Кривогаштани
                   
89 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fiat sedici 1.6i 4wd Nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭🇨🇭Fiat sedici 4wd🇨🇭🇨🇭 1.6 4wd Benzin 79kw.. 2007GODI...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 ное 17:10Промовирано

Fiat Punto 1.9 jtd

Se prodava fiat punto 1.9 jtd 2000 god registrirano do 07.09.2023 vo ...


1.300 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 19:56BMW X5

Bmwto se prodava samo za kes. Od oprema poseduva se za taa godina. ...


5.900 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 19:15Mercedes c200 cdi EURO 5

Mercedes C klassa 2010 Godina Euro 5 Registriran cela godina Vo be...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 19:03Се продава Застава Пикап

Се продава Застава Пикап бензин/плин 2000 година во добра состојба. Н...


1.000 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Golf 5 1.9 TDI 66kw

Registriran servisiran klima ispravna ladi atest foli 4 el stakal sre...


4.400 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 12:10VW PASSAT 2.0 TDI 103 KW 140 KS 2007 GODINA

Prodavam vw passat 2.0 tdi 103 kw 140 ks proizvedena 2007 godina. Kol...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 10:47BMW 118 D 105 KW 143 KS 2008 GODINA

Prodavam bmw 118 d 105 kw 143 ks proizvedena 2008 godina. Kolata e vo...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 10:47Audi a3 1.9

AUDI A3 1.9 TDI 77KW 105KS BKC Audio e vo odlicna sostojba Registrir...


4.900 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 10:37MERCEDES BENZ S320CDI 2003 FEJSLIFT S320 CDI REG.CELA GODINA

MERCEDES S320CDI 2003 CENA5500💶 MOZNA ZAMENA 📲076337899📱REGISTRA...


5.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 18:25YUGO TEMPO 1.1

Se prodava yugo tempo 1.1 so atest plin registrirano 071952455 JANE...


650 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 16:23Mercedes Benz ML 280

Во одлична состојба прва регистрација 2010 година направен е мал и го...


11.000 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 16:11Audi A4 1.9 TDI 66kw 90ks , KLIMATRONIK ,(passat,polo,punto)

❇️Audi A4 1.9 TDI 66kw 90ks 1997 Godina ➖️Kolata e vo Perfektna Sost...


2.599 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 10:33FORD S-MAX 2.0TDCI 2007 S MAX 2.0 TDCI

FORD S-MAX 2007 2.0TDCI 7 SEDISTA CENA 5500💶 MOZNA ZAMENA REGIST...


4.900 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 03:26MERCEDES E320 2005 AVANTGARD REG.ZELEN KARTON 07.2023 E320

MERCEDES E320 2005 AVANTGARD CENA 6800€ MOZE ZAMENA 📲076337899📱 ...


6.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
6.800 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 03:25MAZDA CX-7 2.3DISI BENZIN/PLIN 2009 CX7 CX 7 2.3 DISI

MAZDA CX-7 2.3DISI 2009 BENZIN/PLIN REGISTRACIJA 10.2023 MOZNA Z...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 03:25MITSUBISHI 2.0 TDI GRANDIS 2007 7 SEDISTA 2.0TDI(VW MOTOR)

MITSUBISHI GRANDIS 2007 7 SEDISTA 2.0TDI(VW MOTOR) CENA 4500💶 MOZNA ...


4.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Вчера 03:25SUBARU Justy 1.3 AWD 4x4

SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2011 godina KLIMA - LADI ODLICNO SERVO...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

01 дек 22:40Mercedes CLS 220

9 G-tronic Registriran cela godina, kolata e kako nova Moze prove...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

01 дек 19:45Ford Mondeo mk2 -99

Se prodava ford mondeo 1.8t 90ks vo perfektna sostojba reg cela godin...


999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
1.000 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

01 дек 12:37VW Polo 1.0 MPI so ATES PLIN , Klima Ladi (punto,corsa,lupo)

🟢VW Polo 1.0 MPI so ATESTIRAN PLIN (dizna sistem)      Mnogu ekonomi...


2.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
2.450 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

01 дек 11:04VW Polo 1.4 MPI so Klima ured ,vo Top Sostojba (punto,corsa)

❇️VW Polo 1.4 MPI Benzin 44kw 60ks ✔️So Ful Oprema (Klima Ladi , El ...


2.100 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.250 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

01 дек 11:04Opel Corsa 1.0

Lice za kontakt 078 980 555


1.100 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

30 ное 17:31Fiat sedici 1.6i 4wd Nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭🇨🇭Fiat sedici 4wd🇨🇭🇨🇭 1.6 4wd Benzin 79kw.. 2007GODI...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 ное 17:10Hyundai i20 1.2i Nov uvoz svajcarija

🇨🇭SE PRODAVA HYUNDAI I20 1.2 BENZIN 🇨🇭 2011god 57kW 149.000k...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 ное 17:10Audi A7 3.0TDI Quattro nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭🇨🇭AUDI A7 3.0 TDI 245HP QUATTRO S-TRONIK🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2011g...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 ное 17:10Se prodava toyota corolla verso

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana e cela godini napraven e se...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 ное 13:28CHRYSLER 300c 3.0CRD 2007 REG.ZELEN KARTON 10.2023

CHRYSLER 300c 3.0CRD 2007 MOZNA ZAMENA 📲076337899📱 REGISTRACIJA D...


2 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 ное 03:15MERCEDES BENZ E250 1998 AVANTGARD

MERCEDES E250 1998 AVANTGARD


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 ное 03:15OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 101KS 2007 7 SEDISTA

OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 101KS 2007 7 SEDISTA 1.9 CDTI KESS 2550 ZAMENA K...


2.550 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

29 ное 03:14Mazda CX-7D 4x4 nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭Mazda CX-7 2.2D 4x4🇨🇭🇨🇭 Uvezena od svajcarija so plateni...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

24 ное 16:13Hyundai getz 1.5crdi Nov uvoz svajcarija

🇨🇭🇨🇭🇨🇭HYUNDAI GETZ 1.5crdi 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Oprema --KLIMA --S...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

24 ное 16:12Mercedes E250 CDI BlueEFFICIENCI Avtomatik citaj oglas

Prodavam Mercedes E250 CDI BlueEFFICIENCI Avtomatik menjac so najful...


14.500 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

21 ное 16:47delovi za rover 600 620

se so vi treba


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

20 ное 15:17Bmw 320d e46

Bmw 320 d Kolata e ispravna pali vozi servisirana redovno Bandasi...


3.800 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

20 ное 15:17MERCEDES E250 1998 AVANTGARD

ISPRAVNA SOSTOJBA PALI VOZI ISTECENA REGISTRACIJA


1.100 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

18 ное 18:32Ford Mondeo 1.8t Endura motor

Povejke informaci na brojo 078 240 124 Zhivko


750 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

10 ное 11:50Yugo 1.1 1998 god

Yugoto e vo odlicna sostojba moze da se proba vo sekoe vreme ne e reg...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

06 ное 21:11Se prodava Opel corsa 1.7D, isuzu motor

Opel corsa 1.7D, isuzu motor


1.600 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

01 ное 17:50Kia Sorento 2.5 crdi 4x4

Prodavam kia sorento 2.5 crdi 4x4, so kozen enterier, skoro novi zims...


1 €
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

01 ное 17:35Se prodava nissan

Ispravna sostojba Mozhe zamenaa so vasha ili nasha doplata Dzvone...


По Договор
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

30 окт 18:22Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам