Прилеп
                           
111 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava ili prodava sprat od dujcan

Se izdava ili prodava sprat od dujcan vo starata carsija nakrsi dzami...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

22 мар 17:53Промовирано

Dva dukani vo novata katna garaza vo Prilep

Se prodavaat ili se izdavaat dva dukani vo novata katna garaza ( trgo...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Денес 15:42Dukan, Magacin, deloven prostor

Se prodava ili iznajmuva, lokacija na 5km od prilep na glavniot pat p...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Денес 15:24Se Izdava deloven prostor vo naselba tocila vo Prilep

Se izdava 2 po 80 kvadrati dujkani vo naselba tocila na glavnata ulic...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Денес 11:24SE IZDAVA DUJKAN

SE IZDAVA DUJKAN ZA MAGACINSKI PROSTOR ILI ZA SAMOSTOJNA ZANAETCISKA ...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Денес 07:30  НОВ ОГЛАС

Se izdava dukan 500 m2

Se izdava 500 m2 dukan odnosno najgorniot kat vo objektot na Gracija ...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

23 мар 21:43Se izdava 96 m² srog centar

Dva sprata po 48 m² za sekakva namena. Ul. Andon Slabejko br 3 stara ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

23 мар 20:43Se izdava pod naem dujkan deloven prostor

Se izdava pod naem dukan vo centar na prilep na ulicata od domot na k...


150 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

22 мар 18:34Se izdava ili prodava sprat od dujcan

Se izdava ili prodava sprat od dujcan vo starata carsija nakrsi dzami...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

22 мар 17:53Дуќан во строг центар

Се издава дуќан во строг центар 320 м2 пгоден за секаква намена. За п...


8 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

22 мар 14:18DUKAN VO CENTAROT NA GRADOT

Dukanot se prodava poveke informacii na tel: 078233702


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

22 мар 13:48Se prodava dukjan pozadi apteka zegin karsi kafic sidro

Dukanot e vo odlicna sostojba pogoden za sekakva namena. 17m2 plus 17...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

22 мар 11:51SE IZDAVA

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 50 M2 SO KANCELARIJA VONEGO SO SANETAREN...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

21 мар 13:30СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО СТАРА ЧАРШИЈА ПРИЛЕП

Се издава дуќан во стара чаршија, Прилеп во непосредна близина на саа...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

21 мар 08:05Se PRODAVA dujkan vo strog centar na PRILEP

Se prodava odlicen dukan vo centarot na prilep na vlezot od pazarot.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

20 мар 21:19Се издава дуќан

Се издава дуќан/цвеќара на приземје, во зградата од поранешен хотел с...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

20 мар 13:33Се продава deloven prostor/dukan 38 m2,

Se prodava deloven prostor/dukan 38 m2, istiot se naoga vo noviot trg...


1.200 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

20 мар 13:33Се продава/издава дуќан во новиот трговски центар

Се продава/издава деловен простор/дуќан во новиот трговски центар во ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

19 мар 08:18Се продава деловен простор во строгиот центар на Прилеп

Се продава деловен простор (позади зграда Македонија), на ул. Браќа Л...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

18 мар 11:30Se izdava dukan od 160 kvadrati

Se izdava dukan od 160kvadrati na ulica cane kojnarec 40 Poveke inf...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

16 мар 13:43Deloven objekt

Se izdava nov deloven objekt od 94m2 vo centarot na Prilep, pomegu O....


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

14 мар 15:16СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР - ПРОДАВНИЦА

Се издава деловен простор на ул Октомвриска 66 Прилеп. Опремен со ала...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

13 мар 19:03SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

Se IZDAVA DUJKAN Komplet renoviran deloven prostor za sekakva namena...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

13 мар 00:10Се продава деловен простор во строгиот центар на Прилеп

Се продава деловен простор во строгиот центар на Прилеп


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

10 мар 17:55Se iznajmuvaat 2 dukani

Se izdavaat dva dujkabi od koj edniot 30m² a drugiot 15m² na ulica "C...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

09 мар 18:33Se prodava razraboten biznis kolonijal

Dukanot se naoga na glavna ulica vo blizina na uciliste ima i nesto r...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

06 мар 10:11Se iznajmuva dukan vo strog centar vo Prilep

Dukanot e potpolno nov so vkupna površina od 400m2,sodrži prizemje,vi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

01 мар 19:06Se prodava deloven objekt Dukan

Prodavam deloven objekt,legaliziran so imoten list.Se naoga na ul Ord...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

28 фев 20:07Се издава

Se izdava dukan 38m² vo novata katna garaza, na prizemje za poveke in...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

26 фев 22:09SE IZNAJMUVA

SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR VO CENTARON NA GRADOT NASPROTI OPSTINA


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

21 фев 18:07se prodava dukan na ulica mice kozar tel 070 808 359 kire

se prodava dukan poranesen flizerski salon a sega brzo kozmeticki sal...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

19 фев 15:42Дуќан се изнајмува

СЕ ИЗДАВА/ПРОДАВА ДУЌАН Во центарот наспроти новата катна гаража, пло...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

16 фев 18:45СЕ ИЗДАВА

Se izdava deloven objekt 700 kvadrati na dve nivoa .Moze i samo prize...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

15 фев 18:42deloven prostor vo centarot na Prilep

delovniot prostor iako e nov e luksuzno renoviran kako za svoja dusa....


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

11 фев 12:19Се изнајмува деловен простор во старата прилепска чаршија

Се изнајмува деловен простор на два ката, комплетно реновиран


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

09 фев 20:32Dukan vo novata katna garaza vo prilep

Se izdava i prodava dukan vo novata katna Cena po dogovor 075 207 ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

05 фев 17:25se prodava dukan

se prodava dukan na ul dame gruev b.b. nasproti ekonomski fakultet .t...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

03 фев 10:30Dukan(deloven prostor)strog centar

Strog centar Se izdava dukan od 42 m2 (22 prizemje i 20sprat) komplet...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

31 јан 18:01Se prodava dukan

Dukanot se naoga vo ulickata kaj bocvarie, stara carsija.


2.000 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

08 јан 22:23SE IZDAVA DUKAN 90 KVADRATI

Se izdava dujcan naselba rid raboten kako market dolgo vreme 90kvadra...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

06 јан 22:26SE IZDAVA 30M2 DUKAN VO STARATA CARSIJA

SE IZDAVA DUKAN VO CENTAROT NA PRILEP VO STARATA CARSIJA VO PRVOTO CO...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

29 дек 13:10Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам