255 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

I phone 12 pro max

I Phone 12 pro max 128GB Malku uputrebuvan vo super sostojba. Bat...


550 €
или предлог цена
Вчера 12:07Промовирано

Xiaomi mi 10t pro

🔹Se prodava Mi 10t pro 5G 🔹8 plus 5 GB RAM i 128 GB memorija 🔹108...


15.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:01SAMSUNG GALAXY Z FLIP 4 CISTO NOV VO KUTIJA!!!

SAMSUNG GALAXY Z FLIP 4 128GB SM- F721B Graphite DONESEN OD ...


549 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
599 €
Денес 10:29SAMSUNG Galaxy J7 Pro

Se prodava SAMSUNG Galaxy J7 Pro, socuvan vo odlicna sostojba. Telefo...


3.490 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
3.990 МКД
Денес 05:43HONOR 8X

se raboti perfektno 29.03.2023 smeneta nova baterija


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:29XIAOMI NOTE 9 PRO

Xiaomi note 9 pro vo odlicna sostojba


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:29Samsung Galaxy A33 5G

koristen 1 mesec so garancija 23 meseci so maska i zastitno staklo


14.999 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
15.999 МКД
Денес 00:29Samsung S20 Ultra 5G 12/256 GB Snapdragon

Se prodava Samsung S20 Ultra 5G 12/256 GB Snapdragon. Se raboti za na...


449 €
или предлог цена
Вчера 17:52Iphone xs max

Se prodava iphone xs max 64gb 89 battery health telefono e vo fabricn...


250 €
или предлог цена
Вчера 16:57Samsung Galaxy Y

Se prodava telefon Samsung Galaxy Y, ne e koristen mnogu Bez tragi na...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:04  НОВ ОГЛАС

REALME X50PRO 5G

prodavam realme x50 pro 5g nov kupen od ekupi.mk,komplet so kutija,65...


12.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
13.500 МКД
Вчера 15:33  НОВ ОГЛАС

MOTOROLA EDGE 20 5G

prodavam MOTOROLA EDGE 20 5G socuvan kako nov,komplet so kutija,polna...


14.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
15.500 МКД
Вчера 15:29  НОВ ОГЛАС

I phone 12 pro max

I Phone 12 pro max 128GB Malku uputrebuvan vo super sostojba. Bat...


550 €
или предлог цена
Вчера 12:07Samsung S22 Ultra 512GB 12GBram 5G

S22 ultra maksimalno socuvan


699 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
760 €
Вчера 12:02Nov Xiaomi redmi 9a

Nekoristen Nov Xiaomi Redmi 9a. Dual Sim - otklucen na site operator...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:59Redmi Note 11S

Prodavam cisto nov telefon REDMI NOTE 11S neotpakuvan kupen od A1 so ...


12.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
13.000 МКД
Вчера 06:08Samsung Galaxy S21

Се продава Samsung Galaxy S21 Број за контакт: 078 / 482 - 531 Стеф...


380 €
или предлог цена
Вчера 02:35POCO X3 PRO

Telefonot e vo top sostojba bez nitu edna grebka na nego so garancija...


8.900 МКД
или предлог цена
29 мар 19:24Samsung Galaxy Note 10 Plus/ Note 10+

Se prodava maksimalno zacuvan Samsung Galaxy Note 10 Plus evropski mo...


350 €
или предлог цена
29 мар 18:36Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Se prodava Samsung Galaxy Note 20 ultra so minimalni znaci na koriste...


420 €
или предлог цена
29 мар 18:31iPhone 12 Pro Max

Se prodava iphone 12 pro max odlicno zacuvan. Na telefonot ne e menuv...


650 €
или предлог цена
29 мар 17:14iPhone 11 Pro Max

Telefonot e vo odlicna sostojba. Se e originalno na nego, ne e servis...


410 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
420 €
29 мар 15:19HUAWEI P40 LITE FULL PAKET KAKO NOV

.


По Договор
или предлог цена
29 мар 12:21iPhone 8 Plus Product Red

Se prodava iphone 8 plus product red odlicno zacuvan. Telefonot e so ...


12.000 МКД
или предлог цена
29 мар 12:11Samsung Galaxy S22 Ultra ( Kako Nov )

Se prodava Samsung Galaxy S22 Ultra kako nov bez tragi na koristenje,...


750 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
770 €
29 мар 12:10Iphone 12 Pro Max

Se prodavaat Iphone 12 Pro max . Telefonite se vo odlicna sostojba so...


750 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
780 €
29 мар 12:09Iphone 13 Pro 512GB,1TB ( Ne Aktivirani )

Se prodavaat novi ne aktivirani iphone 13 pro gold i black so 1tb i 5...


1.000 €
или предлог цена
29 мар 12:09Samaung galaxy A71

Se prodava Samaung Galaxy A71 vo odlicna sostojba so minimalni tragi ...


10.500 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
11.500 МКД
29 мар 12:09Samsung Galaxy Z Fold 3 5G

Se prodava samsung galaxy z fold 3 5g minimalno koristen i e vo odlic...


650 €
или предлог цена
29 мар 12:08Iphone 14 256gb ( Novi )

Se prodavaat iphone 14 256gb novi ne otpakovani. Cena : 850 evra Z...


830 €
или предлог цена
29 мар 12:08Xiaomi Redmi 9a

Potpolno nov nekoristen so validna garancija vo kutija so polnac-bez ...


4.800 МКД
или предлог цена
29 мар 11:50Samsung Galaxy S22 Ultra ( NOVI )

Se prodavaat novi ne koristeni Samsung Galaxy S22 Ultra 512gb i 128gb...


770 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
800 €
29 мар 11:49IPhone 14 Plus ( NOVI NE AKTIVIRANI )

Se peodavaat iphone 14 plus novi ne aktivirani. Telefonite se novi n...


870 €
или предлог цена
29 мар 11:49Samsung Galaxy Z Flip 4 (Novi)

Se prodavaat Samsung Galaxy Z Flip 4 so 128gb novi ne koristen i ne a...


580 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
630 €
29 мар 11:49HONOR X8

Honor x8,6/128G 6,7"ekran,Koristen 3/4 mes.uste Pod garancija,kako N...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
29 мар 11:09Kupuvam Xiaomi 11t pro 5g

Kupuvam Xiaomi 11t pro samo nov ili mnogu malku koristen, 1 mesec naj...


300 €
или предлог цена
29 мар 11:05Samsung Galaxy s20 cosmic grey

Se prodava dobro zacuvan Samsung Galaxy S20 kupen od A1. Full komplet...


16.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.500 МКД
28 мар 17:47Huawei Nova 8i 128GB so garancija do 09.2024

Se prodava privremeno 2 meseci, koristen telefon, HUAWEI NOVA 8i. Bez...


8.500 МКД
или предлог цена
28 мар 16:57SAMSUNG S22 PINK GOLD 128GB NOV

SAMSUNG S22 128GB PINK GOLD NOV !!! ZACUVAN MAX MNOGU MALCE KORISTEN...


500 €
или предлог цена
28 мар 14:45Odlicno socuvan Redmi 6A

Maksimalno socuvan, bez tragi na koristenje Redmi 6A.


3.500 МКД
или предлог цена
28 мар 13:55iPhone 8 plus / 8 vo fabricka sostojba

Telefonot e vo odlicna sostojba bez maani. Batery health e 90%. Moze ...


9.000 МКД
или предлог цена
28 мар 13:54Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам