!


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
01 фев 10:19Redmi Note 9 Pro kako nov

Se prodava Redmi Note 9 Pro komplet so site dodatoci i kutija Tel...


8.300 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.500 МКД
01 фев 10:16Redmi 9

Prodavam Redmi 9 pojakiot model 4 so 64 giga Raboti na site mrezi ...


6.500 МКД
или предлог цена
01 фев 08:34Apple XS

-Full package -True tone -Face id -Battery health 82% Info: 07...


15.000 МКД
или предлог цена
31 јан 23:40Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам