Прилеп
                           
1108 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdavaat namesteni apartmani so kujna i masini za perejne

Се издаваат наместени апартмани за краток или подолг престој со куња,...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

23 мај 22:54Промовирано

Se izdavaat namesteni apartmani so kujna i masini za perejne

Се издаваат наместени апартмани за краток или подолг престој со куња,...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

31 мај 19:31Промовирано

Се продава нива во Поводеници - Прилепско (Клештен мост)

Се продава нива во ПОВОДЕНИЦИ - Прилепско (Клештен мост) - Има вод...


1 €
или предлог цена
26 мај 19:21Промовирано

Се издава дуќан во старата чаршија во Прилеп

Се издава комплетно реновиран дуќан во старата чаршија во Прилеп во в...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Денес 00:21SE IZNAJMUVA

Se izdava atraktiven deloven prostor od 180m2 so sopstvn parking vo P...


1 €
или предлог цена
Денес 00:09SE IZNAJMUVA

se iznajmuva na atraktivna lokacia vo Prilep na ulica N.H.Orde Copel...


3 €
или предлог цена
Денес 00:09Se prodava deloven prostor

Se prodava deloven prostor na top lokacija vo Prilep na dve ulici na...


1 €
или предлог цена
Денес 00:08KUKA VO PRILEP

Се продава веднаш вселива куќа на ул.Борис Кидрич бр.192 во Прилеп S...


117.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 23:09APARTMANI SMESTUVAJNE

KRATOK PRESTOJ APARTMANI info na telefon 076 959 400


800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 20:58SE IZDAVA PORANESHEN MOTEL MELBURN

Se izdava Poraneshen MOTEL MELBURN poveke od 300m2 na 2 kata, Lokacij...


350 €
или предлог цена
Вчера 20:58APARTMANI SMESTUVAJNE

Kratok Prestoj ,apartmani za nokevjne, Prilep cenrtalen del kaj Teata...


800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 20:57Se Prodava dujkan vo Carsija

Se Prodava Dujkan vo stara carsija pogoden za poveke nameni, Se naojg...


74.000 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Вчера 20:57Плац над Макпетрол-Плетварско џаде Plac nad Makpetrol benz.

Се продаваат 8 оформени плацови (2 ПЛАЦА СЕ ВЕЌЕ ПРОДАДЕНИ) во вкупна...


29 €
или предлог цена
Вчера 20:27Се продава куќа во Прилеп

Се продава куќа во Прилеп на одлична локација во центарот на градот....


67.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 20:08Градежно неизградено замјиште

Се продава градежно неизградено земјиште со кп бр.22556/1 со површина...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:31ПЛАЦ ВО ОРЕОВЕЦ СО СТРУЈА, ВОДА И ТЕМЕЛИ

НА МЕСТОТО ИМА ПРИКЛУЧОК ЗА ВОДА И СТРУЈА. СЕ ПРОДАВА МЕСТО ВО ОРЕО...


12.500 €
или предлог цена
Вчера 18:05se prodava dukan na ulica mice kozar tel 070 808 359 kire

se prodava dukan poranesen flizerski salon a sega brzo kozmeticki sal...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Вчера 17:58СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ВО ЕГЕЈСКИТЕ ЗГРАДИ ВО ПРИЛЕП!!

Se iznajmuva 2soben stan vo Egejskite zgradi vo Prilep.Stanot e renov...


15.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 17:25SE PRODAVA PLAC ZA GRADBA I GARNETURA VO EKSTRA SOSTOJBA!!!

Se prodava plac za gradba na stamben prostor, so povrsina od 112 m2 (...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 17:25STOLICI

Se prodavaat 24 novi ne koristeni stolici 070 208 343 ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 17:13Деловен простор, магацин, дуќан

Се издаваат деловен простор од 160 м2 и магацин од 130 м2. Деловниот...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:54Се продава деловен простор во Прилеп

Се продава деловен простор во Прилеп на ул. Београдска ББ 150 м3 Це...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:46  НОВ ОГЛАС

Nov stan -Centar

Завршна фаза -Нова градба на стан во централно градско подрачје 98 m2...


100 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 15:38Се продава нива во Варош-Прилеп

Се продава нива во населба Варош во Прилеп.Цената е 2 ЕУ по м2.


2 €
или предлог цена
Вчера 14:36Се продава нива во населба Варош во Прилеп.

Се продава нива во населба Варош во Прилеп.Цената е 2 ЕУ по квадрат.


2 €
или предлог цена
Вчера 14:33Se prodava Plac 2500m2

Se prodava Plac 0d 2600m2na izlezot od gradot odma do poranesna "STER...


20 €
или предлог цена
Вчера 14:22SE IZDAVA APARTMAN VO NAJSTROG CENTAR

Komplet opremen so nov enterier , prvo vseluvajne.


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 13:37SE PRODAVA 25 DEKARI NIVA

Се продава нива 25 декари пред Беровци, на 500м до главен пат


3 €
или предлог цена
Вчера 13:00PARCELI PRILEP - avtopat

Se prodavaat parceli vo Novo Lagovo odma do avtopat Prilep - Bitola ...


10 €
или предлог цена
Вчера 13:00Се Издава 3000м2-Прилеп 078304113

Висина на објект од 5-7 метри,Санитарни чворови,канцелариски простори...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:52Се Издава 400м2-Прилеп 078304113

Гумен под,тоалети со соблекувални и туш кабини, висина на таван 4метр...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:52niva vo berovci

se prodava niva od 7 dekari koja izleguva na selski pat


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:49Се продава дуќан

Се продава дуќан на улица Вера Циривири 15 во комплексот дуќани.


10.000 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Вчера 12:21  НОВ ОГЛАС

Se prodava kukja vo Prilep

Se prodava kukja vo Prilep, prizemje + kat vkupno 200m2, podrum 100m2...


188.999 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 11:25SE IZDAVAAT SOBI VO CENTAROT NA PRILEP

Se izdavaat sobi vo centarot na prilep, sobite se opremeni so posebni...


450 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

Вчера 10:15Се продава куќа во Прилеп на Марксова.Kukja zaedno so dukjan

Kukja na ulica Marksova vo Prilep zaedno so dukjan. Се продава куќа(...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 09:05Се продава две парцели во индустриска зона

Се продава две парцели во индустриска зона после кривината кај слада...


25 €
или предлог цена
Вчера 08:50Se izdava magacin so kancelarii

Se izdava deloven objekt za magacin ili proozvodstven pogon tvrda gra...


500 €
или предлог цена
Вчера 08:35Se izdava deloven objekt 1000 m²

Se izdava deloven objekt od 1000 m2 i 6 m visinana plac od 3000 m2. D...


7 €
или предлог цена
Вчера 08:35Атрактивно градежно земјшите во нас.Варош,Прилеп

Се продава градежно земјшите на атрактивна локација, во населба Варош...


25 €
или предлог цена
Вчера 07:27SE IZDAVA stan vo centar

Sloboden od 0.1 .06Se izdava za podolg period.stan e vo 9to katnica v...


280 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 07:20Deloven objekt

Se izdava nov deloven objekt od 94m2 vo centarot na Prilep, pomegu O....


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Вчера 07:15SE PRODAVA KUKA SO DUJCAN

se prodava kuka na dva sprata sekoj sprat po 87 kvadrati zaedno so du...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 06:23Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам