334 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава нива во Поводеници - Прилепско (Клештен мост)

Се продава нива во ПОВОДЕНИЦИ - Прилепско (Клештен мост) - Има вод...


1 €
или предлог цена
26 мај 19:21Промовирано

PLAC pozadi SALIDA

Се продава плац - градежно земјиште со вкупна површина од 5416 м2. ...


25 €
или предлог цена
Денес 21:32SE PRDAVA NIVA OD 3.5 DEKARI

se prodava niva 3.5 dekari,GORNO SADOVO odalecena od gradot 2/km se n...


4.000 €
или предлог цена
Денес 19:05Се продаваат 4 градежни плацеви со имотен лист во Прилеп

Се продаваат 4 плацеви за градба на куќи во Прилеп. Плацевите се наоѓ...


24 €
или предлог цена
Денес 18:34Се продава нива

Се продава нива со површина од 2 300 м2 , во нивата има вода од хидро...


1 €
или предлог цена
Денес 18:05Se prodava niva nad ezero

Se prodava niva nad ezero, nad ceshmata od leva strana. Cena po dogov...


4 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
5 €
Денес 17:32Se prodava gradezno zemjishte, plac Povodenici

Se prodava neizgradeno gradezno zemjishte Povodenici. Gradezno to zem...


18 €
или предлог цена
Денес 17:30Gradežen PLAC

Gradežen PLAC 310 kvadrati kaj oranžeriite nad bazentot mesto vikan...


5.000 €
или предлог цена
Денес 14:14Niva 6 dekari malo kojnari

Se prodava niva 6 dekari vo selo malo kojnari cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Денес 14:03placevi

se prodavaat placevi na slednive lokacii: 1.markova cesma 2000m2 600...


6.000 €
или предлог цена
Денес 13:22ПЛАЦ ВО ОРЕОВЕЦ СО СТРУЈА, ВОДА И ТЕМЕЛИ

НА МЕСТОТО ИМА ПРИКЛУЧОК ЗА ВОДА И СТРУЈА. СЕ ПРОДАВА МЕСТО ВО ОРЕО...


12.500 €
или предлог цена
Денес 12:44Niva pred institutot Prilep

Се продава нива во месноста Падарница, пред Институт- Прилеп, пред са...


21.580 €
или предлог цена
Денес 10:24Se prodava gradezen plac od 3666 m2 vo Prilep

Се продава градежен плац - градежно неизградено земјиште од 3666 м2 к...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:48Niva vo Oreovec

Atraktiven plac vo Oreovec na sredselo I dve nivi pred seloto levo ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:26Se prodava gradezen plac

Placo se najduva strushka gora ili pozadi motocentar okolu 1800m2mozi...


13 €
или предлог цена
Денес 09:06SE IZDAVA NIVA - SHIROK PAT - VAROSH

SE IZDAVA NIVA SHIROK PAT - VAROSH. PATOT DO NIVATA E SO TAMPON I E ...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:26NIVA VO POVODENICI SO VIKEND KUKA

Se prodava niva so vikend kuka vo Prilep, mesto vikano Povodenici. Ni...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:47Se prodava niva нива so ovoshtarnik na patot za s. Selce

Se prodava niva na samiot pat za s. Selce od desna strana odma nad av...


15 €
или предлог цена
Вчера 14:09PLAC vo VAROS blisku do glavniot pat.

Se izdava moze samo placot ili so se kujca izlaga na dve ulici placot...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:15Se prodava niva Begova Livada

Se prodava niva na Krusevsi pat Begova Livada na 600 metri od Mermer...


8 €
или предлог цена
Вчера 13:01Niva vo s. Malo Konjari

Se prodava niva 6.5 dekari vo s. Malo Konjari na 15 minuti od Prilep....


6.000 €
или предлог цена
Вчера 12:19Се издава магацин,плац

Просторот се наоѓа на излез од Прилеп кон М.Брод, има приклучок за ст...


650 €
или предлог цена
Вчера 12:19SE PRODAVA PLAC ZA GRADBA I GARNETURA VO EKSTRA SOSTOJBA!!!

Se prodava plac za gradba na stamben prostor, so povrsina od 112 m2 (...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 12:14Se prodava plac Prilep

Se prodava plac vo gradezna zona vo Prep so povrsina od 3413 m2. Do p...


20 €
или предлог цена
Вчера 05:05Се продава Нива 5000 m2

Се продава нива 5000м2 со три шахти во близина од хидросистемо со сре...


1 €
или предлог цена
Вчера 04:21Атрактивно градежно земјшите во нас.Варош,Прилеп

Се продава градежно земјшите на атрактивна локација, во населба Варош...


25 €
или предлог цена
02 јун 11:49OVOSTARNIK GORNO SADOVO 4000M2

PRODAVAM OVOSTARNIK VO GORNO SADOVO, OD RAZLICEN TIP NA OVOSNI DRVJA....


6.800 €
или предлог цена
01 јун 15:22Атрактивен плац за градење

Се продава плац во близина на градинката во населба Тризла. За плацот...


80 €
или предлог цена
01 јун 13:30NIVA KAJ SOCIJALNITE BARAKI

Se prodava niva vo mesto vikano Padarnica, KP 1753 KO Varosh vo Prile...


По Договор
или предлог цена
01 јун 13:05PLAC VO INDUSTRISKA ZONA

Se prodava plac vo idustriska zona pred fabrikata za lim na Krushevsk...


31.000 €
или предлог цена
01 јун 13:05niva vo berovci

se prodava niva od 7 dekari koja izleguva na selski pat


По Договор
или предлог цена
01 јун 11:18Нива од 1 декар над Маркова Чешма (кај Локвенец)

Се продава нива од 1 декар над Маркова Чешма (кај Локвенец). Нивата и...


1 €
или предлог цена
01 јун 04:20Niva so zasadeni praski vo Rosoman

Povolno se prodavaat dva dekari niva vo atarot na Rosoman. 400 metra ...


1.500 €
или предлог цена
31 мај 21:45Se izdavaat ili prodavaat nivi

СЕ ИЗДАВААТ ИЛИ ПРОДАВААТ НИВИ МЕСНОСТ ВИКАНА ПАДАРНИЦА 7493м2 МЕСНО...


1 €
или предлог цена
31 мај 13:32Градежно неизградено замјиште

Се продава градежно неизградено земјиште со кп бр.22556/1 со површина...


1 €
или предлог цена
30 мај 19:33se prodava plac nasproti f-kata 11ti Oktomvri

Za ovoj plac ima plateno komunalii i ima izvadeno dozvola za gradba z...


30.000 €
или предлог цена
30 мај 19:25SE IZNAJMUVA NIVA KAJ SHATOROV KAMEN

POVRSINA 3,3 DEKARI... VO NIVATA IMA 2 PRIKLUCOCI ZA VODA OD HIDROS...


1.500 МКД
или предлог цена
30 мај 11:33Нива до Лукоил, за градежен и деловен простор

Се нуди нива за продажба која се наоѓа на атрактивна локација и е пог...


1 €
или предлог цена
29 мај 23:57Niva vo Prilep, vo industriska zona, 5500m2

Se prodava niva od 5500m2, vo industriska zona,vednas do samiot pat.N...


7 €
или предлог цена
29 мај 15:29Plac niva vo industriska zona / Плац нива во индустриска зон

Продавам плац / нива во Горно Садово, со приклучени струја и вода. П...


15 €
или предлог цена
29 мај 11:27Se prodava plac vo Pletvar

Se prodava plac vo Pletvar koj izleguva direktno na patot kon ezercat...


15 €
или предлог цена
29 мај 09:00Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам