6930 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW Golf 6 1.6 Tdi Uvoz od Svajcarija

Golfot e vo odlicna sostojba. Registriran do 01-03-2024 Redovno ser...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.500 €
Прилеп

Автомобили

19 мај 19:08Промовирано

VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI 63 KW

✅VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI HIGLINE ✅ZELEN KARTON ✅SE...


5.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.900 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:42Промовирано

Fiat Punto 1.3 MultiJet 2004

Vo odlicna sostojba. Vozeno i odrzuvano od eden sopstvenik poslednite...


2.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 08:07Промовирано

MERCEDES-BENZ E320

Продавам MERCEDES-BENZ W211 E 320 АVANTGARDE automatic 2004/03. -150...


7.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:56Kuka za land rover freelander

Se prodava kuka za land rover freelander


По Договор
или предлог цена
Денес 10:53Land rover delovi

Delovi za land rover freelander 2.0 dizel


По Договор
или предлог цена
Денес 10:53AUDI A3

AUDI A3 2.0 TDI 140KS 2005GOD REGISTRIRANO DO 4.2024.OPREMA :EL.STAKL...


4.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Прилеп

Автомобили

Денес 10:46MIGLIORI Cammello Classic 50

ОВЛАСТЕНО ПРОДАЖЕН СЕРВИСЕН ЦЕНТАР. ДООЕЛ ЛЕО РИНГО УЛ 11 ОКТОМВРИ ...


51.870 МКД
или предлог цена
Денес 10:03Seat Leon 1.9 tdi

Top sostojba Spremni dok do reg.


5.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:00Golf V 1.9 TDI

Kolata e vo odlicna sostojba Full oprema Sredeni dok do reg


4.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:59SKODA FABIJA 1.4 TDI PERFEKTNA SERVISIRANA

Se prodava skoda fabija1.4 tdi kompletno servisirana so maksimalna op...


3.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.800 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:41Alu bandazi 225 60 r16 - Алу бандажи

Се продаваат 4 оригинални здрави алуминиумски бандажи со големина 225...


Денес 09:36PEUGEOT 307 1.6 HDI PEZO

Voziloto e vo besprekorna sostojba Plateni se site davacki do regist...


3.599 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:36VW GOLF 5 1.9 TDI

Registriran i servisiran


4.899 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:36OPEL TIGRA 1.4

Opel tigara 1.4


3.599 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:36Se prodava mazda 6 2.0

Se prodava mazda 6 2.0 dizel motor top sostojba, registrirana do 28.1...


3.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:33Se prodava BMW X3

Se prodava bmw x3 top sostojba registirano do 17.01.2024god. Oprema: ...


6.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:33AUDI A6 3.0TDI - 11 "PERFEKTEN"

● Se prodava Audi A6 C7 3.0TDI 150kW 204ks proizveden 2011 godina. ● ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:30Audi A5 3.0 TDI Quattro

*Maksimalno zacuvan *Registriran do 04.2024 *Zimski gumi, novi letn...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:21POLOVNI DELOVI ZA MERCEDES R320 CDI 224KS V6

078265247 075253173


1 €
или предлог цена
Денес 09:09DELOVI ZA MERCEDES C220 2011god Om651

Delovi za mercedes C220 2011god Motor Om651 Amg branici i bandas...


1 €
или предлог цена
Денес 09:08ML 320 w164 POLOVNI DELOVI Mercedes

078265247 075253173


1 €
или предлог цена
Денес 09:08Avtoradio original AEG so Euro konektor

Prodavam avtoradio original AEG so Euro konektor. CD ne cita, radiot...


Денес 09:08DELOVI MERCEDES CLS 320 ML 270 C230 A170 A160

Se za mercededes CLS 320 CDI ML 270 CDI C230 KOMPRESOR A170 CDI ...


1 €
или предлог цена
Денес 09:08Toyota Rav4 Crossover 2.2 136hp - 2009god.

Rav 4, urbana Crossover varijanta, proizvedena na 31.12.2008, prva re...


7.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:08POLOVNI DELOVI ZA MINI COOPER 1.6

Se za Mini cooper 078 265 247


1 €
или предлог цена
Денес 09:08Delovi za Mercedes c220 2013 god

C220 cdi Motor om 651 Avtomatski 7 g menuvac 078265247 07525317...


1 €
или предлог цена
Денес 09:08DELOVI ZA ALFA 147 156 159 166 EKSTRA CENI

Se za alfa 147 156 159 i 166 top ceni


1 €
или предлог цена
Денес 09:08Mitsubishi Colt 1.5 did

Kolata e vo predobra sostojba,registrirana uste 10 dena,pred 200km se...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:59Mini Bager Yanmar

Bagero e vo predobra sostojba 2015 godina so 3000 rabotni sati.Za pov...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:59Audi a6 3.0 tdi

Kolata e vo predobra sostojba nema ni farbano ni udreno so garancija,...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:58Mini bager Hitachi Zaxis

Hitachi Zaxis ZX17U 2T ✅-Zacuvano kako novo ✅-2T ✅-3500 rabotni sa...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:58Vw Caddy 1.6 TDI

Kolata e donesena so vozenje i plateni se site davacki do registracij...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:58Seat Leon 1.6 TDI

Kolata e donesena od germanija so vozenje,i plateni se site davacki d...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:58Seat Ibiza 1.2 TDI Ecomotive

Kolata e kako nova donesena od germanija so vozenje,plateni se site d...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:58PEUGEOT 206 1.4 HDI 67KS 2002

REGISTIRANO DO SEPTEMVRI SERVISIRANO MALA POTROSUVACKA CETIRI NOVI GU...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:24Mercedes Sprinter

Se Prodava Mercedes Sprinter 316 Godina na Proizvodsvo 2013 Registrir...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
24.999 €
Прилеп

Автобуси

Денес 08:19Mercedes Sprinter 316

Se Prodava Mercedes Sprinter Godina na Proizvodsvo 2013 Registriran d...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
24.999 €
Прилеп

Комбиња

Денес 08:19SEAT ALTEA XL 1.9 TDI

Se Prodava Seat Altea XL 1.9 TDI 77kw Registrirana do 07/2023 Naprave...


6.099 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:19SEAT IBIZA 1.9TDI SE PRODAVA ILI ZAMENUVA ZA POGOLEMA

Seat ibiza 1.9 tdi 131 ks 2002 god 6 brzini registrationa cela godina...


2.650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 08:16Cisterna 700l

Prodavam cisterna 700l. Mozi da ja trga bilo kakvo vozilo so ima ku...


500 €
или предлог цена
Прилеп

Приколки

Денес 08:08Gumi 195.75.16c

Gumi 195.75.16c 6 parcina Sava zimski Vozeni edno zimo


20.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:08  НОВ ОГЛАС

Givi kuferi

Se prodava centralen Givi kufer 52l komplet so drzac i dva stranicni ...


Денес 07:35Страна 1 од 174

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам