Кисела Вода
Подкатегорија:
                   
70 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Francuski lezaj so dusek

Poloven mu treba sanacija


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

Денес 16:00Spalna Lezaj i Regal

Spalnata e mnogu socuvana kako nova e,dusecite se isti socuvani a i n...


16.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:02Spalna so dusek

Se prodava spalna sose dusek. Cena 12 000 denari


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:34  НОВ ОГЛАС

Spalna i regal

Se prodava spalna soba i regal. Toa sto go gledate na slikite Cen...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:29Каучи. Душек ... Kauci. Dusek

Продавам душек 200/160 и три кауча. Цена по договор. (ЕВТИНО) Горан...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 12:40Plakari /Garderoberi

2 Plakara Dimenzii 2300/600/600 Debelina na materjalot 30mm Ras...


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Останато

01 дек 13:40Se prodava francuski krevet extra

Se prodava francuski lezaj dupli dushek so dimenzii 2.20*2.00


6.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

01 дек 11:50IZRABOTKA NA SPALNI I DECKI KREVETI

IZRABOTKA NA METALNI KREVETO SPALNI SO VRVEN KVALITET. IZRABOT...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

30 ное 14:39Se prodava krevet od kovano zelezo

Се продава некористен брачен кревет од ковано железо, рачно изработен...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

30 ное 09:44Prodavam dve komodi

Za spalna komodi izuzetno ocuvani so edna polica.Cena po dogovor.


1.400 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Комоди

25 ное 16:41Se prodava namestaj

Dva kreveti 200×90 Plakar


16.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
20.000 МКД
23 ное 13:23Продавам нов двосед

Продавам нов двосед од " Југоекспорт " на расклопување


18.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

23 ное 11:09Bracen krevet so Dormeo dushek i natkasni

Se prodava bracen krevet so radio, svetlo i natkasni, dushekot Dormeo...


120 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

09 ное 01:01СЕ ПРОДАВА ПЕРНИЦА ЗА ТРУДНИЦИ

Се продава перница за трудници, многу малку користена, квалитетна, ка...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Душеци

31 окт 18:59Lezaj za Spalna so Dusek Simpo - Malku Koristena!!

Se prodava Lezaj za spalna so dusek Simpo, malku koristena – kako Nov...


15.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

31 окт 12:05Gargerober plakar, pettosed garnitura, mnogu socuvani

Se prodava golem plakar, trokrilen, so polici i mehanizam za spustanj...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Комоди

25 окт 14:58Plakar vo odlicna sostojba

visina 2m, sirina 60 sm


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Останато

22 окт 23:22Krevet so dusek

pogoden za mansarda


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

22 окт 23:20Minder krevet

novo tapaciran


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

22 окт 23:11Душек за спиење 160x200x18

Се продава душек за спиење, со димензии 160x200x18 cm. Користен е 5 г...


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Душеци

19 окт 20:03Nova komoda

Prodavam potpolno nova komoda so 3 fioki voopsto neupotrebena od viso...


200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Комоди

17 окт 22:33novi zakacalki za regal

Prodavam 2 novi zakacalki za regal od 60 do 120 cm so racka za spusta...


4.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Останато

17 окт 22:33Кожни исечоци спремни за тапацирање

Кожни исечоци од говедска кожа, спремни за тапацирање, составени од 4...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

08 окт 14:39Gargerober plakar, garnitura pettosed, mnogu socuvani

Se prodava golem plakar, trokrilen, so polici i mehanizam za spustanj...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Останато

30 сеп 10:33Се продава француски лежај

Се продава користен француски лежај


6.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

26 сеп 16:43dushek

dobro socuvan so dimenzii 1,20mx1,90m


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Душеци

25 сеп 21:11krevet

bez dushek


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

25 сеп 21:09Se prodava petoset

Se prodava petoset 072 237 309


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

13 сеп 19:59FRANCUSKI LEZAJ 150x200

Se prodava francuski lezaj 150x200 so golem sanduk za skladiranje, pr...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

12 сеп 15:06Bracen krevet

dimenzii 1,80 m na 1,90 m so fioka


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

07 сеп 21:43Prodavam Gardoeoberi

Prodavam Gardoeoberi cena povolna informacii na +389 78351874


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Комоди

07 сеп 07:51ПРОДАВАМ КРЕВЕТ

Продавам кревет кој не е многу користен.Купен е за 11 000 ден.Се наоѓ...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

01 сеп 18:19DORMEO Aloe Vera dushek

DORMEO Aloe Vera dushek Dimenzii 160x190 koristen 4 i pol godini P...


8.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Душеци

25 авг 18:50Se prodava edinichen krevet so dushek / dusek komplet

Nema cela godina otkako e kupen, poradi nemanje prostor se prodava ...


6.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

14 авг 11:29Се продава Spalna soba

Cena po dogovor Tel : 077409928


1 МКД
или предлог цена
29 јул 11:41ЛАТОФЛЕКС

Хитно продавам нов некористен Латофлекс со димензии 190*160


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Кревети

10 јул 12:28dusek 200x80

se prodava koristen dusek 200x80 - 500 den


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Душеци

19 јун 14:59Spalna

Se prodava spalna so dusek i skaf Bez tragi na koristenje Cena po ...


По Договор
или предлог цена
15 јун 09:56Продавам шминкерница со огледало

Продавам шминкерница со огледало и неонско осветлување, со димензии ...


2.600 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
3.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Спална соба / Останато

14 јун 14:17Плакар, комода и наткасни

Продавам делови од спална соба, словенечко производство. Може заедно ...


8.000 МКД
или предлог цена
12 јун 21:13Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам