Кисела Вода
                   
1550 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Нов неотпакуван храст паркет

Продавам нов и неотпакуван храст паркет. Цената е за м2. Имам 27м2.


1.300 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Паркет

30 ное 13:40Промовирано

VENECIJANER ROLETNI KOMARNICI ROLO ZEBRA PROZORI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ ПРОЗОРИ И ВРАТИ / PVC PROZORI I VRA...


12 €
или предлог цена
Денес 15:13Hotpoint Ariston No Frost

Prodavam kombiniran frizider Hotpoint Ariston, bela boja, vo celosno ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Денес 14:59Halogenki-50W-GU10-Sijalici-Vati-Volti-Халогенки-Сијалици

Prodavam toptan 9 novi sijalici. Jacina 50w.


500 МКД
или предлог цена
Денес 14:37Barski masi ( Konopoi )

Се изнајмуваат високи барски маси, конопои за секакви свечености и за...


250 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Денес 14:15Теписи

Се продаваат теписи со следниве димензии 167*233, 1000 денари, 160*22...


1.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Денес 14:05IZVEDBA NA INSTALACIJA ZA PARNO GREENJE

Vrsime izvedba na sekakov vid na parno greenje i servis na istite .


30 МКД
или предлог цена
Денес 13:44Servis na sekakov tip pecki na peleti

Servis steluvanje cistenje Postavuvanje na eksterni termostati ...


65 €
или предлог цена
Денес 13:44Servis na site vidovi pecki na peleti

☆Inoks ogaci prodazba i postavuvanje ☆Pecki na drav servis i prodazb...


65 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Греење и климатизација / Останато

Денес 13:44Spalna Lezaj i Regal

Spalnata e mnogu socuvana kako nova e,dusecite se isti socuvani a i n...


16.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:02Detsko krevetce

Se prodava detsko krevetce Cena 4000 denari


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Детска соба / Кревети

Денес 11:45  НОВ ОГЛАС

Spalna so dusek

Se prodava spalna sose dusek. Cena 12 000 denari


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:34  НОВ ОГЛАС

Trpezariska masa

Se prodava trpezariska masa. Cena - 4000 denari Stolicite ne vl...


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Денес 11:30Vivax klima 3.5 inverter

Se prodava inverter Vivax klima 3.5ka, kupena letoto 2021va godina. ...


24.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:29Spalna i regal

Se prodava spalna soba i regal. Toa sto go gledate na slikite Cen...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:29Mini Laser Stage Lighting

-SE KORISTI ZA RAZNI PRILIKI , ZABAVI , PROSLAVI ILI ZA RAZONODA (vo ...


799 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Останато

Денес 11:22Izrabotka na Xidromasazni kadi djakuzi џакузи

10 godisno rabotno iskustvo so proizvodatvo prodazba i montaza na tus...


1 €
или предлог цена
Денес 10:55Ogledalo ogledala so led tac

Izrabotka na ogledala po vasa mera so led osvetluvanje i moznost za v...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Огледало

Денес 10:55KONJOPOI VISOKI SANK MASI

Barajte na ovoj broj: 078210375 Iznajmuvam Konjopoi i Tendi so pre...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Денес 10:55Izrabotkapo merka na stakleni i aluminski ogradi

Izrabotka po merka na stakleni i aluminski ogradi. DBM Ekskluziv sko...


1 €
или предлог цена
Денес 10:55Sanitarija, djakuzi, tus kabini paravani ogradi po merka

10 godisno rabotno iskustvo so proizvodatvo prodazba i montaza na tus...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Бања / купатило / Туш кабини

Денес 10:55Masina za sienje Singer 7184

Odlicno socuvana, potpolno ispravna i malku koristena masina za sienj...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:26Termo pecka AEG 5KW

Prodavam polovna termo pecka AEG 5kw ispravna. Cena 2000 den. Tel.0...


2.000 €
или предлог цена
Денес 09:55Izrabotka na kujni po merka

Izrabotuvame kujni po merka. Vrsime besplatna 3d prezentacija na vasa...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 07:41Toster girll

Toster


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 02:24Usisivac

2000 watt


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 02:24Ormar za konduri

Se prodavaat ormari za konduri so dimenzii 115*68*16 so tri vrati od...


3.100 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
3.900 МКД
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 22:35Lusteri

Prodavam dva lusteri Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Светло и осветлување / Лустери

Вчера 22:13Dispanzer--marka-(AUX).....

---Prodavam Dispanzer za voda--AUX... ---Skoro nov,se gleda i od sli...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:46ТВ -Комода

Се продава тв комода сочувана вреди да се види


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:09Mashinka za melenje grozje

Mashinka za melenje grozde so kapacitet do 35litri


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Градина / Останато

Вчера 19:59Komplet mebel za dnevna garnitura Komoda I gardarober

Komplet mebel za dnevna garnitura Komoda I gardarober Kako I trpezari...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Комплетна дневна соба

Вчера 19:34Frizider Gorenje Ladilnik Фрижидер Ладилник odlicna sostojba

Prodavam koristen frizider Gorenje dimenzii 143,5x60x58 (V, Sh, D) ...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вчера 18:47Елка

Нобогодишна елка 220 висина голема,поволна.


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Останато

Вчера 18:20ZEBRA ROLO ROLETNI VENECIJANER VARIOLAJT KOMARNICI

Производство и монтажа на високо квалитетни: - ПВЦ ролетни - Алуми...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Вчера 17:01VENECIJANER VARIOLAJT ROLETNI KOMARNICI ROLO ZEBRA

Proizvodstvo i montaza na visoko kvalitetni proizvodi so luks kvalite...


12 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Вчера 17:01ROLO ROLETNI KOMARNICI VARIOLAJT ZEBRA VENECIJANER

Profesionalno avtomatizirano proizvodstvo na: Venecijaner , variolajt...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Домашен текстил и Завеси / Завеси

Вчера 17:01SE PRODAVAAT DVA DVOSEDA PREMNOGU MALKU KORISTENI

se prodavaat dva isti dvoseda na soustanje dimenzii 190sm dolzina ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Дневна соба / Двоседи

Вчера 16:49PRODAVAM MASINA ZA SIENJE BAGAT JADRANKA VO SUPER SOSTOJBA

PRODAVAM MASINA ZA SIENJE MARKA BAGAT JADRANKA VO SUPER SOSTOJBA. MO...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:54PRODAVAM PRAVOSMUKALKA MARKA ROWENTA

PRODAVAM PRAVOSMUKALKA MARKA ROWENTA. PRAVOSMUKALKATA E SO KANISTER I...


2.800 МКД
или предлог цена
Вчера 15:54FRIZIDER BIRA

PRODAVAM FRIZIDER BIRA 2500 DENARI 070/640-783


2.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вчера 14:46Страна 1 од 39

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам