Аеродром
                   
2243 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Голем избор на агрегат агрегати agregat agregati

Кеко моторс ви нуди голем избор на агрегати со различни kw можност ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

26 авг 10:05Промовирано

Dusek Duseci - EKSTRA CENI

Anti baktriski i anti alergicni po fabricni ceni Prodavame vis...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Душеци

03 дек 15:01Промовирано

Се продава користена гарнитура

Се продава аголна гарнитура со димензии 260/240 цм. Гарнитурата е кор...


8.900 МКД
или предлог цена
28 ное 08:58Промовирано

Iskra Шлајферка / брусилка за шмирглање глет

Се продава шлајферка Iskra за шмирглање на ѕидови комплет со црево и ...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 22:29Продавам ормар Фортуна

Продавам ормар Фортуна како на сликата, во одлична состојба. Купен о...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Комоди

Денес 21:30KEY LOCK BOX

Za pogolema bezbednost na vasite klucevi i ostanati vredni predmeti, ...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 20:48ТЕРМО ПЕЧКИ 6kw 4kw 3,5kw

Печките се во супер исправна состојба Се продаваат комплет а може и ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 20:14Dvosed Двосед

Se prodava poloven dvosed. Ima opcija za lezaj i ostava ispod sedloto.


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Денес 19:02Francuski lezaj - krevet za spalna

Prodavam francuski lezaj


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 19:01toster Tefal automatic senzor.

toster profesionalen.. Tefal automatic senzor.od Svajcarija ,socuvan,


200 €
или предлог цена
Денес 18:55  НОВ ОГЛАС

IZRABOTKA NA MEBEL OD PALETI

za poveke info pobarajte ne na fb stranata mebel od paleti BULI (V...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 18:54Трпезариска маса

Трпезариска маса 160/90


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 18:30SOBNA VRATA NOVA / СОБНА ВРАТА НОВА

SOBNA VRATA 205-210CM X 80CM NOVA NE KORISTENA BEZ OSTETA


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:57MIJALNIK NOV + CESMA IDEAL STANDARD / МИЈАЛНИК НОВ + ЧЕШМА

MIJALNIK NOV + CESMA MARKA IDEAL STANDARD NE KORISTENI !!! ...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

Денес 17:57ZEBRA KOMARNICI VARIOLAJT VENECIJANER ROLETNI ROLO

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


1 €
или предлог цена
Денес 17:17Promena na sarki i racki na PVC prozori i vrati

*** Promena na gorna ili dolna sarka na PVC vrati ili prozori. *** P...


990 МКД
или предлог цена
Денес 17:10STOLICI--STOLCINJA-TAPACIRANJE

TAPACIRANJE NA SITE VIDOVI: ✔️STOLICI ✔️FOTELJI ✔️KANCELARISKI STO...


500 МКД
или предлог цена
Денес 16:01Termo pecka CER

Prodavam termo pecka CER 6kw telefon za kontakt 070 230 158


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:58Кондури

Нови италијански хтз кондури


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Потрошни материјали / Останато

Денес 14:55Grealka za vo kupatilo

Grealkata e skoro nova ne e koristena voopsto Imame i drugi elementi...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

Денес 13:46CESMA CESMI TUS BATERIJA KUPATILO KUJNA

Tus baterija za kupatilo Cesma za umivalnik cesma za kujna Mnogu m...


11 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Чешми

Денес 13:45Umivalnik so cesma za vo kupatilo

Zacuvan umivalnik so dimenzii: Sirina 1000 mm, dlabocina kon zidot...


11 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

Денес 13:45Boljer 80 l koristen 1 mesec, bojler 10l za kujna i cesma

Poradi renoviranje se prodava: skoro nov Boljer 80 litri koristen edn...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

Денес 13:44Bluetooth muzicka (led) sijalica

Novi Bluetooth Muzicki Sijalici za poveke od 5 kupeni po 350den nad...


400 МКД
или предлог цена
Денес 13:29Се продаваат аголна гарнитура и трпезариски столици

Се продаваат: - аголна гарнитура (290х170), без механизам за пуштање...


39.000 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
45.000 МКД
Денес 13:00Registar za vo banja - elektricen

Se prodava elektricen rigistar za vo banja. Komplet so drzaci za na ...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Останато

Денес 13:00Се продава тросед со механизам

Се продава тросед со механизам на пуштање, димензии 210×90, купен од ...


18.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 12:57Prodavam tepisoni

Prodavam dva tepisoni gumirani od dolnata strana , ne se mnogu korist...


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:02Prodavam klub masa 4 sank stolici I ostrov

Prodavam golema klub masa so dimenzii 150x90 cetri sank stolcinja I m...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
Денес 12:01panelen radiator

Panelen radiator marka Delonghi 120cm odlicen kvalitet, koristen bez ...


3.800 МКД
или предлог цена
Денес 11:32  НОВ ОГЛАС

Aluminska Roletna so motor

Prodavam nova nemontirana aluminska roletna bela boja so motor i dale...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:30  НОВ ОГЛАС

BIOHUMUS -PRIRODNO GJUBRIVO ZA CVEKINJA ,TREVA I SADNICI

NAJDOBROTO PRIRODNO DJUBRIVO , proizvedeno so pomos na kaliforniski c...


1 €
или предлог цена
Денес 11:06ROLETNI I KOMARNICI

Izrabotka,montaza i servis na:PVC roletni,ALU.roletni,venecijaner rol...


500 МКД
или предлог цена
Денес 10:45KEY LOCK BOX INDOOR AND OUTDOOR WATERPROOF

Prodavam KEY LOCKER BOX za pogolema bezbednost na vasite klucevi i os...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 10:36Rabotna masa 60x120 novi

Se prodavaat Rabotni masi novi kupeni, 1 mesec koristeni, poradi zatv...


2.350 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.400 МКД
Денес 10:26Продавам речиси нова фотења

Продавам фотеља купена во Алмак пред 2 години, користена сосема малце...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 10:06VOZDUSNA ZAVESA ,,BANE AIR" ABG 200O koristena edna sezona

--VOZDUSNA ZAVESA ,,BANE AIR" ABG 200O. --KAKO NOVA. --KORISTENA ED...


21.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:50Polovna komoda.

Se prodava polovna komoda.


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Детска соба / Комоди

Денес 09:40Luster IKEA TROSS

Prodavam Luster IKEA TROSS nov neotpakuvan.


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

Денес 08:53Krevet klik klak od tehnokoop

Prosavam dobro socuvan krevet klik klak kupen od Tehnokoop. So brzo s...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 08:52IDEAL STANDART novi labavoa NEKORISTENI

Prodavam novo nekoristeno lavabo komplet so cesma. Dojdete kupete nov...


3.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бања / купатило / Чешми

Денес 08:43Sofa za dvor I terasa

Se prodava sofa za vo dvor ili terasa, izrabotena celosno od metalna ...


6.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
6.900 МКД
Аеродром / Скопје

Градина / Градина Опрема

Денес 08:29Dolce Gusto kafemat

Se prodava kafe masina dolce gusto, avtomatska 1600w, 15 bar so izbor...


3.700 МКД
или предлог цена
Денес 08:29Страна 1 од 57

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам