Скопје Центар
                   
2540 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PROMOCIJA NA DAHUA KAMERI ZA VIDEO NADZOR / KAMERA

golema promocija na kompleten sistem dahua kameri za video nadzor: ...


16.999 МКД
или предлог цена
24 јан 13:30Промовирано

Гарнитура комплет со масичка и комоди

Гарнитура од бела еко кожа со шест модули, добро очувана и професиона...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 13:00Промовирано

VIDEO NADZOR KAMERI / ALARM SISTEMI / VIDEOFONI DOMOFONI

VRSHIME PRODAZBA I MONTAZA NA SEKAKOV VID NA : - Kameri za Video nad...


1 €
или предлог цена
24 јан 13:32Промовирано

POSTENSKI SANDACINA NASE PROIZVOSTVO

PROIZVEDUVAME I PRODAVAME POSTENSKI SANDACINA ZA STAMBENI ZGRADI PO ...


890 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

Денес 08:48ILLY KAFE APARAT-- (NOV NEOTPAKUVAN)

Se prodava kafe aparat ILLY, nov neotvoren


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Денес 08:46ДОЛЕН ДЕЛ ОД КУЈНА ВО СОЛИДНА СОСТОЈБА

Продавам долен дел од кујна во солидна состојба.


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 08:14Retro fotelji za restavracija (fotelja, фотељи, фотеља)

Retro fotelji vo originalna sostojba. Potrebno im e pretapaciranje i ...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 08:07MONTAZA NA GARAZNI VRATI ROLO I SEGMENTNI

Prodazba i montaza na garazni vrati - rolo i segmentni od najrenomira...


1 МКД
или предлог цена
Денес 06:33ROLO ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT ZEBRA VENECIJANER

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - Р...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Денес 06:33BATERISKA MASINA ZA ZIVA OGRADA ZA KOSENJE TREVA EINHELL

NOVA PRAKAM PO KARGO


2.700 МКД
или предлог цена
- 23 % Попуст
3.500 МКД
Денес 05:40Се продава НОВА и НЕОТПАКУВАНА гарнитура (ТДФ)

Гарнитурата (ТДФ) е нова, неотпакувана и никогаш користена, купена за...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 22:29Огледало

Се продава огледало со една фиока, како ново без гребка. Контакт :...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Останато

Вчера 21:37Купувам користена кујна

Купувам користена но здрава кујна: Долен дел со 2 отвори за миење са...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 21:30Se prodava edinecen krevet so dva duseci

Se prodava edinecen krevet so fioka dimenzii 200*90 i dva duseci od k...


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 20:47>>> AKCIJA >>> PARKING BLOKATOR BARIERA <<<

Вршиме продажба и монтажа на автоматски далечински паркинг барие...


6.999 МКД
или предлог цена
Вчера 20:36Ogradi ugraduvanje

Vrsime priprema i ograduvanje so metalna poncikuvana ili plastifirana...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Огради

Вчера 20:22BONSAI GREEN TREE

BONSAI GREEN TREE PREMIUM QUALITY JAPONSKI BONSAI ORGANSKI SEMINJA...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 19:51LED PANELI

LED PANELI PREMIUM QUALITY . . . AKCIJA !!! LED SVETLA VNATRESNI...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:51Najkvaliitetni sobni vrati

Производство на собни врати по мерка - одличен квалитет, најповолна ц...


150 €
или предлог цена
Вчера 18:50Skali, Gazista, Rakohvati / Скали, Газишта, Ракохвати

Изработка на Скали, Конструкции, Дрвени Газишта, Ракохвати, Огради...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 18:27Drveni Posluzavnici i Kutii / Дрвени Послужавници и Кутии

Рачно Изработени Дрвени Послужавници, Кутии и други предмети...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Предмети од дрво

Вчера 18:27Drveni Gajbi Сталажи Дрвени Гајби Сталажи

Дрвени Гајби Сталажи полици во разни димезии и бои Цените зависат од...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Останато

Вчера 18:27Бамбус Bambusa aurea

Се продаваат контејнерски садници бамбус погодни за садење во секое в...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 18:12Nandina domestica

Контејнерски садници во 22см саксија, погодни за садење во било кое в...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 18:12Прунус Prunus laurocerasus 'Rotundifolia'

Prunus laurocerasus 'Rotundifolia' зимзелена грмушка иделна за жива о...


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 18:11KOZNA GARNITURA DVA TROSEDI+FOTELJA

MEBEL KOZNA GARNITURA OD DVA TROSEDI I EDNA FOTELJA


15.000 МКД
или предлог цена
- 90 % Попуст
156.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 18:06Agolna garnitura za samo 7000 itno

Garniturata e so dimenzii 2,90 na 2.10


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 17:28PARKING RAMPI

PRODAVAM IZRABOTUVAM PARKING RAMPI I STUPCINJA PO NAJNISKI CENI PR...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 15:56Тоалетна школка

Тоалетна школка, сина боја, нема оштетувања ░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░...


550 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Бања / купатило / WC шољи

Вчера 15:52Bentwood drvena zakacalka (закачалка, retro, vintage)

Prodavam stara drvena zakacalka.


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Полици и Места за складирање

Вчера 15:42Reklamni ceninnaprakticni proizvodi

РЕКЛАМНИ ,ДИСКОНТНИ ЦЕНИ. Ви нудиме дел од нашите практични произво...


420 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 15:41ZEBRA ROLO ROLETNI KOMARNICI VENECIJANER VARIOLAJT

Izrabotka, montaza i servis na pvc i al. roletni, komarnici, venecija...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Вчера 15:35ROLETNI ROLO ZEBRA VENECIJANER KOMARNICI PVC PROZORI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ ПРОЗОРИ И ВРАТИ / PVC PROZORI I VRA...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Ролетни

Вчера 15:35prodavam polovni fotejli i kauc

pcrodavam malku koristeni fotejli i kauc cena po dogovor


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 14:02prodavam dusek simpo vrajne 190x160.

prodavam dusek za spalna soba simpo vrajne dimenzija 190x160 koristen...


3.000 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
3.700 МКД
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Душеци

Вчера 14:02TABURETKI NOVI

SE PRODAVAAT TABURETKI NOVI NE KORISTENI KAKO STO SE GLEDA NA SLIKIT...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 14:01izdavam odlicno namestena soba za zenski lica

izdavam namestena soba so kujna kupatilo solarna energija sopstveno p...


130 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 14:01Dahua - Imou 360° ROTIRACKI WiFI FullHD i UltraHD KAMERI

* Нови модели 2022 безжични - WIFI FULL HD ---DAHUA Imou --- IP/WIFI ...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00V380Pro 360° ROTIRACKI KAMERI 5MP FULL HD

V380 Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов модел 22...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00ISCEE 360° PTZ ROTIRACKA WIFI AI SMART KAMERA 4MP 2K UHD

ICSEE Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *НОВИ КАМЕРИ...


2.300 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Novi Alati so ekstra ceni potrebni kaj sekoj domakin

Novi Alati so ekstra ceni Se sto vi e potrebno od racen alat Sekak...


777 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Prodavam plinski grealki extra cena

Prodavam 5 plinski grealki extra cena za toptan moze i oddelno. Koris...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:00Se prodava nov neupotreben aparat za espresso kafe

Se prodava kafemat nov neupotreben za espresso kafe dobien na poklon....


5.300 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Страна 1 од 64

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам