Ѓорче Петров
Подкатегорија:
                   
26 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KONCAR фрижидер за одржување на храна

KONCAR фрижидер за одржување на храна, во исправна состојба се продав...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 07:28Prodavam KUJNA so Shank polovna i eftina

Prodavam KUJNA malku koristena so tri strani i dimenzii 240X250 druga...


300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

31 мар 20:32Mebel po merka, dizajn i izrabotka na kujni , dnevni...

Izrabotuvam plocest mebel od iverica i medijapan, kujni plakari, kom...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

30 мар 08:54Prodavam presa za isceduvanje sok 1

Prodavam presa za isceduvanje sok - portokal -citron - limon - ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Останато

29 мар 15:09BEKO MASINA ZA SADOVI

Se prodava koristena BEKO masina za sadovi vo dobra sostojba. Masinat...


120 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Останато

29 мар 11:22Машина за садови Беко...

Добро сучувана машина за садови Беко...4ка 82х42


3.600 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
4.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Останато

29 мар 08:09BLENDER BOSCH

Se prodava Blender Bosch so 4 nozevi i 2 brzini vo odlicna sostojba s...


2.200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Останато

07 мар 15:38airfryer gourmetmaxx 2,2L 1350W GERMANY

Se prodava airfryer gourmetmaxx Germany 2.2L 1350W do 200° vo ispra...


1.400 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Останато

07 мар 15:34Vodovod

Montiranje vodovodna instalacija - Renoviranje na kujni i kupatila ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Останато

28 фев 22:30KUJNA PO MERKA

Izrabotka na sekakov vid na kujni po merka od medijapn, furniri, iver...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

04 фев 18:52Visoko montazno boljerce

Se prodava visoko montazno boljerce 10L.


1.200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Останато

10 јан 16:38Izrabotka na kujni

Izrabotka na kujni po merka.plakari.rabotni masi.sankovi.detski sobi....


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

07 јан 18:07Високо квалитетни кујни, од елементи и оков до монтажа

Побарајте понуда и добијте цена за изработка по ваша желба и мерка. ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

26 дек 09:12Komplet kujna

Prodavam kompletna kujna poradi renoviranje. Kujnata i elektronskite...


18.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

21 ное 08:29Prodavam trpezariska masa

Prodavam masa za trpezarija/kujna 140x80, koristena e 1 godina.


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

20 окт 15:16SADOPERI INOX

kvalitetni rostfrajb slovenecki proizvod


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

30 сеп 09:25Uslugi za stolari

Mebel Stoleski vrsi uslugi za stolari. Kroenje (krojni semi) 400den....


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

27 сеп 23:47Нови филтри за аспиратор

Продавам нови филтри за аспиратор SAMSUNG NK-24M3050PS


600 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

09 јун 08:21Се продава лабаво labavo

Se prodavat labavo a za vo kujna 1. Labavo 95cm Dolzina 50 cm sirina...


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Останато

20 дек 16:43APARAT ZA VAKUMIRANJE NOVA GORENJE.(VAKUMERKA) MOZE ZAMENA

Aparat za vakumiranje Gorenje Za sekakva namena za vo kujnata za va...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Останато

01 ное 10:22Изработка на Високо квалитетни кујни.

Проектирање и изработка на високо квалитетен мебел! Работиме со сите ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

14 јул 11:17Zamrznuvac za hrana

Dobro socuvan


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Останато

04 апр 14:29EURO MEBEL DIZAJN-MEBEL PO MERKA

EURO MEBEL DIZAJN TEL 070737338 IZRABOTKA NA MEBEL PO MERKA SO E...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

01 мар 23:45prodavam ekstra mermerni plotni

Unikatni plotni za izrabotka na ekstra kujni 3 kom. dimenzii 2cm debe...


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

22 јун 14:28Aspirator I skara za vo kujna

Se prodavat aspirator 1m na 1m sirina dolzina 67 cm. Skara sirina ...


65 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

05 мај 10:36Bojler leov

Kujnski bojler, ne koristen, leov


1.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Кујна / Останато

31 окт 09:30Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам